Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Tem.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Kolombiya Uçak BiletleriKolombiya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Kolombiya, Güney Amerika kıtasında yer alan ve resmi adı Kolombiya Cumhuriyeti olan bir ülkedir. Venezuela, Brezilya, Peru, Ekvador ve Panama ile sınır komşusu olan ülkenin kuzeybatısında Karayip Denizi, batısında Pasifik Okyanusu yer alır.

Kolombiya'nın başkenti Bogota'dır ve ülkenin en büyük şehridir. 33 milyona yaklaşan nüfusu ile Güney Amerika'nın üçüncü en kalabalık ülkesidir. İspanyolca resmi dilidir ve ülkede çok sayıda yerli dil de konuşulmaktadır.

Ülkenin ekonomisi tarım, sanayi ve hizmet sektörleri üzerine kurulmuştur. Kahve, muz, şeker kamışı, çikolata, petrol ve doğal gaz, Kolombiya'nın önde gelen ihracat ürünleridir. Ayrıca turizm sektörü de ülkenin ekonomisinde önemli bir yer tutar.

Kolombiya, doğal güzellikleri, tarihi mirası, kültürel çeşitliliği ve canlı müzik sahneleri ile tanınır. Bogota'da Altın Müzesi, Botero Müzesi, Bolivar Meydanı, Guatavita Gölü gibi turistik yerler ziyaret edilebilir. Tayrona Milli Parkı, San Agustin Arkeolojik Parkı ve Koffee Caddesi de doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle dikkat çeken diğer yerler arasındadır.

Kolombiya, yıl boyunca çeşitli festivallerle renklenir. En önemli festivallerinden biri, her yıl Ocak ayında Barranquilla'da düzenlenen Karneval'dir. Diğer popüler festivaller arasında Bogota Uluslararası Film Festivali, Bogota Caz Festivali ve Medellin Çiçek Festivali sayılabilir.

Ülkenin iklimi, tropikal iklimden And Dağları'nda ılıman iklimlere kadar değişir. En iyi zaman ziyaret etmek için Aralık ile Şubat arasıdır.

Kolombiya, yüksek suç oranı ile ünlüdür ve ziyaretçilerin güvenliği için dikkatli olmaları önerilir. Ancak turistik yerler ve büyük şehirlerde güvenlik önlemlerine dikkat edildiğinde, güvenli bir ziyaret sağlanabilir.

 Kolombiya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kolombiya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kolombiya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kolombiya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kolombiya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kolombiya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.