Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Kongo-Brazzaville Uçak BiletleriKongo-Brazzaville Uçuşları Hakkında Bilgiler

Kongo, Orta Afrika'da yer alan ve tarihi bakımından oldukça zengin olan bir ülkedir. Kongo, 2000'den sonra geçirdiği siyasi ve ekonomik istikrarsızlıklar nedeniyle birçok zorlukla karşı karşıya kalmıştır.

Kongo, ülkenin %75'ini kaplayan ormanlık alanlara sahiptir ve bu alanlarda birçok farklı türde hayvan ve bitki türü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Kongo, bakır, kobalt, altın ve elmas gibi birçok maden yatağına da sahiptir. Madencilik, ülkenin en önemli endüstrilerinden biridir ve ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır.

Kongo, resmi olarak 26 eyalet ve bir başkent bölgesinden oluşmaktadır. Başkent bölgesi Kinşasa, ülkenin en büyük şehri ve nüfusun çoğunluğu burada yaşamaktadır. Bunun yanı sıra Lubumbashi, Kisangani ve Mbuji-Mayi gibi diğer büyük şehirler de bulunmaktadır.

Kongo'nun resmi dili Fransızcadır ancak ülkede birçok yerel dil de konuşulmaktadır. Ülkenin para birimi Kongo Frangıdır ve turistlerin kolaylıkla bulabileceği ATM'ler bulunmaktadır.

Kongo, turizm açısından oldukça zengin bir ülkedir ancak siyasi istikrarsızlık nedeniyle turizm sektörü pek gelişmemiştir. Yine de ülkenin ormanlık alanları, hayvanları ve yerli halkının yaşam tarzı turistlerin ilgisini çekmektedir. Kongo'da turistlerin ziyaret ettiği bazı yerler arasında Virunga Ulusal Parkı, Maiko Ulusal Parkı ve Upemba Ulusal Parkı gibi doğal parklar, Stanleyville, Luluabourg ve Kindu gibi tarihi şehirler yer almaktadır.

Kongo, tropikal bir iklimin hüküm sürdüğü bir ülkedir. Sıcaklık genellikle 20-30°C arasında değişmektedir. Yağışlar ise yıl boyunca düzenli olarak görülmektedir.

Kongo, zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle keşfedilmeyi bekleyen bir ülke. Ancak turistlerin seyahat ederken güvenliklerini sağlamaları ve ülkede bulunulan süre boyunca dikkatli olmaları önerilmektedir.

 Kongo-Brazzaville Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kongo-Brazzaville uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kongo-Brazzaville için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kongo-Brazzaville uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kongo-Brazzaville uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kongo-Brazzaville uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done