Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Londra Heathrow Havalimani Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
172.44 €
En Uygun Fiyatlı Havayolu Lufthansa
HavalimanıIzmir Adnan Menderes

En Ucuz Londra Heathrow Havalimani Uçak Bileti

En Ucuz Londra Heathrow Havalimani Uçak Bileti

Lufthansa
Londra
Izmir
07.09.2021
172.44 €
Lufthansa
Londra
İstanbul
25.06.2021
190.44 €
Lufthansa
Londra
Antalya
08.09.2021
214.44 €
Lufthansa
Londra
Ankara
28.06.2021
233.94 €
Türk Hava Yolları
Londra
Dalaman
07.09.2021
272.04 €
Lufthansa
Londra
İstanbul
16.06.2021
2063.69 €

Londra Heathrow Havalimani Hakkında Bilgiler

London Heathrow Havalimanı

London Heathrow havalimanı ülkenin en yoğun şekilde çalışan uçuş noktasıdır. 1946 yılında faaliyete giren havalimanı günümüze gelene kadar birçok eleme ile genişletilmiştir. Sadece yolcu uçuşları için değil kargo, askeri uçuşlar içinde kullanılmaktadır. Dünyanın en yoğun havayolu trafiğine sahip noktalarından birisi olarak kabul edilmektedir.

London Heathrow Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

London Heathrow havalimanı şehir merkezinden 24 kilometre uzaklıktadır. Birçok farklı ulaşım aracını kullanarak merkeze ulaşmaya imkan tanımaktadır. Şehrin batısında yer alan havalimanından şehir merkezine 30 dakika içerisinde ulaşmak mümkündür. Havalimanı içerisinde Duty Free, ATM, büfe, restoran, kafe ve araç kiralama hizmetleri verilmektedir. Alanda 5 adet terminal noktası bulunmaktadır. İçerisinde konferans, iş toplantıları, ibadet noktaları, sağlık üniteleri, çocuk ve bebek alanları hizmetleri de sunulmaktadır.

London Heathrow Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezinde ki farklı noktalara ulaşmak için taksi, metro, otobüs, raylı araçlar ve araç kiralama hizmetlerini kullanmak mümkündür. Güvenlik, konfor ve maliyete göre bu araçlardan herhangi birisini tercih ederek merkeze ulaşım sağlanabilmektedir.

·         Taksi

Taksi hizmeti sayesinde şehir merkezine konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür. Şehir trafiğinin durumuna ve gidilecek noktaya göre 30 dakika ile 60 dakika arasında bir yolculukla bu hizmet sağlanmaktadır. Ortalama bir ücret ödeyerek bu hizmeti ulaşım için tercih edebilirsiniz.

·         Metro

Metro hizmeti anlamında çok yoğun bir ağa sahip olan şehirde havalimanı üzerinden istenilen her noktaya ulaşım sağlamak mümkündür. Her 30 dakika da bir hareket eden seferlerle 40 dakika içerisinde merkeze rahatça ulaşılabilir.

·         Tren

Tren hizmeti de şehir merkezine ulaşım için kullanılabilir. Havalimanının hemen yakının da bulunan tren istasyonunu kullanarak merkez istasyonuna 45-50 dakika arasında ulaşım sağlamak mümkündür.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama servisini tercih ederek havalimanından merkeze ulaşım için kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Her türlü tercihe uygun olarak araçları burada bulabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

·         Otobüs

London Heathrow havalimanından şehirde her noktaya ulaşım için otobüs hizmeti tercih edilebilir. Bu hizmet ulaşım için hem en uygun hem de en yavaş olan ulaşım aracı olarak hizmet vermektedir.

London Şehir İçin Ulaşım Bilgileri

London şehir için ulaşım için tercih edilen araçlar arasında otobüs, araç kiralama, raylı araçlar ve metro hizmetleri bulunuyor. Bu hizmetler arasında gelişmiş bir sisteme sahip olan tren ve metro hizmetleri öne çıkmaktadır. Bu seçenekler güvenlik, konfor ve hız bakımından şehirde dolaşım için en yoğun talep görenlerdir. Araç kiralama trafiğin tersten akması nedeniyle bilmeyenler için tavsiye edilmemektedir. Şehir içinde ulaşım için sağlanan bir kartı almak ve 1 hafta boyunca bu kart ile tüm toplu taşıma araçlarını kullanmak mümkündür.  Alternatif ulaşım için tramvay ve tur otobüsleri tercih edilebilir.

   Izmir Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Pazartesi17.65 19.65
   Salı18.39 20.39
   Çarşamba19.34 21.34
   Perşembe21.65 23.65
   Cuma23.02 25.02
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.