Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Kuzey Makedonya Uçak BiletleriKuzey Makedonya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Makedonya, Balkanlar'da yer alan bir ülkedir. Kuzeyinde Sırbistan, batısında Arnavutluk, güneyinde Yunanistan, doğusunda ise Kosova ve Bulgaristan ile sınırı bulunmaktadır. Başkenti ve en büyük şehri Üsküp'tür. Makedonca, ülkenin resmi dilidir.

Makedonya, tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve kültürü ile ünlüdür. Ohri, ülkenin en turistik şehirlerinden biridir ve Ohri Gölü'ne ev sahipliği yapmaktadır. Göl, doğal güzellikleri, tarihi manastırları ve plajları ile turistlerin ilgisini çeker. Makedonya ayrıca, Mavrovo Milli Parkı, Pelister Milli Parkı ve Galicica Milli Parkı gibi doğal alanlarıyla ünlüdür.

Makedonya'nın ana havalimanı, Skopje Uluslararası Havalimanı'dır. Havalimanı, Makedonya'nın başkenti Üsküp'e yaklaşık 20 km uzaklıktadır ve dünya çapındaki birkaç havayolu tarafından hizmet vermektedir. Ayrıca, Makedonya'daki diğer büyük şehirlerde de havalimanları vardır, örneğin Ohrid Havalimanı, Stip Havalimanı, Kumanovo Havalimanı ve Prilep Havalimanı gibi.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak ucuz Makedonya uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Kuzey Makedonya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kuzey Makedonya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kuzey Makedonya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kuzey Makedonya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kuzey Makedonya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kuzey Makedonya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.