Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Kibris Hollanda Uçak Bileti

Para birimi
EUR
En popüler havayoluKLM Royal Dutch Airlines
BaşkentAmsterdam

Ucuz Kibris Hollanda Uçak Bileti

Ucuz Kibris Hollanda Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Amsterdam
İstanbul
22.03.2022
168.14 €

Havalimanlarına Göz At

Havalimanlarına Göz Atıp, Daha Uygun Fiyatlara Ulaşabilirsin

Şehirlere Göz At

Şehirlere göz at, daha uygun fiyatlarda bulabilirsin

Hollanda Hakkında Bilgiler

Hollanda, merkezi Avrupa’nın kuzeybatısında olan ve Karayipler’de üç adası bulunan bir ülkedir. Ülke topraklarının bir kısmı doldurulmuş olup, bir kısmı da deniz seviyesinin altında yer almaktadır. Küçük bir ülke olmasına rağmen dünyanın en güçlü ekonomilerinden birisine sahip olan ülke birçok ülkeye ihracat yapması ile dikkat çekmektedir.

Kuzey kıyılarında 300’den fazla tersane bulunan ülke Avrupa’nın en büyük liman kenti olan Rotterdam şehrine ev sahipliği yapıyor. Anayasal monarşi ile yönetilen ülke bir Benelüks ülkesi olarak bilinmektedir. Ülkenin temel gelir kaynakları petrol, doğalgaz ve hayvancılıktır. Ülkenin batısında Kuzey Denizi, komşuları arasında Almanya ve Belçika yer almaktadır. Nüfus yoğunluğu yüksek olan bir ülkedir. NATO ve OECD üyelikleri bulunmaktadır.

Hollanda uçak bileti alarak ülkeye gidecekler ülkenin laleleri, yel değirmenleri, limanları ve bisiklete olan tutkusuyla karşılaşacaklardır. Ülkenin başkenti olan Amsterdam gece eğlence hayatı ile dünyadan milyonlarca kişiyi buraya çekmektedir. Yaz aylarının başlaması ile birçok festival kentte düzenleniyor. Ülkenin geneli ılıman iklime sahip olmasından dolayı anlık olarak değişen hava durumuna sahiptir.

Bahar aylarının başlamasıyla birlikte binlerce tarlada bulunan nergis ve lalelerin açmasıyla ülkeye turist akını da başlıyor. Nisan ve Mayıs döneminde bu uçsuz bucaksız bahçeleri görmeye gelen milyonlarca insan var. Tarihi noktalara ev sahibi yapan ülkede Hollanda ucuz uçak bileti alarak rahatça gidebilir, görülmesi gereken önemli noktaları istediğiniz gibi ziyaret edebilirsiniz.

martiGo üzerinden uçak bileti alarak gideceğiniz bu küçük Avrupa ülkesinde görülmesi gereken tarihi noktalar bulunmaktadır. Bloemenmarkt Çiçek Pazarı, Kraliyet Sarayı, Van Gogh Müzesi, Eski Kilise gibi yerler başlıca görülmesi gereken noktalardır. Ülkenin içine kadar uzanan kanallarda gezebilir, ülkenin tamamını bisikletle dolaşabilir, farklı peynirlerin tadına bakabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde çılgın gece hayatı ile bilinen ülkede zevkli saatler geçirebilirsiniz. “I Amstardam Car” alarak toplu taşıma ücretsiz, müzelere girişi ücretsiz yapabilir, turistik mekanlarda indirim kazanabilirsiniz.

Hollanda Hakkında Uçuş Bilgiler

Hollanda içerisinde hava yoluyla seyahat etmeye izin veren 16 adet havaalanı vardır. Bunların en büyük 5 tanesi aynı zamanda ülkenin en büyük şehirlerinde yer almaktadır.

·         Amsterdam-Schiphol Havalimanı (Amsterdam)

·         Eindhoven Havalimanı (Eindhoven)

·         Maastricht-Aachen Airport (Maastricht)

·         Rotterdam Airport (Rotterdam)

·         Groningen Eelde Havalimanı (Groningen)

Bu havalimanları günlük yüzlerce iç hat ve dış hat uçuşuna ev sahipliği yapmaktadır. Ülkenin en büyüğü olan ve tüm uçuşların merkezi olarak kabul edilen Amsterdam-Schiphol Havalimanı 63 farklı havayolu şirketine ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın 152 farklı şehrinden buraya direkt olarak uçuş imkanı bulunuyor.

Ülkenin aynı zamanda merkezi olmasından dolayı en çok uçuş tercihi buraya yapılmaktadır. Bu havalimanından her hafta 2.875 adet dış hat uçuşu gerçekleştiriyor. Aktarmasız uçuş konusunda Avrupa’nın en büyük havalimanlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Bu da ülkeye ulaşımı kolay hale getiriyor.

   İstanbul Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Cuma0.49 2.49
   Cumartesi-0.9 1.1
   Pazar-0.85 1.15
   Pazartesi-1.21 0.79
   Salı-5.8 -3.8
   Yakın Ülkeler
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.