Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Namibya Uçak BiletleriNamibya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Namibya, Güney Afrika'da bulunan bir ülkedir. Ülke, Atlas Okyanusu kıyısında ve Angola, Botsvana, Güney Afrika ve Zambiya ile komşudur. Namibya, dünyanın en seyrek nüfuslu ülkelerinden biridir ve geniş çöller, dağlar ve ovalar ile kaplıdır.

Namibya'nın en büyük ve başkenti olan Windhoek, ülkenin ekonomik, siyasi ve kültürel merkezidir. Afrika'nın güneybatısında yer alan ülke, zengin doğal kaynaklara sahiptir ve özellikle madencilik, balıkçılık ve turizm sektörleri önemlidir. Namibya, dünyanın en büyük elmas üreticilerinden biridir ve ayrıca uranyum, bakır, altın ve gümüş gibi mineraller açısından zengindir.

Namibya'da çok sayıda etnik grup bulunur ve bu grupların arasında Herero, Ovambo ve Damara en büyükleridir. Herero halkı, geleneksel kıyafetleri ve renkli giysileriyle ünlüdür. Namibya'nın çok sayıda yerli dili vardır, ancak İngilizce resmi dildir.

Namibya, doğal güzellikleri ve yaban hayatı ile ünlüdür. Dünyanın en eski çölleri arasında yer alan Namib Çölü, ülkenin doğusundan batısına kadar uzanır. Çöl, kızıl kumulları, yüksek kumulları ve yaban hayatı ile turistlerin ilgisini çeker. Etosha Ulusal Parkı, Afrika'nın en büyük vahşi yaşam koruma alanlarından biridir ve zebra, ceylan, leopar, gergedan ve fil gibi birçok hayvan türüne ev sahipliği yapar.

Namibya, Avrupa ile aynı saat diliminde yer alır ve Güney Afrika Randı kullanır. Ülkeye seyahat etmek için özellikle Haziran ve Eylül ayları arasındaki dönem en uygun zaman olarak kabul edilir. Windhoek Hosea Kutako Uluslararası Havalimanı, Namibya'nın en büyük havalimanıdır ve ülkeye gelen turistler için ana giriş noktasıdır.Namibya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Namibya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Namibya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Namibya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Namibya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Namibya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done