Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Nis.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Nikaragua Uçak BiletleriNikaragua Uçuşları Hakkında Bilgiler

Nikaragua, Orta Amerika'da yer alan bir ülkedir. Honduras, Kosta Rika ve Pasifik Okyanusu ile komşudur. Başkenti Managua'dır. Nikaragua'nın yüz ölçümü 130.000 kilometrekaredir ve nüfusu yaklaşık 6 milyondur.

Nikaragua, volkanik dağları, ormanları, gölleri ve plajları ile çeşitli doğal güzelliklere sahiptir. Ülkenin doğal kaynakları arasında altın, gümüş, bakır, demir, petrol ve doğal gaz yer alır. Tarım ürünleri arasında kahve, muz, pamuk, pirinç ve fasulye yer alır. Ayrıca turizm de Nikaragua ekonomisinde önemli bir yer tutar.

Nikaragua, İspanyolca konuşan bir ülkedir. Ülkenin para birimi Nikaragua Cordoba'dır. Nikaragua'nın tarihi, Maya ve Aztek uygarlıklarına kadar uzanır. İspanyollar 1524 yılında ülkeye geldiler ve 19. yüzyılda Nikaragua bağımsızlığını kazandı. Ülke, son yıllarda siyasi ve ekonomik istikrarsızlıklarla mücadele etmiştir.

Nikaragua'nın turistik yerleri arasında Granada şehri, Masaya Yanardağı Milli Parkı, Ometepe Adası, Rio San Juan Nehri, San Juan del Sur, Somoto Kanyonu ve Montelimar plajı yer alır. Ülke ayrıca, geleneksel el sanatları ve yerel müzikleriyle de tanınır.

Nikaragua 'daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Augusto C. Sandino Uluslararası Havalimanı: Managua şehrinde yer alan Augusto C. Sandino Uluslararası Havalimanı, Nikaragua'nın ana havalimanıdır. Ülkenin başkenti Managua'ya hizmet vermektedir.
 2. Augusto C. Sandino Havalimanı: Bluefields şehrinde yer alan Augusto C. Sandino Havalimanı, Nikaragua'nın doğu kıyısında bulunmaktadır.
 3. Daniel Oduber Quirós Uluslararası Havalimanı: Kosta Rika'nın kuzeybatısında bulunan Daniel Oduber Quirós Uluslararası Havalimanı, Nikaragua sınırına yakın bir konumdadır ve Nikaragua'dan yapılan uluslararası uçuşlara da hizmet vermektedir.
 4. Corn Island Havalimanı: Karayip Denizi'nde bulunan Corn Adaları'nda yer alan Corn Island Havalimanı, Nikaragua'nın doğu kıyısındaki en popüler turistik yerlerden biridir.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Nikaragua uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 

 Nikaragua Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Nikaragua uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Nikaragua için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Nikaragua uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Nikaragua uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Nikaragua uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done