Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Moritanya Uçak BiletleriMoritanya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Mauritania, Batı Afrika'da yer alan bir ülkedir. Sahra Çölü'nün güneybatısında yer alan ülkenin komşuları, batıda Atlas Okyanusu, kuzeyde Batı Sahra, doğuda Cezayir, güneydoğuda Mali, güneybatıda Senegal ve batıda Fas'tır.

Mauritania'nın iklimi genellikle sıcak ve kuraktır. Ülkenin güneyinde kuraklık daha da yoğunlaşırken, kuzeyde Atlas Okyanusu'nun etkisiyle bir miktar nem hissedilir. Mauritania'da tarım ve balıkçılık ülkenin ekonomisinde önemli bir yer tutar. Ayrıca ülkede çimento, gıda, tekstil ve petrol gibi endüstriler de bulunmaktadır.

Başkent Nouakchott, ülkenin en büyük ve en kalabalık şehridir. Diğer önemli şehirler arasında Nouadhibou, Kaedi, Zouerate ve Rosso yer alır. Ülkenin doğal güzellikleri arasında Sahara Çölü, Senegal Nehri Deltası, Banc d'Arguin Milli Parkı ve Ben Amera kayalıkları yer almaktadır. Ayrıca Chinguetti, Ouadane ve Tichitt gibi antik şehirler, turistlerin ilgi odağıdır.

Mauritania'da yerel yemekler arasında bazı çorba ve et yemekleri, pilav ve tatlılar bulunur. Ayrıca yeşil çay, yerel halkın günlük hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Turistler için vize gereklidir, ancak ülkeye vardığınızda da vize alabilmeniz mümkündür. Mauritania'nın ziyaret edilebilecek en uygun zamanları, Ekim ve Nisan ayları arasıdır.Moritanya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Moritanya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Moritanya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Moritanya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Moritanya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Moritanya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.