Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available4.Mar.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Isveç Uçak Biletleri


sell
En Uygun FiyatStockholm - İstanbul
282.66 €
verified_user
En Uygun Fiyatlı HavayoluLufthansa
LH
flight
En popüler havayolu

east

Isveç Uçak Bilet Fiyatları

En uygun ucuz Isveç şehirleri gidiş - geliş uçak biletleri fırsatlarına göz at

Stockhol(ARN)
minimize
İstanbul(IST)
18.Mar.2024,Pzt
283.00 €
Göteborg(GOT)
minimize
İstanbul(IST)
12.Mar.2024,Sal
285.00 €

Isveç Uçuşları Hakkında Bilgiler

İsveç, Avrupa’nın kuzeyinde yer alan ülkelerden birisidir. Parlamenter monarşi ile yönetilen bir ülke olsa da aynı zamanda Avrupa’da krallık olarak kabul edilen bir ülkedir. Kraliyet aile tarafından yönetilen ülkenin resmi adı İsveç Krallığı olarak geçmektedir. Kuzey Avrupa olarak bilinen en büyük ülkesi olan İsveç, aynı zamanda Avrupa’nın en büyük beşinci coğrafyasına sahiptir.

İsveç uçak bileti alıp, uygun şekilde bu kuzey ülkesine ulaşmak mümkündür. Ülkenin toplam nüfusu 10 milyonun üzerindedir. Nüfusunun yüzde 20’lik bir kısmı ülkenin de başkenti olan Stockholm’de yaşamaktadır. Bu şehrin yanında ülkenin en önemli şehirleri Göteborg ve Malmö olarak öne çıkıyor. Ülkenin geçmişi Orta Çağ’a kadar uzanmaktadır. Günümüze kadar bağımsızlığını sürdüren ülke gelişimini her zaman ileri taşımaktadır.

İsveç ucuz uçak bileti sayesinde dünyanın her yerinden bu ülkeye ulaşmak mümkündür. Ülkenin kuzeyde yer alması ve uzun bir coğrafya da yer alması iklimini de etkilemektedir. Yıl boyunca ülke topraklarında üç farklı iklim görülmektedir. Kuzey bölgelerinde kutup iklimi, orta bölgelerde geçiş iklimi ve güney bölgelerse nemli karasal iklim görülmektedir.

Okyanus akıntılarının ülkeyi ziyaret etmesinden dolayı soğukluk yıl boyunca çok eksilere düşmüyor. Yaz aylarında sıcaklık 25 derece civarında seyrederken, kış aylarında genelde 0 derecenin altına düşmektedir. Ülkenin kuzeyi için en doğru tercih aralığı yaz aylarıdır. Avrupa’nın ve dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisi olarak kabul edilen ülke ağır sanayisi, makine teknolojileri, denizcilik faaliyetleri gibi etkilerle ekonomisi güçlendirmiştir.

martiGo'dan alacağınız uçak bileti sayesinde bu ülkenin lezzetlerini, özel ve güzel yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında ülkede çok sayıda spor, müzik ve sanat etkinlikleri düzenlenmektedir. İsveç Ralli’si, Stockholm Uluslararası Caz ve Blues Festivali öne çıkan etkinliklerdir. Ülkenin mutfağında daha çok deniz ürünleri bulmak mümkündür. Balık ürünlerinin yanında patates yemekleri ve kırmızı et ülkede çok sevilerek tüketilen yemeklerdir. Bu ülkeyi ziyaret edeceklere genelde İsveç Köftesini mutlaka denemeleri tavsiye edilmektedir.

İsveç Hakkında Uçuş Bilgileri

İsveç’i ziyaret etmek isteyenler için en doğru seçeneklerden birisi havayoludur. Bunun içinde ülkede 60 farklı havaalanı vardır. Bu havaalanların birçoğunda uluslararası uçuş bulunmaktadır. Ancak en çok trafik çeken ve ulaşımı kolay olan havalimanları aşağıda ki gibi sıralanmaktadır.

·         Arlanda Havalimanı (Stockholm)

·         Landvetter Havalimanı (Gothenburg)

·         Kallax Airport (Lulea)

·         Linkoping Airport (Linköping)

·         Ornskoldsvik Airport (Ornskaldsvik)

Ülkenin en büyük havalimanı başkent Stockholm’de bulunan Arlanda Havalimanıdır. Ülkede bulunan 46 havayolu şirketinin tamamı burada uçuş hizmeti sağlamaktadır. Buradan dünyanın 38 farklı şehrinde aktarmasız uçuş yapılmaktadır. Bu havalimanından dünyanın farklı noktalarına ve ülke içinde 200’e yakın uçuş yapılıyor.

Ülkede bulunan Landvetter Havalimanı içinde 19 farklı hava yolu şirketi bulunuyor. Bu limandan 9 farklı şehre uluslararası direkt uçuş yapılıyor. Bu havalimanı aynı zamanda ülkenin en büyük ikinci havayolu noktası olarak biliniyor.

 Isveç Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Isveç uçak bileti ne kadar?remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde tek yön en ucuz bileti Lufthansa firmasında 2024-03-18 tarihinde 282.66  dur.

Isveç ülkesine uçan hava yolları hangileridir?add

Isveç ülkesine en çok uçan havayolları;  havayollari şirketleridir.

Isveç uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Isveç uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Isveç uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.