Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Kiev Zhuliany International Uçak Bileti

Kiev Zhuliany International Hakkında Bilgiler

Kiev Zhuliany Havalimanı

Kiev Zhuliany Havalimanı, Ukrayna’nın en büyük şehri aynı zamanda başkentinde bulunmaktadır. Şehir merkezinin güney batısında yer alan havalimanı merkeze sadece 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İlk olarak 1924 yılında açılan havalimanı askeri, kargo ve uluslararası yolcu uçuşları için kullanılmaktadır.

Kiev Zhuliany Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kiev Zhuliany Havalimanı şehrin güneybatı noktasında yer almaktadır. Metropol alanının içinde yer alan havalimanı merkeze 10-15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Zhuliany bölgesinde bulunmasından dolayı bu ismi almıştır. Havalimanı içerisinde ulaşım için araç kiralama, konaklama için oteller, alışveriş noktaları, ATM, bir şeyler yemek ve içmek için restoran, kafe ve büfe hizmetleri ziyaretçilere sunulmaktadır. Havalimanı her yıl 3 milyonun üzerinde yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Gelişime açık olan noktada misafirlere gerekli hizmetler sunuluyor.

Kiev Zhuliany Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için kullanılabilecek araçlar arasında taksi, otobüs, araç kiralama, minibüs ve havalimanı servisleri vardır. Bu hizmetler arasından maliyet, konfor ve hız açısından size uygun olanı tercih ederek şehir merkezine rahatça ulaşmak mümkündür.

·         Taksi

Taksi hizmetini kullanarak şehrin her noktasında hızlı, konforlu ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanı terminalinin hemen önünde bulunan bu hizmet ile şehir için trafiğinin durumuna göre 20 ile 30 dakika arasında ulaşım sağlamak mümkündür. 

·         Otobüs

Şehir içine rahat bir şekilde ulaşım için otobüs hizmeti de tercih edilebilir. Bu hizmet uygun fiyatı nedeniyle en çok kullanılan ulaşım aracıdır. Aynı zamanda en yavaş şekilde şehir merkezine ve diğer noktalara ulaşıma yardımcı olmaktadır.

·         Havalimanı Servisleri

Şehre direkt olarak ulaşım için havalimanı servis hizmetini kullanmak mümkündür. Bu hizmetler oteller ve havalimanı firmaları tarafından sağlanmaktadır. Tek yapılması gereken seyahat öncesinde bunu planlamak olacaktır. Ortalama bir ücret ve rahat yolculuk hizmeti sunulmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama servisini kullanarak sizler de Kiev şehir merkezine ulaşım için kendi aracınıza sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun araçları burada bulabilir ve erken rezervasyon sayesinde aracınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Kiev Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Kiev şehir içi ulaşım için tercih edilecek çok sayıda araç bulunmaktadır. Taksi, otobüs, minibüs, troleybüs ve finiküler hizmetleri ziyaretçilere sunulmaktadır. Şehrin her noktasını dolaşan otobüsler genelde insanlar tarafından tercih ediliyor. Bu hizmet sayesinde uygun fiyat ile şehrin her noktasında rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Bu araç aynı zamanda yoğun trafik nedeniyle çok ağır işlemektedir.

Alternatif ulaşım aracı olarak troleybüs veya finiküler hizmetleri tercih edilebilir. Dinyeper nehri üzerinde hizmet veren finiküler ile sakin, huzurlu ve rahat bir şehir turu atmak mümkün olacaktır. Bu araç sadece yaz aylarında günün belirli saatlerinde hizmet vermektedir.

 

   Kiev Zhuliany International Hakkında Sık Sorulanlar

   Kiev Zhuliany Havalimanı Nerede?

   Kiev Zhuliany havalimanı şehir merkezinin kuzey batı noktasında, 8 kilometre uzaklıkta, Zhuliany olarak bilinen bölgede yer almaktadır.

   Kiev Zhuliany Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?

   Berlin – Kiev Zhuliany Havalimanı: 2 Saat 5 Dakika

   Köln – Kiev Zhuliany Havalimanı: 2 Saat 35 Dakika

   Hamburg – Kiev Zhuliany Havalimanı: 2 Saat 15 Dakika

   Amsterdam – Kiev Zhuliany Havalimanı: 2 Saat 20 dakika

   Paris – Kiev Zhuliany Havalimanı: 3 Saat 30 Dakika

   Zürih – Kiev Zhuliany Havalimanı: 3 Saat

   Viyana – Kiev Zhuliany Havalimanı: 1 Saat 55 Dakika

   İstanbul – Kiev Zhuliany Havalimanı: 2 Saat

   Kiev Zhuliany Havalimanına Uçan Havayolu Firmaları Hangileri?

   Pegasus Airlines, THY, Air France, Britihs Airways, SWISS, LOT, Belavia, Azervaijan Airlines, Alitalia, Wizz Airlines firmaları bu noktaya direkt uçuş hizmeti vermektedir.

   Kiev Zhuliany Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?

   Kiev Zhuliany havalimanı şehrin önemli merkezlerinden Mağaralar Manastırı bölgesine 12 kilometre, Altın Kapı Katedraline 8 kilometre ve BluckbusterMall noktasında 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.  

   Kiev Zhuliany Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

   Kiev Zhuliany havalimanından merkeze ulaşım için araç kiralama, otobüs, havalimanı servisleri ve taksi hizmetleri kullanılabilir. Hızlı ulaşım için taksi tercih edilebilir. Kiril alfabesi kullanıldığı için araç kiralamak biraz riskli bir tercihtir. Uygun bir şekilde şehre ulaşmak içinse en doğru tercih otobüs hizmetidir.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.