Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Nijer Uçak BiletleriNijer Uçuşları Hakkında Bilgiler

Nijer, Batı Afrika'da yer alan bir ülkedir. Nijer, Libya, Cezayir, Nijerya, Benin, Burkina Faso, Mali ve Çad ile sınır komşusudur. Ülkenin başkenti Niamey'dir.

Nijer, Sahra Çölü'nden güneye doğru genişleyen Sahel bölgesinde yer alır. Ülkenin büyük bir bölümü kurak ve çorak topraklara sahiptir. Ülkenin nüfusu genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Nijer'de, Tuaregler ve Fulaniler gibi etnik gruplar da yaşamaktadır.

Nijer'in ekonomisi, tarım, hayvancılık, madencilik ve enerji kaynaklarına dayanmaktadır. Ülkenin madencilik sektörü, uranyum, altın, demir, kalay ve fosfat gibi doğal kaynaklara dayanmaktadır. Nijer, ayrıca hidroelektrik enerji üretimi için de potansiyel bir kaynaktır.

Nijer, resmi dili Fransızca olan bir cumhuriyet ile yönetilmektedir. Ülkenin para birimi Batı Afrika CFA frangıdır. Nijer, 1960 yılında Fransa'dan bağımsızlığını kazanmıştır.

Nijer, çeşitli kültürel mirasa sahiptir. Nijer müziği, Sahel müziği türünün bir parçasıdır. Ülkenin geleneksel dansları arasında Takamba ve Bori gibi danslar bulunur. Nijer'de, Agadez şehrindeki Tuaregler gibi bazı etnik gruplar, geleneksel kıyafetler giyerek, turistler için turistik bir cazibe merkezi olmuştur.

Nijer'de turistik destinasyonlar arasında W National Park, Air ve Ténéré Ulusal Doğa Koruma Alanı, Agadez şehri, Niamey Ulusal Müzesi, ve Zinder şehri yer almaktadır. Bunların yanı sıra, Nijer, Timia Vadisi ve Ayşen Gölü gibi doğal güzellikleri de sunar.

Nijer 'deki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Diori Hamani Uluslararası Havalimanı: Niamey'de yer alan Diori Hamani Uluslararası Havalimanı, Nijer'in en büyük ve en yoğun havalimanıdır. Nijer'in başkenti Niamey'e hizmet vermektedir.
 2. Agadez Uluslararası Havalimanı: Agadez şehrinde yer alan Agadez Uluslararası Havalimanı, Nijer'in kuzey bölgesinde yer almaktadır.
 3. Zinder Uluslararası Havalimanı: Zinder'de yer alan Zinder Uluslararası Havalimanı, Nijer'in güneydoğu bölgesinde yer almaktadır.
 4. Tahoua Havalimanı: Tahoua'da yer alan Tahoua Havalimanı, Nijer'in kuzeybatı bölgesinde yer almaktadır.

Bu havalimanları, Nijer içindeki ve bazı Afrika ülkeleriyle yapılan seyahatler için önemli ulaşım merkezleridir.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Nijer uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Nijer Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Nijer uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Nijer için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Nijer uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Nijer uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Nijer uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.