Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Mar.2023,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz İstanbul Yeni Havalimanı Heide-Büsum Havalimanı Uçak Biletleriİstanbul Yeni Havalimanı Heide-Büsum Havalimanı Uçuşları Hakkında Bilgiler

İstanbul Havalimanı

İstanbul havalimanı Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük havayolu kapasitesine sahip tesisidir. Yıllık 150 milyon adet yolcu alma kapasitesine sahip olan havalimanı şehir merkezinin kuzey batısında yer almaktadır. Şehrin merkezine uzak olan havalimanına farklı yöntemleri kullanarak ulaşmak ve diğer bölgelere ulaşmak kolaydır.

İstanbul Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

İstanbul havalimanı şehir merkezine 40 kilometre uzaklıktadır. Arnavutköy sınırları içerisinde yer alan merkeziz içerisinde restoran, büfe, ATM, duty free merkezi, kafe ve döviz bürosu yer almaktadır. İnsanlar buralarda istediklerini rahatça karşılamakta ve uçuşlarını gerçekleştirebilmektedir.

Havalimanı modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Tek çatıya sahip olan havalimanı bu anlamda dünyanın en büyüğü olma özelliğine sahiptir. 2018 yılında açılışı yapılan havalimanında birçok şirket direkt uçuşlara ve aktarma uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Konaklamak için oteller, alışveriş noktaları, VİP alanlar gibi özel seçeneklerde burada yer almaktadır. Uçuş saatleri arasında beklemek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak alanlar özel olarak planlanmıştır.

İstanbul Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

İstanbul havalimanına şehir merkezinden ulaşmak için kullanılabilecek farklı ulaşım seçenekleri yer almaktadır. Otobüs, taksi, metro, raylı araçlar ve toplu taşıma araçlarını kullanarak buraya ulaşmak mümkündür. Hıza ve konforlu yolculuk seçeneğine göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

 • Taksi

Taksi hizmetini kullanarak en kısa sürede bu havalimanına ulaşabilirsiniz. Kilometre başına ortalama bir ücret ödeyerek 30-40 dakika arasında ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir içi trafik yoğunluğuna ve taksiye bindiğiniz noktaya göre bu süre azalabilmekte veya artabilmektedir.

 • Toplu Taşıma Araçları

İstanbul havalimanına ulaşmak için farklı toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Şehrin farklı noktalarından özel hatlar ile buraya yolcu taşınmaktadır. Bu tercih biraz yavaş olsa da en uygun seçenek olarak insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ortalama 50 ile 60 dakika arasında buraya ulaşılabilmektedir.

 • Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama servisini kullanarak havalimanından araç kiralamak mümkündür. Her bütçeye uygun araçları listeleyebilir ve tercihinize göre kiralama işleminizi hızlı bir şekilde yapabilmeniz mümkündür.

 • Metro

İstanbul havalimanına ulaşım için tramvay veya metro hizmeti çalışmaları devam etmektedir. En hızlı ve en rahat toplu taşıma aracı seçeneği ile buraya ulaşmak mümkün hale getirilecektir.

İstanbul Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

İstanbul havalimanını kullanarak şehre gelenler için tercih edilebilecek ulaşım araçları arasında otobüs, minibüs, metro, metrobüs, taksi ve araç kiralama hizmetleri vardır. İnsanların bu büyük ve kalabalık şehirde en çok kullandıkları ulaşım araçları metro ve metrobüs hizmetleridir. Bu hizmetler hem şehrin her noktasında ulaşımı kolay hale getirmekte hem de uygun fiyatları nedeniyle tercih edilmektedir. Şehir içi ulaşımında alternatif ulaşım hizmetleri olarak deniz otobüsleri, tramvay, deniz taksisi ve minibüs hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetler sayesinde her noktaya rahatça ulaşım sağlanabilmektedir. Rahatlık tercihinize, hızlı ulaşıma ve maliyetine göre sizlerde bu yöntemler arasında tercih yapabilirsiniz.Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.