Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Lublin Uçak Bileti

Lublin Hakkında Bilgiler

Lublin arasında seyahat planlayan kişiler Polonya’nın en güzel şehirlerinden birine yolculuk yapacaklardır. Lublin, Polonya’nın doğusunda ve bu bölgenin en büyük kentlerinden biridir. Polonya’nın yönetimsel şekli olan voyvodalık bağlamında olan Lublin voyvodalığının başkentidir. Lublin şehrinin yüzölçümü olarak 147 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Nüfusu ise 360 bin kişi civarındadır. Lublin, Polonya’nın büyüklük bakımından dokuzuncu büyük şehridir.

 • Lublin Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Lublin uçak bileti satın alan kişiler uçuşlarını aktarmalı olarak yapacaklardır. Bilindiği gibi Lublin havaalanından şehir merkezine ulaşmak kolaydır. Havaalanı kent merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktadır. Buradan kent merkezine gitmek için birçok seçenek vardır. Bunlar arasında otobüs, taksi ve araç kiralama gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Otobüs bu seçenekler içinde en ucuz olanıdır. Taksi ise otobüsten biraz daha masraflıdır ancak rahat bir yolculuk için iyi bir seçenektir. Ayrıca araç kiralayarak da Lublin kenti merkezine ulaşmanız mümkündür.

  Otobüs

  Lublin havaalanı ile şehir merkezi arasında yolculuk yapmanın en ucuz yolu otobüslerdir. Bunun için genellikle yolcular bu seçeneği daha çok tercih etmektedirler. Lublin havaalanından kente gitmek için belediyenin taşımacılık şirketi olan MKP’den yararlanmanız gerekir. Bunun için 005 sefer sayılı Hatları kullanmanız gerekiyor.

  Taksi

  Lublin havaalanından kent merkezine gitmek için taksi hizmetlerini de kullanmanız mümkündür. Genellikle birçok yolcu daha rahat olması bakımından taksiyle yolculuk yapmayı uygun bulmaktadır. Havaalanı ile şehir merkezi arasında çalışan taksiler, havaalanı terminal binası çıkışında bekleyen taksiler bulunmuyor. Ancak taksi şirketine havaalanında bulunan bir çağrı sistemiyle ulaşabiliyor. Bu havaalanında belirli taksi şirketleriyle çalışılıyor. Lublin’de buradan kalkan taksiler kilometre başına sabit bir fiyata hizmet veriyorlar. Bu alanda bulunan Damel Taksiye +48 81 533 3333 ile +48 196 26 numaralı telefonlardan ulaşmanız mümkündür.

  Araç Kiralama

  Lublin havaalanından şehir merkezi arasında yolculuk edenler daha rahat olması bakımından araç kiralama yöntemini kullanmaktadırlar. Bu yöntem biraz maliyetli olsa da daha konforlu bir seçenek olduğu için genellikle tercih edilmektedir. Lubline havaalanından şehir merkezine gitmek için havaalanı terminal binasının varış bölümünde bulunan araç kiralama firmalarının ofislerinden araç kiralayabilirsiniz. Havaalanı bölümünde, Avis, Hertz, Europcar, Sixt, Alamo, Ekspres Rent a car gibi firmalardan araçlarınızı kiralayarak, konforlu bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz.

 • Lublin’de Gezilecek Yerler

  Bilindiği gibi Lublin’de tarihi ve turistik alanlarının yananda, doğal güzellikleri ile de gezilip, görülmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. Lublin ucuz uçak bileti alarak unutulmaz bir tatile imza atmış olacaksınız. Lublin’de bulunan tarihi ve turistik alanlardan bir kaçını saymak gerekirse; St. Jonh the Baptist Cathedrali, Lublin Kalesi (Lublin Castle), Lublin Müzesi(Museum Lublin), Kelimeler Evi Müzesi(The House of Words), Stasin Vahşi Doğa Parkı(Rezerwat przyrody Stasin) vb. gibi tarihi ve turistik yerleri görmenizi tavsiye edebiliriz.

  Aziz John (St. John the Baptist Cathedral)

  John the Baptist Katedrali 1592 ile 1617 yılları arasında yapılmıştır. Bu tarihlerde bir Cizvit kilisesi olarak işlev görmüştür. Mimarı Anotnio    tarafından tasarlanmış bir yapıdır. Tarz olarak Barok bir kilisedir. Ancak 19.yüzyılın başından beri Lublin arkeoloji müzesi işlevi de görmektedir. Bu katedralin aslı Romada bulunan iglesi lI Gesu katedraldir. Üç katlı ve geniş nefli bir katedral olarak Lublin’in önemli bir eseri olarak varlığını sürdürmektedir.

  Lublin Kalesi (Lublin Castle)

  Lublin kalesi eski kent merkezi yakınlarında bulunmaktadır. Ortaçağdan kalma bir yapı olan Lublin kalesi aynı zamanda Polonya’nın karalarlının eski yaşam alanı olarak da kullanılmıştır. Casimir tarafından yaptırılan yapı halen varlığını korumaktadır. Aslında bu kalenin bulunduğu yerde bir savunma cephesi vardı. 14.yüzyılda Casimir zamanında burası taş duvarlarla tam bir kale haline getirilmeye çalışıldı ve zaman içinde şapel ve fresklerle bugün bulunan haline getirildi. 17. Yüzyıldaki savaşlar döneminde birçok yeri zarar gördü. Daha sonraki yıllarda kale bir hapishaneye dönüştürüldü ve uzun yıllar hapishane olarak kaldı. Bu kale 2. Dünya savaşı yıllarında Nazilerin birçok insanı yok ettiği bir hapishane olarak ünlendi. Savaş sonrası cezaevi kapatıldı ve 1957 yılında Lublin Müzesinin bir kolu olarak varlığını devam ettirdi.

  Lublin Müzesi (Museum Lublin)

  Lublin Müzesi, Polonya’nın doğu bölgesindeki en büyük müzesidir. 20.yüzyılın başlarında kurulan müze birçok sanat eserini ve tarihi materyali içinde barındırmaktadır. Birçok ana bölümden oluşan müze, koleksiyonlarını belirli başlıklar altında sergilemektedir. Özellikle Polonya ve Polonya dışı ressamların resimlerinin olduğu 17 ile 20. Yüzyıl ressamlarını belirtmekte yarar vardır. Müzede Polonya dekoratif sanatları, Polonya tarihi ve savaş tabloları, Lublin’li ressamların eserleri, 10 ile 20.yüzyıl madalya ve armaları, 14 ile 20.yüzyıl Polonya ve dünyadan silahlar gibi birçok eseri bünyesinde bulundurmaktadır.

  Kelimeler Evi Müzesi (The House of Words)

  Lubli’nde bulunan bu ilginç müze ve eğitim alanı 1932 yılından beri varlığını sürdürmektedir. Müzenin temel özelliği baskı teknikleri yani matbaacılık endüstrisinin tarihini sergilemek ve korumaktır. Burada aynı zamanda şiir ve edebi alanlarda çok yönlü bir eğitim kurumu haline dönüşmüş ve hizmet vermektedir. Kelimeler Evi Müzesi Lublin’in Zmigrod 1 caddesinde bulunan Pociej Sarayında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu müzeyi Lublin’e yolu düşen herkesin görmesinde yarar olduğunu belirtmek gerekir.

  Stasin Vahşi Doğa Parkı (Rezerwat przyrody Stasin)

  Polonya’nın ve de özellikle Lublin’in en güzel doğal alanlarından biri olan Stasin Vahşi Doğa Parkı 1981 yılında oluşturulmuştur. Park 24.4 hektarlık bir alanda kurulmuştur. Bu park alanında huş ağaçlarından oluşan ormanı korumak amacıyla oluşturulmuştur. Ayrıca burada Ihlamur, gürgen, kavak ve meşe ağaçlarından oluşan zengin bir ormandır. Birçok bitki örtüsü ile Lublin’in ve ziyaretçilerin uğrak noktası olmuş olan Stasin Vahşi Doğa Parkı sizleri de beklemektedir.

 • Lublin’de Ne Yenir?

  Lublin’de yemek ihtiyacınızı karşılamanız için birçok seçenek vardır. Polonya mutfağı kendine has özellikler gösterir. Bu özelliklerin başında malzeme kullanımı gelmektedir. Özellikle bu mutfağı belirgin yapan şeylerden biri lahana ve patatesin baskınlığıdır. Bu belirttiğimiz malzemelerin yanında pırasa, pancar gibi kök barındıran sebzeler yabana atılmayacak özellikte yemeklerde kullanılır. Polanya mutfağının en bilinen yemeği; Pierogi’dir. Bu yemek bir çeşit mantıdır. Bu mantı bazen baharatlı, bazen tatlı malzemelerle doldurulabilmektedir. Pierogi’nin yanında Barszcz adlı pancar çorbası, Zurek ve Rosol’ü de bu yemekler içinde sayabiliriz. Bu güzel tatlar için sizlere; Restauracja BelEtage, İnsomnia Cafe&Restaurant, Restauracja 16 Stolow, Biesy Piwnicc Retauracyjna, Restauracja Sielsko Anielsko, Restauracja Przystan, Restauracja Aka, Restauracja The Olive vb. gibi restoranları önerebiliriz.

 • Lublin’de Kültür ve Eğlence

  Lublin’de eğlence yerleri çok çeşitli ve canlıdır. Üniversitelerin yoğun olduğu bir kent olduğu için gece hayatı bir hayli hareketlidir. Gece bir yerlere gidip bir şeyler içmeyi düşünüyorsanız bunun için size; Perlowa, U Szewca Pub, Cafe Lulu, Ceska Pivnica Pub, Podworko, Blues Brothers Pub, Dziki Wschod Pub, Schobowy Raz Pub, Cma, Rods-Grolsch Pub, Sw. Michal-Pub Regionalny, Pub Stacyjka, Pub Art&Whisky, Pub Sarmata vb. gibi mekanlarda eğlenebilirsiniz. Polonya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Lublin’e seyahat etmek için en uygun Lublin uçak bileti fiyatını martiGO  üzerinden alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak, bütçenize ve zamanınıza uyan uçuşu seçebilir, rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Lublin Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Lublin ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Lublin en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Lublin uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Lublin uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Lublin  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Lublin 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Lublin uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Lublin uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Lublin uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Lublin uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Lublin uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Lublin şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.