Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Norveç Türkiye Uçak Bileti

Para birimi
TRY
En popüler havayoluTürk Hava Yolları
BaşkentAnkara

Ucuz Norveç Türkiye uçak bileti

Norveç Türkiye uçak biletleri

Lufthansa
Oslo
İstanbul
23.02.2022
185.16 €

Ucuz Norveç Türkiye Uçak Bileti

Ucuz Norveç Türkiye Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Oslo
İstanbul
22.03.2022
231.92 €

Şehirlere Göz At

Şehirlere göz at, daha uygun fiyatlarda bulabilirsin

Türkiye Hakkında Bilgiler

Türkiye, Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği noktada kurulu olan bir ülkedir. Ülke bulunduğu coğrafya itibariyle dünyanın en güzel noktalarından biriside yer almaktadır. Ülkenin tarihi, kültürü, coğrafi özellikleri ve doğası ile misafirlerine birçok seçeneği aynı anda yaşama şansı sunmaktadır. Ülkenin üç tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen Kafkasya bölgesinde Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Orta Doğu bölgesinde İran, Irak, Suriye, Balkan bölgesinde Bulgaristan ve Yunanistan ile sınırları vardır.

Ülkenin kuzeyinde Karadeniz, batısında Marmara ve Ege Denizi, güneyinde Akdeniz uzanmaktadır. Yarım ada şeklinde olan ülkenin kıyı kesimleri yaz aylarında milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Birçok medeniyetin yaşamış olduğu ülkede çok sayıda tarihi yapı ve eser bulunmaktadır. Adeta bir açık hava müzesi olarak ziyaretlerini ağırlamaktadır.

Türkiye ucuz uçak bileti alarak buraya gitmek için her mevsim uygundur. Günlük olarak ülkede yaz, kış ve bahar aynı anda yaşanmaktadır. Güney ve batı kıyılarında sıcak iklim etkili olurken, kuzey bölgelerinde ılıman iklim etkili olurken, ülkenin iç kesimlerinde karasal iklimin etkisi görülmektedir. 84 milyona yakın nüfusu ile 1923 yılından bu tarafa cumhuriyet ile yönetilmektedir. Dünyanın en kalabalık 18. ülkesi olan ülke ekonomik anlamda dünyanın en büyük 17. ekonomisine sahiptir.

Gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye’de sanayi, turizm, otomotiv, tarım ve hayvancılık önemli gelir kalemleridir. Türkiye uçak bileti alarak gidilebilecek olan ülkede görülmesi gerekene tarihi ve doğal birçok güzellik vardır. İstanbul tarihi ve güzelliği ile ülkenin en kalabalık ve en çok ziyaret çeken ülkesidir. Ülkenin kalbi olan İstanbul’da boğazda dolaşmak ve tarihi yerleri ziyaret etmek yapılması gereken en önemli aktivitedir. 

martiGo sayesinde uçak bileti alarak gidilecek olan ülkenin her noktasında farklı bir güzellik yer alıyor. Topkapı Sarayı, Efes Antik Kenti, Tuz Gölü, Kapadokya, güney sahilleri en çok ilgi çeken noktalardır. Mutfak kültürü anlamda en zengin ülkelerden birisidir. Kırmızı et, balık eti, yeşillikler her zaman yemeklerde tercih edilen ürünlerdir. Geniş bir coğrafyaya yayılan ülkenin her bölgesinde özgü bir yemek bulmak mümkündür.

Türkiye Hakkında Uçuş Bilgileri

Türkiye transit geçiş güzergahında olmasından dolayı ülkenin her noktasında havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanlarına her gün yenileri eklenerek yurt içi uçuşlar ve uluslararası uçuşlar rahatlatılmaktadır. Ülkenin en önemli ve en büyük havalimanları bu şekildedir.

·         İstanbul Havalimanı (İstanbul)

·         Sabiha Gökçen Havalimanı (İstanbul)

·         Antalya Havalimanı (Antalya)

·         İzmir Adnan Menderes Havalimanı (İzmir)

·         Esenboğa Uluslararası Havalimanı (Ankara)

Türkiye’nin en büyük havalimanı İstanbul Havalimanı’dır. Burada 49 farklı hava yolu şirketi tarafından uçuş hizmeti verilmektedir. Dünyanın direkt uçuş anlamında 191 şehre gidebilen havayolu bu açıdan zirvede yer almaktadır. Bir haftada 600’e yakın yurt içi, 2100’den fazla uluslararası uçuş direkt ve aktarma olarak yapılmaktadır.

 

   İstanbul Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Cuma0.49 2.49
   Cumartesi-0.9 1.1
   Pazar-0.85 1.15
   Pazartesi-1.21 0.79
   Salı-5.8 -3.8
   Yakın Ülkeler
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.