Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Malmö Uçak Bileti

Malmö Hakkında Bilgiler

Malmö seyahatinde ülkenin en büyük ve en kalabalık üçüncü şehrine yolculuk yapacaksınız. Bu şehir aynı zamanda İsveç’in en güney ucunda yer almaktadır. Bu da şehirde coğrafi iklimin ülkenin diğer şehirlerine göre daha ılıman olmasına neden olmaktadır. Şehir aynı zamanda ülkenin en önemli ticari limanına ev sahipliği yapmaktadır. Çevre ve insan dostu şehirler sıralamasında dünya genelinde üst sıralarda yer almaktadır. Şehir 13. yüzyılda kurulmuştur.

Malmö’de yaşam limanın etkisi ile ticari yönde çok gelişmiştir. Ayrıca 2000 yılında inşa edilen ve mimari harika olarak görülen Oresund köprüsü şehrin ticaretinin gelişmesinde etkili olmuştur. Danimarka’nın başkenti Kopenhag ile bu köprü sayesinde bağlanmaktadır. Tarih boyunca birçok kez el değiştiren şehir her gelen medeniyetin hediye ettiği çok sayıda tarihi binaya ve kaleye de ev sahipliği yapmaktadır. Hem kültürel hem de ticari açıdan sürekli gelişen şehirlerden birisidir.

Malmö havalimanı şehrin doğru tarafında yer almaktadır. Mesafe biraz uzak olsa da gelişmiş ulaşım hatları sayesinde çok ısa bir sürede şehre ulaşım sağlanabilmektedir. Bununla birlikte şehir merkezinde kalacak çok sayıda farklı lokasyon bulunmaktadır. Bu lokasyonlar arasından tercihinizi hesabınıza uygun olacak şekilde yaptıktan sonra planlamanızı yapmakta fayda görüyoruz.

 • Malmö Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Malmö seyahatin de ilk durak noktası Malmö uluslararası havalimanıdır. Havalimanının şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 30 km’dir. Bu mesafe şehir merkezinde uzak olmasına rağmen ulaşım çeşitliliğinin sağlanması ile basitçe kat edilebilmektedir. Ulaşım için kullanılacak araçlar arasında otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında tercihinizi yapmadan önce bu hizmetler hakkında bilmeniz gereken detayları öğrenmenizde fayda var.

  Taksi

  Havalimanının etrafında günün her anı taksi bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında havalimanına ulaştığınız her an kullanabileceğiniz ulaşım aracı taksidir. 7/24 bulunan taksiler ile merkeze ulaşmak yaklaşık 350 kron tutmaktadır. Bu nispeten pahalı olsa da mesafeyi çok kısaltması ve yorucu bir seyahatin ardından konfor arayanların tercih edebilecekleri bir seçenektir. Özellikle kalabalık seyahat eden gruplar için başlıca tercih edilecekler arasında yer almaktadır.

  Otobüs

  Sabah 4.50 ile 20 saatleri arasında havalimanında şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Bu seferlere flybussarna adı verilmektedir. Ulaşımı bu araç ile yapacaksanız mesafeyi 40 ile 50 dakika arasında kat edeceğinizi unutmamalısınız. Tek seferlik kullanımda ise bilet fiyatı 115 krondur. Taksi ile karşılaştırıldığında pahalı bir hizmet olduğunu özellikle belirtmeliyiz. Ancak tek seyahat eden birisi için mantıklı bir tercih olarak kabul edebiliriz.  

  Araç Kiralama

  Tüm seyahatiniz süresince ulaşım sorununu kökten çözüme ulaştırmak için araç kiralamak en mantıklı tercihtir. Otobüs ve taksi hizmetine göre biraz pahalı olsa da istediğiniz her an araca sahip olmak en mantıklı tercih olacaktır. Araç kiralamak için Avis, Bugdet, Europcar, Hertz ve Mabi gibi firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Aracı seyahat öncesinde kiralayarak, havalimanına ulaştığınızda hazır hale getirebilirsiniz.

 • Malmö’de Gezilecek Yerler

  Malmö Malmo ucuz uçak bileti aldıktan sonra bu güzel İsveç şehrinde gezilecek yerlerin bir listesini yapmak gerekiyor. Bu plan sayesinde seyahatiniz boyunca kendinize bir rota oluşturabilir ve zamanınızı boşa harcamamış olursunuz. Çok modern bir şehir olmasının yanı sıra geniş meydanları, tarihi bölgeleri, ilginç yapıları ve limanı ile gezilecek çok fazla seçenek sunmaktadır. Bunların arasında şehri ziyaret edenlerin en çok ziyaret ettikleri noktaları sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

  Gustav Adolft Meydanı

  Şehirde çok sayıda meydan vardır. Bunların arasında en büyüğü ve insanların en uğradığı meydan Gustav Adolf ismi ile bilinen meydandır. Şehir içerisinde ayrıca Stortorget ve Lilla Torg adında iki büyük meydan daha vardır. Bu bölge şehirde yıllarca koyun merası olarak kullanılmıştır. 1950 yılında yapılan peyzaj çalışmaları ve düzenlemeler ile günümüzde ki halini almıştır. Meydan üzerinde yıl boyunca çok sayıda sergi, fuar ve müzik festivalleri düzenlenmektedir. Bu da meydana sürekli bir canlılık kazandırmaktadır.

  Malmö Belediye Binası

  Şehirde ki meydanlardan birisi olan Stortorget içerisinde bulunan ve en önemli mimari yapılarından birisi olan Malmö Belediye binasını mutlaka görülecekler listesine yazmalısınız. En göz alıcı yapılarından birisi olarak dikkat çeken bu yapı aynı zamanda şehrin en eski yapısı olarak da bilinmektedir. 1546 yılında inşa edilen yapı 19. yüzyıl içerisinde birkaç değişikliğe uğrayarak günümüzde ki halini almıştır.

  Malmö Kalesi

  Malmöhus Slott yani Malmö Kalesi şehirde ki tarihi geçmişi en eski yapılarından birisidir. Yapı şehrin Danimarka egemenliğin de olduğu dönemde inşa edilmiştir. O zaman ki kral 3. Eirik tarafından bulunduğu konumun önemine nazaran şehrin batısında şu an ki eski şehir bölgesinde inşa edilmiştir. Tarih boyunca birçok kez tahribat gören kale günümüze kadar eksiksiz bir şekilde gelmeyi başarmıştır. Kalenin içerisinde aynı zamanda tarih müzesi ve sanat müzesi yer almaktadır. Giriş ücreti 40 kron olan kaleyi her gün ziyaret etme şansınız bulunuyor.

  Teknoloji ve Deniz Müzesi

  Şehir de bulunan çok sayıda müzeden birisidir. Tekniska och Sjörfartmuseet olarak bilinmektedir. Bu müze kalenin batı tarafında yer almaktadır. Müzenin içerisinde ulaşım tarihi ve denizcilik ile ilgili çok sayıda eşya bulunmaktadır. Her gün 10 ile 16 saatleri arasında çık olan müzeye giriş ücreti 40 kron’dur. Müzede en çok dikkat çeken parça ise 1943 yılında yapılan ve şu an kullanılmayan Swedish U3 isimli denizaltıdır.

  Aziz Petri Kilisesi

  Gotik mimarisi ile dikkat çeken bu yapı şehirde ki en eski ve dini yapı olarak dikkat çekmektedir. Kilisenin yapımına 1319 yılında başlanmasına rağmen tamamlanması çok uzun sürmüştür. Kilisenin yapısı gotik mimari olması dikkat çekmektedir. Ayrıca kilise yapılırken Almanya’da bulunan Aziz Mary Kilisesi örnek alınmıştır. Yapı ziyaret etmek isteyenler için eski şehir bölgesinde yer almaktadır. Ziyaret ücreti yoktur ve her zaman açık bulunmaktadır.

  Turning Torso

  Şehirde bulunan en yüksek ve en modern yapı olarak bilinmektedir. 2005 tarihinde tamamlanan gökdelen 190 metre uzunluğundadır. Sadece şehrin değil aynı zamanda İskandinavya bölgesinin en yüksek binasıdır. Şehrin tamamını görmek için en üst katında bir teras katı bulunmaktadır. Ayrıca yapı ilginç mimarisi ile de dikkat çekmektedir. Kulenin terasında aynı zamanda Kopenhag dahi görülmektedir.

 • Malmö’de Ne Yenir?

  Malmö Malmo en ucuz uçak bileti almadan önce bu bölgenin size sunacağı mutfak kültürünü öğrenmelisiniz. Dünya çapında bir mutfağa sahip olmasa da kendine özgü bir mutfak yapısı geliştirmeyi başarmışlardır. Bunda soğuk iklimin büyük etkisi vardır. Deniz ürünleri bu mutfağın olmazsa olmazlarıdır. En çok tercih edilenler riga ve somon balığıdır. Domuz, tavuk ve hindi eti ise bölgenin yemeklerinde sıklıkla kullanılan et çeşitleridir. Bu şehirde ki önemli yiyecekler arasında aggakaka, swedish korvkiosk ve agagille gelmektedir. Yemek için tercih edebileceğiniz restoranlar arasında Lyron, Genuin, Vastergatan, Paddy’s ve daha sayamadığımız çok sayıda kaliteli mekan bulunmaktadır.

 • Malmö’de Kültür ve Eğlence

  Malmö eğlence yerleri konusunda çok renkli ve canlı bir yapıya sahiptir. Canlı performans, pub ve bar kültürü şehrin tamamına yerleşmiştir. Alkol fiyatları çok yüksektir. Ayrıca mekanların çoğuna giriş ücretlidir. En çok mekan sayısı Stortorget meydanının bulunduğu bölgede yer almaktadır. Etage, Gatan, Slagt ve Kulterbolaget gibi mekanları eğlenmek için tercih edebilirsiniz.

  Ülkenin genelinin tersine okyanus ikliminin hakim olduğu şehre gitmek için en uygun Malmo uçak bileti alacak tarih aralığı daha uzundur. Mayıs ve Ağustos aylarına gelecek bilet alarak seyahatinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Malmö Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Malmö ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Malmö en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Malmö uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Malmö uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Malmö  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Malmö 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Malmö uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Malmö uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Malmö uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Malmö uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Malmö uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Malmö şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.