Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Karup Uçak Bileti

Karup Hakkında Bilgiler

MartiGo ile Karup uçak seyahati yapan kişiler kasabanın dokusuna hayran kalacaklardır. Midtjylland bölgesindeki şehirlerden bir tanesi olan Karup, oldukça küçük bir kasabadır. 2 bin kişilik bir nüfusa sahip olan Karup kasabası yakınlarında bulunan Karup havalimanı (Midtjylland Lufthavn) kasabayı önemli bir hale getirmektedir. Karup’un 24 km güneybatısında Viborg, 24 km kuzeydoğusunda Herning, 34 km güneyinde Skive, 2 km kuzeydoğusunda Kølvrå şehirleri bulunmaktadır. Karup’u diğer şehirlerin yanında önemli kılan Avrupa’nın en büyük hava üssü olan Gedhusvagt ‘ün bu kasabada bulunmasıdır. Günümüzde bu hava üssü müze olarak kullanılmaktadır. Kasabanın yakınından Karup Å nehri geçmektedir. Nehir Viborg ve Ringkøbing şehirleri arasında sınır görevi görmektedir. Karup kasabası Karup Å kolları içerisinde bulunan Skive Fiyordu'na 75 km mesafededir. Kasabada balıkçılık oldukça popülerdir. Özellikle alabalık kasabanın en revaçta ürünleri arasında yer almaktadır. Karup Å nehri şair Jeppe Aakjærs’ın hikayelerinde ve şiirlerinde sık sık geçmektedir. Karup uçak bileti satın alarak bu küçük balıkçı kasabasında harika bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Karup ucuz uçak bileti alabilmek için aktarmalı uçuşlar arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Eski ismi Karup havalimanı olan Midtjylland Havalimanı, Karup’a yakın olmakla birlikte Jutland Herning ve Viborg bölgelerine de yakındır. 1965 senesinde inşa edilen havalimanının isminin değitirilmesi için bir yarışma başlatılmış ve adı Midtjylland Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Karup havalimanına Danish Air ile Kopenhag üzerinden seyahat edilmektedir. Havalimanından Danca’da teletaxa denilen araçlarla, taksilerle ya da araç kiralama hizmetiyle seyahat etmek mümkündür.

  Teletaxa

  Havalimanı ve şehir arasındaki düzenli otobüs seferleri 2010 yılında teletaxa adı verilen taksilerle değiştirilmiştir. Teletaxa ile havalimanından seyahat edebilmek için 1 saat öncesinden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

  Taksi

  Frederick Taksi ve Karup Taksi Midtjyllands Havaalanının resmi taksi hizmeti veren kurumlarıdır. Buna ek olarak, havaalanından 36 şehre de seyahat etmek için özel taksi sipariş edebilirsiniz.

  Araç Kiralama

  Midtjyllands Havalimanı'nda dört uluslararası araç kiralama firması bulunmaktadır. Bunlar; Hertz, Sixt, Europcar ve AVIS’tir.

 • Karup’ta Gezilecek Yerler

  Danimarka’da bulunan şehirler arasında küçük olmasına rağmen tarihi özellikleriyle öne çıkan Karup kasabasında görülmeye değer birçok bölge bulunmaktadır. Özellikle tarihi geçmişi ve doğasıyla Karup arasında uçuş gerçekleştirecek olanları memnun edecek bu bölgenin geçmişinde havacılıkla ilgili faaliyetler bulunmaktadır. Karup’a gelen herkes kasabanın yeşil dokusuna hayran olmaktadır. Karup’ta gezilecek mekanlar arasında öne çıkanlar aşağıda listelenmiştir.

  Gedhus Havacılık Müzesi

  Karup’un güney bölgesinde kalan Gedhus Havacılık müzesi Hava kuvvetlerine ait olan tarihi bir mekandır. Müze aslında Almanlar tarafından inşa edilmiştir. 10 Aralık 1981 yılında müze haline getirilen hava üssü, Hava Kuvvetleri Tümgeneral Niels Holst- Sorensen’in katıldığı bir törenle açılmıştır. Havaalanında genellikle eski çalışanlar ve emekliler gönüllü olarak hizmet vermektedir. Binanın bahçesinde birkaç tane uçak bulunmaktadır. Bina içerisinde uçak montajı, hava kuvvetlerinin tarihi gibi eserler gösterilmektedir.

  Helligkilden

  Güneyde bir kilisenin bahçesinde 100 metrelik alana yayılmış iyileştirici bir su kaynağı yer almaktadır. Bu kaynak katolik kilisesine inananlar tarafından sürekli ziyaret edilmektedir. Özellikle hastalar ve şifaya ihtiyacı olan kişiler, kaynağın iyileştirici gücüne inandıkları için burayı ziyaret etmektedir. Kaynağın yanında bulunan kilise binası oldukça mütevazi bir yapıdır.

  Eski Demiryolu Hattı

  1900 yılına ait olan bu demir yolu hattı, Viborg ve Herning arasında inşa edilmiştir. 1906 yılında açılan demiryolu hattı her yöne seferler düzenlemeye başlamıştır. 1971 yılında kapatılan demir yolu hattının yanında bulunan binalardan bir tanesinde modern bir kütüphane yer almaktadır. Ayrıca demir yolu çevresinde bisiklet yolları yer almaktadır.

  Dorre Hall

  Søren Brynjolf tarafından yapılan Dorre Hall heykeli ahşap bir kadının elinde çatal şeklinde sivri bir silah tutması şeklinde tasarlanmıştır. Dorre Hall hakkında birçok söylenti olmakla birlikte heykele ilham olan kişinin köleliğe karşı savaşan bir kadın olduğu bilinmektedir. Dul olan zengin bir çiftlik sahibiyle evleneceğine yoksul birisi olarak yaşamayı seçmiştir.

  Kayık Kilisesi

  Orta çağda inşa edilmiş olan kilise etkileyici bir yapıdır. Bir dinlenme yeri olarak tasarlanan kilise, yaklaşık olarak 35 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğindedir. Kilise kuzey kanadında bulunan Our Lady hastanesiyle birlikte inşa edilmiştir.

  Legepladsen ved Biblioteket

  Şehirdeki oyun alanlarından bir tanesi olan Legepladsen ved Biblioteket, bir kütüphanenin bahçesinde yer almaktadır. Özellikle çocuklarıyla seyahat edenler için ideal bir mekandır.

 • Karup’ta Ne Yenir?

  Karup şehri Danimarka’nın küçük şehirlerinden bir tanesi olmakla birlikte zengin bir yemek kültürüne sahiptir. Şehirde özellikle balık önemli bir besin kaynağıdır. Karup uçak bileti satın alan yolcular, şehrin zengin yemek kültüründen etkileneceklerdir. Karup’ta tüketilen yiyecekler arasında sığır, domuz ve tavuk etleri de oldukça revaçtadır. Et yemeklerinin yanında  patates ve soslar sıklıkla kullanılmaktadır. İtalyan, İspanyol gibi zengin mutfakların yanında Karup’ta Avusturya mutfağının da etkileri görülebilir. Özellikle pizza restoranları şehirde önemli ölçüde hizmet vermektedir. Fast food hemen her şehirde olduğu gibi Karup’ta da tüketilen bir yemektir. Şehirde bulunan otellerin mutfakları da menü yönünden zengin olmalarıyla birçok müşteri çekmektedir. Domuz eti tüm Danimarka’da olduğu gibi Karup’ta da en fazla tüketilen ettir. Domuz etinin yanına makarna ya da püre servis edilmektedir. Soslarla tatlandırılmış etler bölge halkının en gözde tercihleri arasında yer almaktadır. Karup’ta uzak doğu mutfağından esintilere de rastlamak mümkündür. Özellikle pizza ve kebap isimli restoran şehrin en meşhur restoranıdır. Tereyağı ve sütle yapılmış olan çeşitli soslar şehirdeki yemeklere farklı bir lezzet katmaktadır. Şehirde barbekü ve açık büfe restoranlara da rastlamak mümkündür. Patatesle yapılan yemekler Karup’ta çok büyük yoğunluğa sahiptir. Şehirde patates muhallebisi bile yapılmaktadır.

 • Karup’ta Kültür ve Eğlence

  Karup ucuz uçak bileti satın alan kişiler şehirdeki birçok aktivite için ekstra para ayırmış olacaklardır. Karup küçük bir şehir olmasına rağmen birçok bar ve kulübe ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde özellikle cafe bar tarzı mekanlar oldukça yaygındır. En gözde mekanlar arasında;  Cafe Blue Note, Cafe Morville, Mathias Kælderen Bar, Trinity Bodega & Diskotek, Dickens Viborg bar, Mødestedet pub, Sportspubben Målet pub gibi mekanlar yer almaktadır. Karup’ta özellikle yerel müzisyenlerin ve yerel tiyatrocuların gösterileri sıklıkla izlenmektedir. Şehirde doğa yürüyüşleri ve bisiklete binmek gibi aktiviteler gerçekleştirilebilir. Bölgede birçok efsane bulunmaktadır. Çadır kiralayarak doğada vakit geçirmek, Karup’taki en revaçta aktivitelerdendir. Yemyeşil bir doğaya sahip olan Karup’ta nehir kenarında vakit geçirmek, mangal yapmak ve çadır kurmak şehre gelen tatilciler için de cazip etkinliklerdir. Karup’ta huzurlu bir ortam ve sessizlik yakalayabilirsiniz. En uygun Karup uçak bilet fiyatı için sitemiz üzerinden fiyat almayı unutmayınız. Karup uçak biletlerinde fiyat kıyaslaması yapabilir, aktarmalı uçuşları görebilir, rezervasyon işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Karup Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Karup ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Karup en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Karup uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Karup uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Karup  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Karup 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Karup uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Karup uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Karup uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Karup uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Karup uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Karup şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.