Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Kazakistan Uçak BiletleriKazakistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Kazakistan, Orta Asya'da yer alan ve başkenti Nur-Sultan olan bir ülkedir. Ülke, enerji ve maden kaynakları, tarım, turizm ve hizmet sektörleri gibi birçok farklı sektörde önemli bir ekonomik güç olarak kabul edilir. Ayrıca, önemli bir stratejik ortak olarak kabul edilir ve Avrupa Birliği, ABD ve diğer Batı ülkeleriyle işbirliği ve ticaret ilişkilerini geliştirmeyi hedefler.

Kazakistan, 14. yüzyılda farklı Türk kavimlerinin bir araya gelerek oluşturduğu Kazak Devleti'nin mirasını taşır. Ülkenin nüfusu, Ruslar, Almanlar, Ukraynalılar, Belaruslular ve Uygurlar gibi Sovyet politikası ile bölgeye yerleştirilen grupların yanı sıra, Kazaklar tarafından oluşturulur. Ülke, etnik ve kültürel birçokluluğu barındırır.

Kazakistan, güzelliği ve turizm potansiyeli bakımından zengin bir ülkedir. Başkent Astana, modern mimari yapıları, doğal güzellikleri ve buz şehirleri ile öne çıkar. Almatı ise tarihi yapıları, kayak merkezleri ve festival kültürü ile dikkat çeker. Ülkede birçok festival düzenlenir ve Kazak kültürü ve müziği bu festivallerde sergilenir. Kazakistan mutfağı da önemli bir turizm atraksiyonudur ve at sütünden yapılan kımız gibi özgün içecekleri bulunur. Kazakistan ve Türkiye arasındaki antlaşma sayesinde Türk vatandaşları ülkede vize zorunluluğu olmadan kısa süreli olarak bulunabilirler.

 Kazakistan'daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Almatı Uluslararası Havalimanı (ALA)
 2. Nur-Sultan Uluslararası Havalimanı (TSE)
 3. Shymkent Uluslararası Havalimanı (CIT)
 4. Aktau Uluslararası Havalimanı (SCO)
 5. Karaganda Uluslararası Havalimanı (KGF)

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Kazakistan uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Kazakistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kazakistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kazakistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kazakistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kazakistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kazakistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.