Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz La Palma Uçak Bileti

La Palma Hakkında Bilgiler

La Palma seyahatinize biraz zorlu bir yolculuk ile yapmanız gerekiyor. İspanya’nın kanarya adalarında bulunan bu küçük adada harika bir tatil geçirebilirsiniz. Ancak ülkemizden direkt olarak bu adaya uçuş bulunmuyor. Avrupa üzerinden önemli şehirlerden bir aktarma ya da 2 aktarma ile 24 saatlik bir yolculuk ile bu adaya ulaşabilirsiniz. Kanarya adalarının en batısında bulunan La Palma gelişmeye açık yapısı ve unutulmaz denizi ile sizleri bekliyor.  Kanarya adalarının en büyük 5. Adası olan bu yerleşim yerinde toplamda 90 bin kişi yaşamaktadır. Adanın başkenti olan La Palma şehrinde ise yaşayan insan sayısı 20 bin civarındadır. 708 kilometre karelik bir alana sahip bu adada diğer kanarya adaları gibi volkanik bir oluşum sonucunda meydana gelmiştir. Atlantik okyanusu çevrili olan bu adada gezilecek çok sayıda doğal yer bulunmaktadır. Ayrıca adanın etrafında deniz tabanında bulunan volkanik aktiviteler günümüzde hala gözlemlenmektedir. Eğer şansınız varsa bunu canlı bir şekilde izleyebilme şansına sahip insanlardan birisi olabilirsiniz. İspanyolcada La Palma’nın Türkçede ki karşılığı güzel ada anlamına gelmektedir. Adanın tüm ekonomisi tarım üretimine ve turizm gelirlerine bağlıdır. O nedenle turizm konusunda giderek gelişen bir yapıya sahiptir diyebiliriz. Neden bu adı verdiklerini adayı gittiğinizde sizde anlayacaksınız.

 • La Palma Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Aktarmalı seyahatinizin ardından bu güzel adaya ulaşmayı başardığınızda ilk olarak ayak basacağınız yer La Palma havalimanı olacaktır. Okyanuzun kenarına kurulu olan havaalanından şehre gitmek için çok fazla seçeneğiniz bulunmuyor. Demir yolu ağı bulunmadığı için tüm tercihlerinizi tekerlekli kara taşıtlarından yana kullanmalısınız. Havaalanının şehir merkezine uzaklığı 12 km’dir. Otobüs, kiralık taksi, taksi hizmetleri ile merkeze ulaşabilirsiniz.

  Otobüs

  Havalimanından şehir merkezine her yarım saatte bir otobüs seferi düzenlenmektedir. Turistik bir merkez olmanın verdiği avantajı bu noktada görebiliyoruz. Otobüs seyahatiniz ile şehir merkezine yaklaşık 35 dakikalık bir seyahat ile ulaşacaksınız. Yolların kaliteli olması size etrafı rahat bir şekilde izlettirme fırsatı sunacaktır. Seyahatin büyük bölümünü okyanusun kenarında yapacağınızı da ekleyelim.

  Taksi

  Daha hızlı bir şekilde La Palma şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız tercih edeceğiniz yöntem taksi olmalıdır. Hemen havaalanının dışında bekleyen yerel taksiciler sizi istediğiniz her noktaya çok kısa bir sürede götüreceklerdir. Otobüs ile 30 dakika da gittiğiniz güzergahı taksi ile 15 dakika gibi bir sürede kat edebilirsiniz. O nedenle taksi daha avantajlıdır. Ancak bu avantajın maliyetinin de biraz fazla olduğunu söylemeliyiz. Ekonomik bir tatil planlıyorsanız taksilerden uzak durmanızda fayda var.

  Araç Kiralama

  La Palma adasında çok sayıda araç kiralama servisi bulunmaktadır. Motrarent, Autos Oasis La Palma ve Europcar gibi firmalar ile adaya gitmeden iletişime geçerek aracınızı hesaplı bir şekilde kiralayabilirsiniz. Havalimanının hemen yanında kurulu olan firma ise Europcar olduğunu için bunda araştırmanızı derinleştirmekte fayda görüyoruz. Uçağınızdan iner inmez aracınıza geçerek tatilinize başlayabilirsiniz.

 • La Lapma’da Gezilecek Yerler

  La Palma uçak bileti ile adaya ulaştıktan sonra gezilecek ve yapılacak şeylerin bir listesini yapmanızda fayda var. Bu küçük alanda görebileceğiniz çok sayıda doğa mucizesi bulunuyor. Yapılacakları kararlaştırmakta zorluk çekiyorsanız size bu konuda yardımcı olacak bir liste oluşturmaya çalışacağız. Bu listede bulunan noktalar gitmek bile sizin için yeterli olacaktır. Genelde doğa ile iç içe olacağınız yer fazlalıktadır. Tarihi binalar yerine doğayı tercih ediyorsanız bu seyahati mutlaka yapmalısınız.

  Los Tilos Yürüyüşü

  Geçmişte burada yaşayan insanlar tarafından kazılan çok sayıda tünel adanın etrafında bulunmaktadır. Bu tünellerinde amacı verimli arazilerin bulunduğu orta kısma su getirmektir. Bizim Ferhat’ımız Şirini için nasıl dağları deldiyse La Palma’da yaşayan insanlarda aynı şekilde dağları oymuşlardır. Toplam 13 adet tünelden oluşan bu yeri görmeniz için özel turlar düzenlenmektedir. Tura başlamanız için öncelikle bir taksi yardımı ile giriş noktasına gitmelisiniz. Tünellerin içinde özel bir yürüyüş yolu bulunmaktadır. Yürüyüşünüzün esnasında sorun yaşamak istemiyorsanız kafanızı biraz alçakta tutmanızda fayda var.

  Ruta del los Volcanos

  Volkanları yerinde incelemek istiyorsanız mutlaka bu tura katılmalısınız. Adanın etrafını tamamen görebilmeniz için hazırlanan bu turda birçok noktasında araç kullanma şansınız yok. Eğer doğayı seviyor ve doğal oluşumları, hadiseleri yerinde görmek istiyorsanız La Palma’ya gelenler için özel olarak hazırlanan bu tura katılmanızda fayda var. Sıcak bir günde aşırı zorlayıcı bir yürüyüş olabiliyor. O nedenle yürüyüş tercihinizi daha sakin günlerde yapmanızda fayda var. Yürüyüşü tamamlamanız için uzun bir süre gerekmektedir. Günlük 8 saat durmadan yürüseniz 7 günde tamamlayabilirsiniz. Bu yürüyüşünüzde yolda adanın yerlileri ile de karşılaşma şansınız var.

  Balcones de la avenida Maritima

  Adanın en ilgi çeken yapıları burada bulunmaktadır. Eski şehir merkezinde yüzlerce renkt ev bulunmaktadır. Bu evlerinde en büyük özelliği tarihi olmaları değildir. Her evin balkonunda ayrı bir çiçek bahçesi olması onları daha çekici kılmaktadır. Baktığınız içinizi huzurla dolduracak ve gidip onları daha yakından görme ihtiyacı hissedeceksiniz. Uzun bir yıl boyunca bu balkonlu evlerin yanında şehri dolaşabilirsiniz. Bu çiçeklerin özel olarak bakımları yapılmaktadır.

  La Palma Maritime Müzesi

  Burası bildiğiniz müzelerden farklıdır. Çünkü müze olarak gideceğiniz yer bir tahta gemidir. Yüzyıllarda önce bu adaya ulaşmak isteyen insanlar tarafından kullanılan tahta geminin bir maketi günümüzde müze olarak kullanılmaktadır. İçerisinde çok fazla görülecek parça bulunmasa da bulunduğu nokta ve etrafında ki güzellikler ile görülmesi gereken bir yerdir. Ayrıca içerisinde güzel de bir restoren bulunmaktadır. Ziyaretçilerine harika fotoğraflar çekme fırsatı sunduğunu da ekleyelim. Sizde bunları değerlendirebilirsiniz.

  William Herschel Teleskopu

  Uzaya merakınız varsa bu seyahatinizde bu teleskopa mutlaka uğramalısınız. Adanın üzerinde uluslararası gözlem evlerinden sadece bir tanesidir. Deniz seviyesinden 2,400 metre yüksekte olması ona yılın belirli zamanlarında bulutların üzerinde olma şansı tanıyor. Sönmüş bir yanardağın üzerinde kurulu olması ile adanın tamamını panoramik olarak izleme şansını ziyaretçilerine tanıyor. Gözlem evinde bulunan teleskoplar ile güneş sistemi dışındaki gezegenler izlenmektedir. Yani dünyanın en gelişmiş teleskop sistemlerinden birisine sahip diyebiliriz.

  Calle O’daly

  Şehir merkezinde yapılacaklar arasında tarihi evlerin oluşturduğu caddeleri dolaşmak ilk sırada yer almaktadır. Birçok tarihi ev baştan aşağıya restore edilerek harika görünümler kazandırılmıştır. Bunların istediğiniz taktirde içlerini de gezme şansınız var. Aynı zamanda bu sokaklarda küçük kafeler, mağazalarda bulunmaktadır.

 • La Lapma’da Ne Yenir?

  Okyanusun ortasında bulunan bir adaya gittiğinize ilk aklınıza gelin acaba ne tür balıklar olduğudur. Ve bu balıkları nasıl hazırlayıp sundukları sorularına cevap aramak istersiniz. La Palma bu konuda size geniş bir yelpaze sunacaktır. Balık yemeklerinin yanında bu adada en çok tüketilen besin kaynağı keçi etidir. Keçi etinden yapılmış Cabra güvecini deneyebilirsiniz. Ayrıca Papas’da Kanarya adalarının genelinde olduğu gibi burada da bulunmaktadır. Bu yemeklerin yanında yerel bir içecek olan Barraquito’yu deneyebilirsiniz. İçerisinde sütlü espresso, likör ve yerel lezzetler bulunmaktadır. Bu lezzetleri tatmak için Chipi-Chipi, Enriclai ve Casa Osmunda gibi restoranlara gidebilirsiniz.

 • La Palma’da Kültür ve Eğlence

  La Palma ucuz uçak bileti ile seyahatinizin ardından kültürel ve eğlenceli faaliyetlere katılabileceğiniz çok sayıda fırsat size maalesef sunulmuyor. Genelde eğlence için tercih edilen şehir de bulunan otellerin barlarıdır. Şehir merkezinde çok sayıda kültürel aktivite bulabilirsiniz. Özellikle doğa yürüyüşlerinin fazlalığı adanın en büyük kültürel aktivitesi olarak görülüyor. La Palma şehri gece hayatını sevenler için uygun olmayabilir. Çünkü şehir merkezlerinde bu konuda çok fazla seçenek bulunmuyor. Yaz aylarında yapılan okyanus partilerine denk gelirseniz kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Sizde bu harika şehrin güzelliklerini tatmak istiyorsanız La Palma  en ucuz uçak biletini martiGO'dan alabilirsiniz.

La Palma Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz La Palma ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak La Palma en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

La Palma uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

La Palma uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. La Palma  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. La Palma 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

La Palma uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, La Palma uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

La Palma uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  La Palma uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

La Palma uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

La Palma şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.