Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available21.Nis.2024,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Meksika Uçak BiletleriMeksika Uçuşları Hakkında Bilgiler

Meksika, Kuzey ve Orta Amerika'da yer alan bir ülkedir. Meksika'nın kuzeyinde Amerika Birleşik Devletleri, güney ve batısında Pasifik Okyanusu ve doğusunda Karayip Denizi yer alır. Meksika, yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük on ülkesinden biridir ve zengin bir kültürel ve tarihi geçmişe sahiptir.

Meksika'nın ekonomisi, tarım, turizm, madencilik, imalat ve petrol sektörlerine dayanmaktadır. Ülkenin turistik destinasyonları arasında tarihi ve kültürel yapıları, güzel plajları, doğal parkları ve arkeolojik alanları bulunur. Ülkenin tarihi ve kültürel yapıları arasında antik Maya ve Aztek kalıntıları, kolonyal dönem kiliseleri ve müzeler yer almaktadır.

Meksika'nın resmi dili İspanyolca'dır, ancak yerli halkların konuştuğu diğer diller de yaygındır. Meksika'nın kültürü, Aztek, Maya ve İspanyol kültürlerinin etkisi altında şekillenmiştir. Geleneksel Meksika mutfağı, tacos, enchiladas, guacamole, salsa gibi yiyecekleriyle dünya çapında tanınmaktadır. Meksika, aynı zamanda renkli festivalleri, müzikleri ve danslarıyla da ünlüdür.

Meksika'nın iklimi, genellikle subtropikal ve tropikal iklimdir. Kuzey bölgeleri çöl iklimiyle karakterizedirken, güney bölgeleri yağmur ormanı iklimine sahiptir. Ülkede sıcak ve nemli yazlar, ılık kışlar görülür.

Meksika, 1821 yılında İspanyol hâkimiyetinden bağımsızlığını kazanmıştır. Meksika, federal bir cumhuriyet ile yönetilmektedir. Ülkenin başkanı, beş yılda bir yapılacak genel seçimlerle seçilir. Meksika para birimi olarak peso kullanır.

Meksika'daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Meksika Şehri Uluslararası Havalimanı: Meksika Şehri'nde yer alan Meksika Şehri Uluslararası Havalimanı, Meksika'nın en büyük ve en yoğun havalimanıdır. Birçok uluslararası havayolu şirketi, bu havalimanına sefer düzenlemektedir.
 2. Cancún Uluslararası Havalimanı: Cancún, Quintana Roo'da yer alan Cancún Uluslararası Havalimanı, Karayipler'deki turistik destinasyonlara hizmet vermektedir. Havalimanı, dünyanın en yoğun turistik destinasyonlarından biri olan Cancún'a gelen turistler için en önemli ulaşım noktalarından biridir.
 3. Los Cabos Uluslararası Havalimanı: Baja California Sur'da yer alan Los Cabos Uluslararası Havalimanı, turistik destinasyonlara hizmet vermektedir. Havalimanı, ABD ve Kanada'dan gelen turistler için popüler bir ulaşım noktasıdır.
 4. Guadalajara Uluslararası Havalimanı: Jalisco'da yer alan Guadalajara Uluslararası Havalimanı, Meksika'nın ikinci büyük şehri Guadalajara'ya hizmet vermektedir. Havalimanı, Meksika'nın diğer kentlerine de uçuşlar düzenlemektedir.
 5. Monterrey Uluslararası Havalimanı: Nuevo León'da yer alan Monterrey Uluslararası Havalimanı, Monterrey kentine hizmet vermektedir. Havalimanı, Meksika'nın kuzeyindeki turistik destinasyonlara da hizmet vermektedir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Meksika uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Meksika Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Meksika uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Meksika için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Meksika uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Meksika uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Meksika uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.