Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz New York Uçak Bileti

New York Hakkında Bilgiler

New York New York seyahatinizi dünyanın en popüler kentlerinden birisi doğru yapacaksınız. Fransızlar tarafından keşfedilen, Hollandalılar tarafından yerlilerden satın alınan ve York dükünün kendi adını kullanarak isimlendirildiği şehir 19 milyonluk nüfusu ile ülkenin en önemli sanat, kültür, medya ve siyasi kenti konumundadır. Atlantik okyanusunda ve ülkenin kuzey doğu kıyılarında yer almaktadır. Manhattan adasının tamamını kaplamaktadır. Şehir üzerinde çok sayıda gök delen vardır.

New York’da yaşam nemli karasal iklimin etkisinde devam etmektedir. Yaz aylarında 25 derecenin üzerinde sıcaklık olurken kış da çok soğuk geçmektedir. Şehirde kar fırtınaları görülmektedir. Şehir içi ulaşımında dünyanın en eski metre ağlarından birisine sahiptir. Şehir dünyada özgürlük heykeli ve Brooklyn köprüsü ile tanınmaktadır. En önemli 5 bölgesi ise Bronx, Staten Island, Queens, Manhattan ve Broklyn olarak isimlendirilmiştir. Şehir birçok filme konu olmayı başarmıştır bu da şehri Amerikan rüyası konumuna getirmiştir.

New York havalimanı bir tane değildir. Şehrin farklı noktalarında birden çok irili ufaklı havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en kalabalık metropollerinden birisine bunlar bile bazen yetersiz kalacaktır. Ancak uluslar arası uçuşlar için Kennedy havalimanı kullanılmaktadır. Şehir içine sağlanan ulaşım olanakları ile büyük bir şehirden beklenen kolaylığı sizlere sağlayacaktır.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  New York (tüm havalimanlari) uçak bileti alırken şehirle aynı ismi taşıyan New York eyaletine iniş yapacaksınız, dolayısıyla biletiniz için New York City olarak rezervasyon yaptığınıza emin olmalısınız. New York’ta, özellikle şehrin kalbinin attığı Manhattan bölgesinde metroya binmek biraz karmaşık görünse de kısa sürede uyum sağlayacağınıza emin olun. Haritada yatay görünen sokaklar genelde sayılarla isimlendirilmiş, dikey görünen bulvar yani “avenue”ler ise numara veya isimlere sahip. Sokakların numaralarının yükseldiğini gördükçe Central Park’a; azaldığını gördükçe Özgürlük Anıtı’nıa doğru ilerlediğinizi anlayabilirsiniz. New York trafiğiyle karşılaşmamak için araç kiralamak yerine ihtiyaç halinde taksiye binmenizi öneriyoruz, ancak büyülü şehrin trafiğinde sıkışıp kalsanız bile MartiGO ile  New York uçak bileti aldığınıza pişman olmayacaksınız! Şehirde oldukça sık kullanılan taksi ücretleri çok yüksek değil, özellikle gece saatlerinde metro yerine taksiyi tercih edebilirsiniz. Şehirde toplu taşımayı kullanmayı düşünüyorsanız 24 saat hizmet veren metro çok işinize yarayacak. Metroya uzak bölgelerde onun kadar hızlı olmayan diğer alternatifiniz otobüsler olacaktır. Farklı sürelerde sunulan Metro Card her iki araçta da geçerli ve size büyük bir fiyat avantajı sağlayacak. Şehir içinde birkaç noktaya ve şehir dışına seyahat etmek istiyorsanız PATH trenlerini tercih edebilirsiniz. New York Pass kartı edinerek pek çok turistik aktiviteyi daha uygun fiyatlara sağlayabilirsiniz. New York’ta üç farklı havalimanı bulunuyor, sizler için MartiGO farki ile  hepsini inceledik.

  John F Kennedy Havalimanı

  Queens bölgesinde konumlanmış olan JFK, New York’un en yoğun havalimanıdır. New York (tüm havalimanlari) uçak bileti alacaksanız muhtemelen merkeze ulaşım bakımından en pratik ve yakın olan JFK Havalimanı’na iniş yapacaksınız. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için farklı alternatifler bulunuyor.

  Metro

  Havalimanında metro durağı olmasa da burada ring sefer yapan AirTrain sayesinde şehir merkezine hareket eden trenlerin ana istasyonlarına ulaşabilirsiniz. Metroda E, J, Z hatlarına ulaşmak için Jamaica Station, A hattına ulaşmak için Howard Beach Station trenlerini kullanabilirsiniz. Jamaica Station’dan Manhattan’a ulaşmak için ise LIRR treni ile Penn Station’a geçmeniz gerekiyor.

  Taksi

  Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksiyi kullanacaksanız taksi ücretine gişe ücreti ve bahşişi de eklemeyi unutmayın. Pek çok noktada sabit fiyat bulunsa da tüm detayları araca binmeden önce öğrenmekte fayda var.

  Otobüs

  Havalimanından şehre ulaşımı uygun fiyata sağlamak istiyorsanız ve vaktiniz varsa, genelde son ihtimal olarak kullanılan otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ancak yolculuğun biraz uzun sürdüğünü ve güzergahın turistik noktalardan geçmediğini belirtelim. Air Train ile Jamaica Station’dan veya Howard Beach Station’dan metroya bağlanabileceğiniz Q kodlu otobüsleri tercih edebilirsiniz. Otobüslerin hangi güzergahtan geçtiğini binmeden önce mutlaka kontrol edin.

  Havalimanı & Otel Servisleri

  NYC Airporter olarak anılan servisleri kullanarak Penn Station, Grand Central Termina, Port Authority Bus Terminal gibi duraklara ulaşabilirsiniz. Servislerin ulaşım süresi, trafiğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Otel servislerini kullanmak istiyorsanız havalimanından bindiğiniz servisten Bryant Park’ta aktarma yapabilirsiniz.

  Araç Kiralama

  Sadece New York içinde gezmeyi planlıyorsanız araç kiralamak pek de ekonomik ve pratik bir seçenek değil. Farklı şehirlere geçiş yapmayı düşünüyorsanız havalimanında konumlanmış dünyaca ünlü araç kiralama ofislerinden araç kiralayabilirsiniz.

  Newark Liberty International Havalimanı

  Manhattan’a yaklaşık 24 km mesafede bulunan ve şehrin ikinci uluslararası havalimanı New Jersey’de yer alıyor ve şehre ulaşmak JFK’ye kıyasla biraz daha zahmetli olabiliyor.

  Tren

  New York uçak bileti satın alarak şehre Newark Liberty Havalimanı’ndan ulaşım sağlayacaksanız şehir merkezine ulaşmak için havalimanından sık hareket eden AirTrain’e binebilirsiniz. Newark Liberty Airport Station’dan Amtrak veya New Jersey Transit (NJT) trenleriyle Manhattan’da bulunan Penn Station’a ulaşabilirsiniz.

  Havalimanı Servisleri

  Aktarmasız bir yolculuk yapmayı tercih ederseniz terminallerin önünden hareket eden Newark Airport Express’i tercih edebilirsiniz. Servisler Manhattan’daki Grand Central Station, Bryant Park ve Prt Authority Bus Terminal’e kadar gidiyor.

  Otobüs

  New Jersey Transit otobüsleri ile hem New Jersey hem de New York’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Taksi

  New York şehir merkezine ulaşımda JFK’ye kıyasla daha pahalı olan taksi alternatifini değerlendirmek isterseniz gişe ücretleri, ekstra bagaj gibi önemli detayları binmeden önce konuşmanızı öneriyoruz.

  Araç Kiralama

  Araç kiralamayı düşünüyorsanız havalimanında bulunan dünyaca ünlü şirketlerin ofislerini ziyaret edebilir, online rezervasyon yapabilirsiniz. Yine de trafiği, pahalı otopark ve araç kiralama ücretlerini hatırlatmakta fayda var.

  LaGuardia Havalimanı

  New York’un en küçük ve şehre en yakın havalimanı genelde yakın bölgeler ve yurt içi uçuşlarında tercih ediliyor. Ülke içi seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz havalimanından şehre otobüs, taksi ve servis gibi araçları kullanarak ulaşabilirsiniz.

 • New York’ta Gezilecek Yerler

  Amerika’nın gözbebeği, dünyanın en merak edilen şehrini ziyaret etmek istiyorsanız öncelikle MartiGO ile  en uygun New York (tüm havalimanlari)  New York uçak biletialmaya çalışın, çünkü New York dünyanın en pahalı şehirlerinden biridir. Konaklama ve gezi masraflarınızı da hesaba katarak gezi planınızı önceden yapmanızı ve şehre en azından 5 gün ayırmanızı öneriyoruz. New York’u ziyaret eden turist sayısı yıllık 56 milyondan fazla olmasına rağmen her gidenin bir daha New York uçak bileti almak istediği bu rüyalar şehrini keşfederken gezi rehberimiz sizlere ışık tutacak.

  Özgürlük Anıtı

  Şehrin en ünlü simgesi olan Özgürlük Anıtı, Amerika’nın kuruluşunun 100. Yılında, 1886’da Fransa tarafından ülkeye hediye edilmiş ve 1984 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınmıştır. Özgürlük Anıtı Amerika’ya ayrı parçalar şeklinde ulaşmış ve Amerika’da tekrar bir araya getirilmiştir. Anıt dünyadaki birlik beraberliği ve özgürlüğü simgeliyor. New York City Pass veya New York Pass kartınız varsa Özgürlük Heykeli’ni ve daha pek çok noktasyı ücretsiz ziyaret edebilirsiniz, ancak kartınız yoksa, Liberty adasında bulunan anıtı ziyaret etmek için vapur kalkış saatine göre biletinizi online olarak almanızı öneriyoruz. Her yıl binlerce kişinin sadece Özgürlük Anıtı’nı görmek için  MartiGO ile New York ucuz uçak bileti aldığını düşünecek olursak, biletsiz durumlarda bekleme süresinin 90 dakikaya kadar uzamasını normal kabul edebiliriz.

  Empire State Binası

  Şehrin diğer ünlü simgesi Empire State Binası, uzun bir süre şehrin ve tüm dünyanın en yüksek yapısı olma özelliğine sahipti. 86 ve 102. katlara çıkarak büyülü şehri tepeden görmek için en güzel saatler gün batımı ile gece saatleri, ancak en az yoğun saatler sabah saatleridir. Binaya girmek için uzun kuyruklar beklemek durumunda kalabilirsiniz, ancak bu sizi caydırmasın. New York’un büyüleyici atmosferine hakim Empire State için beklemeye değer!

  Rockefeller Center

  Manhattan’da bulunan Rockefeller Center, dünyanın en zengin ailelerinden Rockefeller ailesinin ismini taşıyan bir iş ve alışveriş merkezi. Binada bulunan Top of the Rock’ın panoramik manzarası muazzam güzellikte. Kompleksin bahçesinde bulunan Noel ağacı Noel kutlamaları sırasında süsleniyor ve ağacın önündeki buz pisti New York’un en popüler kış aktivitelerinden biri olarak ziyaretçileri ağırlıyor. Bu sahneleri filmlerden hatırlıyor olabilirsiniz! Burada yer alan NBC Stüdyolarının yanı sıra dünyaca ünlü markalara ait mağazalarda alışveriş imkanınız bulunuyor.

  Central Park

  800 dönümden fazla alan üzerine kurulu Central Park şehrin içinde huzurlu bir cenneti andırıyor. Park içindeki gölleri, hayvanat bahçesi, cafe ve restoranları, bahçeleri, buz pateni pisti, fayton ve bisiklet turları, heykel ve havuzları, spor ve konser gibi aktivite alanlarıyla büyüleyici. Ünlü Holywood yıldızlarının da park civarında yaşadığını düşünürsek parkın muhteşem güzelliklerini daha iyi anlatmış oluruz. Başından sonuna 1 saatte yürünen Central Park’a gitmeden New York uçak bileti almış sayılmazsınız, bizden söylemesi! Central Park kadar büyük olmasa da şehirde irili ufaklı daha pek çok park bulunuyor. Bunlar Bryant Park, Battery Park, Madison Square Park, Union Square Park, Gramercy Park, Washington Square Park olarak sayılabilir.

  Times Square

  New York’un kalbi Times Meydanı’nda atıyor desek abartmış olmayız. Amerikan filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz ışıl ışıl panolar ve hiç dinmeyen kalabalığıyla Times, tek bir meydandan oluşmuyor. Broadway bölgesinde yer alan Times Square, birkaç sokak ve caddeden oluşuyor. Turistlerin akın ettiği ünlü merdivenlerdeki kalabalığa rağmen fotoğraf çekilmeyi başarabilirseniz şanslısınız! Times çevresi MTV Stüdyoları’na ve dünyaca ünlü restoranlara da ev sahipliği yapıyor. Alışveriş yapmak isterseniz pek çok ünlü markanın mağazalarını bulabilirsiniz.

  Metropolitan Museum of Art

  Dünyanın en iyi ve büyük müzelerinden biri olan müzede yine tüm dünyaya ait eserler sergileniyor. Müze kısaca The MET olarak da biliniyor. Dünyanın en muhteşem müzelerinden birinde yer alan 2 milyondan fazla eseri gezmek için bir günün yetersiz gelebileceğini söylemeden geçmeyelim. Müze geziniz bittiğinde muhteşem Central Park manzarasına tanık olmak için çatı katına çıkmayı ihmal etmeyin.

  American Museum of Natural History

  Doğa Tarihi Müzesi, belgesellerden görmeye alışkın olduğumuz dinozorlar tarihine ışık tutuyor. Burada çekilen Müzede Bir Gece film serisini seyrettiyseniz, burası sizin için daha gerçekçi bir anıya dönüşebilir! İsterseniz dönemsel sergilere de katılabilirsiniz.

  Museum of Modern Art

  Kısaca MoMA olarak bilinen Modern Sanatlar Müzesi, alanında dünyanın en önemlileri arasında kabul ediliyor. New York City Pass aldıysanız buraya ücretsiz olarak giriş yapabilir ve modern sanatın öncülerine ait pek çok eseri keşfedebilirsiniz.

  Guggenheim Müzesi

  Metropolitan Müzesi’ne yürüme mesafesinde yer alan Guggenheim Müzesi daha içeri girmeden ilginç mimarisiyle ilginizi çekecek. “New York uçak biletleri aldıysak hiçbir müzeyi kaçıramayız!” diyorsanız mutlaka burayı da ziyaret edin. Burada dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görebilirsiniz. Van Gogh, Monet, Picasso, Andy Warhol, Miro gibi muhteşem sanatçılarla tanışma fırsatını bir sonraki New York gezinize bırakmamanızı öneriyoruz.

  Ellis Adası

  Burası 1800’lü yıllarda ülkeye yeni bir yaşam kurma hayalleriyle göç eden 12 milyon göçmenin ilk durağıydı. Günümüzde Göç Müzesi olarak ziyaretçilerini ağırlayan müzede yer alan sergi ve film gösterimlerine katılarak hüznün ve umutların bir arada yaşandığı atmosferi keşfedebilirsiniz.

  Wall Street

  Adına filmler çekilen, dünya ekonomisine yön veren New York borsası ve yüksek binaların arasında dolaşmadan, sokağın sembolü haline gelmiş boğa heykelini görmeden New York’a gelmiş sayılmazsınız! Vaktiniz kısıtlıysa, Battery Park’tan yürüyerek ulaşabileceğiniz Wall Street’i bir sonraki  MartiGO ile New York uçak bileti aldığınız New York macerasına erteleyebilirsiniz.

  Madame Tussauds

  Dünyanın en büyük ve zengin balmumu heykel müzelerinden biri tabii ki New York’ta olacaktı! Daha önce başka bir şehirde müzeyi gezmiş bile olsanız, vaktiniz varsa burayı da mutlaka gezi rotanıza alın, pişman olmayacaksınız.

  St. Patrick’s Katedrali

  Gökdelenlerin arasında ufak tefek görünen, ancak muhteşem mimarisi ve iç dizaynıyla büyüleyici güzellikteki St. Patrick’s Katedrali önemli devlet adamlarının cenazelerine ev sahipliği yapıyor.

  Ground Zero

  11 Eylül saldırılarında yıkılan Dünya Ticaret Merkezi’nde ikiz kulelerin bulunduğu yerde saldırıda hayatını kaybedenleri anmak amacıyla yerleştirilen bölge turistlerin akınına uğruyor.

  New York Public Library

  Dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olan halk kütüphanesi oldukça görkemli ve etkileyici bir atmosfere sahiptir. Burada kitap okumaya vakit ayıramasanız bile mutlaka gidip havasını koklayın!

  5th Avenue / 5. Cadde

  Dünyaca ünlü, irili ufaklı yüzlerce mağazaya ev sahipliği yapan ünlü 5. Cadde pek çok turistik destinasyonu da içinde barındırıyor. New York uçak bileti alan herkesin yolu en az bir kere buraya düşer. Bu lokasyonu unutmayın, çünkü geri döneceksiniz!

  Brooklyn Bridge / Brooklyn Köprüsü

  Manhattan ve Brooklyn arasında, muhteşem manzarasıyla filmleri ve hayalleri süsleyen Brooklyn Köprüsü’nün alt katı araç, üst katı ise bisiklet ve yayaların trafiğine açık. Burada sabahları koşuya çıkan insanlara katılabilir, bol bol selfie çekilebilirsiniz.

  Chinatown

  Chinatown’ı ziyaret ederken New York uçak biletlerinizden şüphe edebilirsiniz, çünkü burası adeta küçük Çin! Dükkan önü tezgahları, hediyelik eşya dükkanları, restoran ve marketler, baharatçılar gibi Çin’in sokak yaşamına dair her şeyi Çin mahallesinde bulabilirsiniz.

  Little Italy

  İtalyanların eli değmiş mutfağın yeme içme konusunda en üst seviyelere çıkabileceğini söylersek abartmış sayılmayız. Restoran, pastane ve şaraplarıyla ünlü Küçük İtalya’da son dönemde Çinli nüfusu artış gösteriyor, ancak İtalyan nüfusu azalıyor. New York ucuz uçak bileti alan ve şehri ziyaret eden turistlerin uğrak noktası olan bölgeyi görmeden geçmeyin.

  Soho

  Eğlence ve alışverişin adresi Soho, son dönemlerde Manhattan’ın lüks yaşantısına benzerlik göstermesiyle eleştirilse de Soho’nun güzelliklerini keşfetmeyi çok seveceksiniz. Butikler, sanat galerileri veya eğlence mekanlarıyla dolu bölge, küçük ve bohem atölye ve mekanlarıyla ünlüdür.

  Brooklyn

  Şehrin en lüks ve pahalı yaşam alanlarından biri Brooklyn’de, köprünün kıyısındaki park ve Brooklyn Heights civarıdır. Woody Allen filmlerinden hatırladığınız park ve köprü manzarasının keyfini çıkarın ve bol bol fotoğraf çekin! Bölgede pek çok sokak sanatı örneği veya galeri bulunuyor, hepsini keşfetmek için bölgeye bir gün kadar ayırabilirsiniz.

  Harlem

  Central Park’ın bitiminde başlayan Harlem bölgesi New York’un en önemli üniversitelerinden olan Colombia Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Burası daha eski dönemlerde güvenlik problemleri veya önyargılarla yaklaşılan bir bölge olsa da imajında olumlu yönde değişimler söz konusu.

 • New York’ta Ne Yenir?

  New York kendi içinde başlı başına bir dünya, kültürel çeşitliliği de mutfağına yansıyor. Amerikan tarzı beslenme hızlı tüketilen yiyeceklere yoğunlaşsa da son derece lezzetli yemek alternatifleriniz bulunuyor. Siz de Amerikalılar gibi güne mısır gevreği ve kahve ile başlayabilir veya krem peynirli bagel adı verilen ekmekleri tercih edebilirsiniz. Gün içinde ayaküstü atıştırmalık lezzetler arıyorsanız hot dog, yani sosisli sandviçler her köşe başında sizleri bekliyor olacak. İtalyan mutfağının başrolü pizzanın en güzel çeşitleri ilginç bir şekilde New York’ta yer alıyor. Amerikalıların en sevdiği yiyeceklerden olan pizza binbir çeşidiyle iştahınızı açacak. New York ile özdeşleşen tatların başında New York cheesecake geliyor, limon ve diğer meyvelerden yapılan bu tatlıyı burada yedikten sonra sıradan cheesecakelere bakışınız değişecek. Amerikan mutfağının en iddialı lezzetlerinden olan steak, hiç hesapta yokken New York uçak bileti aldıracak türden bir tat! Steak yerine alternatif olarak rib eye deneyebilirsiniz. Hamburger ve sandviçlerin başkentinde oldukça büyük porsiyonlar ve farklı çeşitlerde alternatifler bulabilirsiniz. İtalyan Mahallesi’nde nefis lazanyanın ve üzerine tiramisunun tadına bakmadan geçmeyin. Buraya oldukça yakın olan Çin Mahallesi’nde yer alan Çin lokantalarında farklı lezzetlerin ya da Çin mantısı veya noodle keşfine çıkabilirsiniz. Gün içinde küçük tatlılar atıştırmayı seviyorsanız nefis ve sevimli cupcakeleri, donut ya da elmalı payları deneyebilirsiniz. Balık restoranlarının favorileri arasında ıstakoz, istiridye çorbası veya mevsim balıkları yer alıyor. Yeme içme konusunda New York’ta sokak tezgahlarından tutun lüks restoranlara kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Hint mutfağı, Türk mutfağı gibi dünya mutfaklarına ait pek çok restoran her bütçeye uygun çeşitleriyle ziyafet tadında alternatifler sunuyor. Pancake, bacon ve nefis tatlara eşlik eden hafif kokteylleriyle brunchları özlediğiniz için MartiGO ile New York  uçak bileti araştırmaya başladıysanız veya gökdelenlerin çatısında günbatımında nefis kokteyllerinizi yudumluyorsanız siz de artık bir New Yorker sayılırsınız!

 • New York’ta Kültür ve Eğlence

  Dünyanın eğlence merkezine ulaşmak istiyorsanız yapacağınız tek şey New York (tüm havalimanlari) uçak bileti almak. Gezi için ayırdığınız bütçenize göre burada yapamayacağınız şey yok ve her zaman daha uygun fiyatlı alternatifler var! Kültür ve sanatın en özel eserlerine tanık olabilir, Noel kutlamaları, St. Patrick Günü, Paskalya Geçit Töreni gibi özel günlerde Times Square’in coşkusuna ortak olabilirsiniz. Haziran ve Temmuz aylarında düzenlenen Film Festivali’ne katılabilirsiniz. New York uçak bileti fiyatları araştırmaya başladığınızda şehri ziyaret edeceğiniz dönemde düzenlenen etkinlik, festival ve fuarları da araştırmanızı öneriyoruz. Çünkü New York 365 gün boyunca 24 saat hiç uyumuyor! Times Square çevresi ve Broadway sinema, müzikal, tiyatro gibi kültürel etkinlikler açısından oldukça zengin. Dünyaca ünlü Broadway müzikallerine uygun fiyatlarda gitmek isterseniz Times Square ve South Street Seaport’ta bulunan %50 indirimli TKTS gişelerine yönelebilirsiniz. Madison Square Garden’da düzenlenen beyzbol maçları veya konserlere katılabilirsiniz. Günbatımıyla beraber rengarenk ışıklara bürünen şehirde yapılacak en güzel aktivitelerden biri de gökdelenlerin çatılarında düzenlenen rooftop partileri ve restoranlardır. Sabaha kadar devam eden gece hayatında isterseniz dans edebilir, isterseniz pub ve barlarda daha sakin akşamlar geçirebilirsiniz. Meatpacking, Soho popüler eğlence mekanları için doğru adresler olacaktır. Milyonlarca turistin ziyaret ettiği dünyanın en büyüleyici şehrinde her türlü zevke ve anlayışa hitap eden eğlenceyi bulacağınıza emin olabilirsiniz. En lüks, son moda ürünlerden tutun en uygun ve çok çeşitli pek çok ürüne kadar alışverişin yeryüzündeki en zengin bölgesinde aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. 5th Avenue ve 6th Avenue alışverişlerinizin vazgeçilmez durağı olacak, ayrıca Chelsea bölgelerinde de alışveriş yapabileceğiniz tasarım mağazaları ve butikler bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü Apple Store’u da görmeden geçmeyin. Otantik alışverişler ve hediyelik eşyalar için Çin ve İtalyan mahallelerini ziyaret edebilirsiniz. New York uçak bileti aldığınıza pişman olmayacağınızı veya sıkılmayacağınızı garanti edebiliriz, ancak yorulmayacağınıza söz veremiyoruz.

  Rüya gibi New York’ta unutulmaz bir şehir deneyimi sizleri bekliyor. Anlatılmaz, yaşanır bu şehrin tüm güzelliklerini keşfetmek için bütçenizi ve gezi planınızı en iyi şekilde organize etmenizi öneriyoruz. Size özel ödeme kolaylıklarıyla en uygun New York uçak bileti almak için hiç vakit kaybetmeyin!

  5th Avenue / 5. Cadde

  Dünyaca ünlü, irili ufaklı yüzlerce mağazaya ev sahipliği yapan ünlü 5. Cadde pek çok turistik destinasyonu da içinde barındırıyor. New York uçak bileti alan herkesin yolu en az bir kere buraya düşer. Bu lokasyonu unutmayın, çünkü geri döneceksiniz!

  Brooklyn Bridge / Brooklyn Köprüsü

  Manhattan ve Brooklyn arasında, muhteşem manzarasıyla filmleri ve hayalleri süsleyen Brooklyn Köprüsü’nün alt katı araç, üst katı ise bisiklet ve yayaların trafiğine açık. Burada sabahları koşuya çıkan insanlara katılabilir, bol bol selfie çekilebilirsiniz.

  Chinatown

  Chinatown’ı ziyaret ederken New York uçak biletlerinizden şüphe edebilirsiniz, çünkü burası adeta küçük Çin! Dükkan önü tezgahları, hediyelik eşya dükkanları, restoran ve marketler, baharatçılar gibi Çin’in sokak yaşamına dair her şeyi Çin mahallesinde bulabilirsiniz.

  Little Italy

  İtalyanların eli değmiş mutfağın yeme içme konusunda en üst seviyelere çıkabileceğini söylersek abartmış sayılmayız. Restoran, pastane ve şaraplarıyla ünlü Küçük İtalya’da son dönemde Çinli nüfusu artış gösteriyor, ancak İtalyan nüfusu azalıyor. New York ucuz uçak bileti alan ve şehri ziyaret eden turistlerin uğrak noktası olan bölgeyi görmeden geçmeyin.

  Soho

  Eğlence ve alışverişin adresi Soho, son dönemlerde Manhattan’ın lüks yaşantısına benzerlik göstermesiyle eleştirilse de Soho’nun güzelliklerini keşfetmeyi çok seveceksiniz. Butikler, sanat galerileri veya eğlence mekanlarıyla dolu bölge, küçük ve bohem atölye ve mekanlarıyla ünlüdür.

New York Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz New York ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak New York en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

New York uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

New York uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. New York  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. New York 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

New York uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, New York uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

New York uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  New York uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

New York uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

New York şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.