Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Kibris Ingiltere Uçak Bileti

Para birimi
GBP
En popüler havayolueasyJet
BaşkentLondra

Ucuz Kibris Ingiltere Uçak Bileti

Ucuz Kibris Ingiltere Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Londra
İstanbul
25.01.2022
238.7 €

Havalimanlarına Göz At

Havalimanlarına Göz Atıp, Daha Uygun Fiyatlara Ulaşabilirsin

Şehirlere Göz At

Şehirlere göz at, daha uygun fiyatlarda bulabilirsin

Ingiltere Hakkında Bilgiler

İngiltere, Avrupa’nın ekonomik anlamda en güçlü olmasının yanında bir ada ülkesi olması dolayısıyla Avrupa kıtasının dışında yer almaktadır. Bulunduğu coğrafya da yer alan tüm ülkelere Birleşik Krallık adı verilmektedir. Anayasal monarşi ile yönetilen ülkede kraliyet ailesi hala mevcut bir şekilde bulunmaktadır. Halk tarafından çok sevilmektedir ve yürütmeye destek olarak bulunmaktadır.

İngiltere uçak bileti sayesinde birçok sanayi devine ev sahipliği yapan ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Ülkenin başkenti olan Londra, Roma döneminden günümüze gelene kadar her zaman önemli bir şehir olarak kabul edilmiştir. Büyük bir metropol alanına sahip olsa merkezinde ki tarihi yapılar hala güzelliğini korumaktadır. Ülkede sıfır meridyeninin geçtiği Greewich kasabası da yer almaktadır. Ülkede en çok ziyaret çeken yerlerin başında kraliyet ailesinin yaşadığı Buckingham Sarayı gelmektedir.

Ülkenin en önemli eğlence kaynağı futboldu. Tüm şehirlerin kendi futbol takımları vardır. Bu takımlar dünyanın en değerli futbol ligini oluşturmakta ve her maç dünya genelinde milyonlarca insan tarafından seyredilmektedir. İngiltere ucuz uçak bileti alarak ülkenin en çok öğrenci çeken noktaları olan Oxford ve Cambridge şehirlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu şehirlerde yer alan okullar aynı zamanda akademik kariyer olarak da üst sıralarda yer almaktadır.

Ülke ekonomik anlamda dünyanın en güçlülerinin başında yer almaktadır. Kimya, ilaç, silah, yazılım gibi birçok endüstride zirvede yer almaktadır. Birleşik krallık olarak bilinen bölgede İngiltere ile birlikte Galler, İskoçya, İrlanda ve Kuzey İrlanda’da yer almaktadır. Ülke etrafı denizlerle çevrili olması ve kutuplara yakın olmasından dolayı nemli bir deniz iklimine sahiptir. Yıl boyunca devam eden yağılar bulunmaktadır. Yazları çok sıcak olmamakla birlikte kış ayları da çok soğuk geçmez.

martiGO’dan alacağınız ucuz uçak bileti ile gidebileceğiniz ülkenin en meşhur yemeği patates kızartması ve kızarmış balıktır. Ülkenin her tarafında tarihi birçok kale, anıt, eser görmek mümkündür. Birçok sanatçının doğum yeri olması ve birçok şarkıcıya ev sahipliği yapması dolayısıyla dünyanın en çok turist çeken ülkeleri arasında yer almaktadır.

İngiltere Hakkında Uçuş Bilgileri

İngiltere’de toplam 46 tane havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanların hepsi uluslararası uçuşlara açık değildir. Ülkenin en çok kullanılan 5 havalimanı aşağıda ki gibi sıralanmaktadır.

·         Heathrow Airport (Londra)

·         Luton Airport (Londra)

·         Dyce Airport (Aberdeen)

·         Manchester İntl Airport (Manchester)

·         Turnhouse Havalimanı (Edinburg)

Ülkenin en hareketli havalimanı olan Heathrow Airport içerisinde 78 adet havayolu şirketi hizmet yapmaktadır. Dünyanın 87 farklı şehrine direk uçuşun yapıldığı havalimanında haftada 1300’e yakın uluslararası uçuş gerçekleşmektedir. Burası ülkenin tüm havayolu trafiğinin döndüğü noktadır.

Ülkede bulunan Manchester Intl Airport’da 23 adet havayolu şirketi bulunmaktadır. 107 haftalık uluslararası uçuşun yapıldığı şehir, aynı zamanda dünyanın en değerli futbol takımına da ev sahipliği yapması ile bilinmektedir.

   İstanbul Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Cuma0.49 2.49
   Cumartesi-0.9 1.1
   Pazar-0.85 1.15
   Pazartesi-1.21 0.79
   Salı-5.8 -3.8
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.