Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Kirgizistan Uçak BiletleriKirgizistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Kirgizistan, Orta Asya'da yer alan bir ülkedir. Komşuları arasında Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan ve Çin yer almaktadır. Başkenti Bişkek'tir.

Kirgizistan, çoğunlukla tarım ve madencilik sektörüne dayalı bir ekonomiye sahiptir. Tarım ürünleri arasında pamuk, mısır, buğday, şeker pancarı ve patates yer alır. Madencilik sektörü ise altın, cıva, kömür, petrol ve doğalgaz gibi kaynakların çıkarılmasıyla ilgilidir.

Kirgizistan turizm açısından da önemli bir ülkedir. Issyk-Kul Gölü, Ala Archa Milli Parkı, Son-Kul Gölü ve Pamir Dağları gibi doğal güzellikleri ile ünlüdür. Ayrıca ülkenin tarihi ve kültürel zenginlikleri arasında, eski İpek Yolu üzerinde yer alan tarihi şehirler, Osmanlı ve Sovyet mimarisi ve dünyanın en büyük at yarışı olan Dünya At Yarışı Festivali yer alır.

Kirgizistan'ın resmi dili Kirgizce'dir ve para birimi Som'dur. Kirgizistan, parlamenter bir cumhuriyet ile yönetilir ve devlet başkanı ülkenin en yüksek lideridir.

Kirgizistan'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  1. Manas Uluslararası Havalimanı: Başkent Bişkek'te yer alan Manas Uluslararası Havalimanı, ülkenin en büyük ve en önemli havalimanıdır. Dünyanın birçok ülkesine uçuşlar yapılmaktadır.
  2. Oş Uluslararası Havalimanı: Oş şehrinde yer alan Oş Uluslararası Havalimanı, ülkenin ikinci en yoğun havalimanıdır. Tacikistan ve Özbekistan'a doğru yapılan seyahatler için önemli bir geçiş noktasıdır.
  3. Issyk-Kul Uluslararası Havalimanı: Issyk-Kul Gölü'nün kıyısında yer alan Issyk-Kul Uluslararası Havalimanı, turistik destinasyonlara yönelik olarak hizmet vermektedir.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Kırgizistan uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Kirgizistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kirgizistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kirgizistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kirgizistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kirgizistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kirgizistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.