Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Mozambik Uçak BiletleriMozambik Uçuşları Hakkında Bilgiler

Mozambik, Güneydoğu Afrika'da bir ülkedir. Ülke, Tanzanya, Malavi, Zambiya, Zimbabve, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Esvatini ile sınır komşusudur. Ülkenin başkenti Maputo'dur.

Mozambik, Hint Okyanusu kıyısında yer alır ve sahil şeridi, beyaz kumlu plajları, mercan resifleri ve egzotik adalarıyla ünlüdür. Mozambik, turistler için su sporları, dalış ve balık avı gibi aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca ülkenin iç kesimleri, ulusal parkları, doğal yaşamı ve kültürel turizm açısından zengindir.

Mozambik, ekonomisi tarım, turizm, doğal gaz ve madencilik sektörlerine dayanmaktadır. Ülke, dünya çapında ceviz, şeker kamışı ve mısır gibi tarım ürünleri üretmektedir. Ayrıca doğal gaz keşfi, Mozambik'in ekonomisinde önemli bir potansiyel taşımaktadır.

Mozambik'in resmi dili Portekizce'dir. Ülkenin yerli dilleri arasında Makua, Tsonga, Sena ve Shona dilleri yer almaktadır. Mozambik, kültüründe Afrika, Portekiz ve Brezilya gibi etkiler görülür. Müzik, dans, sanat ve el sanatları, Mozambik kültürünün önemli bir parçasıdır.

Mozambik, 1975 yılında Portekiz'den bağımsızlığını kazandı. Mozambik cumhuriyeti federal bir yarı başkanlık sistemiyle yönetilmektedir. Ülkenin para birimi olarak Mozambik metikali kullanılmaktadır.

Mozambik, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve kültürel mirası ile turistler için birçok cazibe merkezi sunar. Bazı popüler turistik destinasyonlar arasında Bazaruto Adaları, Gorongosa Ulusal Parkı, Tofo Plajı, Mozambik Adası ve Maputo Tren İstasyonu gibi yerler yer almaktadır.

Mozambik 'deki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Maputo Uluslararası Havalimanı: Mozambik'in başkenti Maputo'da yer alan Maputo Uluslararası Havalimanı, ülkenin en büyük ve en yoğun havalimanıdır. Uluslararası ve yerel havayolu şirketleri tarafından kullanılmaktadır.
 2. Beira Uluslararası Havalimanı: Sofala'da yer alan Beira Uluslararası Havalimanı, Mozambik'in orta bölgesinde yer almaktadır ve turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.
 3. Nampula Uluslararası Havalimanı: Nampula'da yer alan Nampula Uluslararası Havalimanı, kuzey Mozambik'teki turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.
 4. Pemba Uluslararası Havalimanı: Cabo Delgado'da yer alan Pemba Uluslararası Havalimanı, kuzey Mozambik'teki popüler turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.
 5. Tete Uluslararası Havalimanı: Tete'de yer alan Tete Uluslararası Havalimanı, ülkenin merkez bölgesinde yer almaktadır ve yerel ve uluslararası havayolu şirketleri tarafından kullanılmaktadır.
 6. Vilankulo Uluslararası Havalimanı: Inhambane'de yer alan Vilankulo Uluslararası Havalimanı, Mozambik'in güney kıyısındaki popüler turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Mozambik uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Mozambik Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Mozambik uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Mozambik için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Mozambik uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Mozambik uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Mozambik uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.