Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Nis.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Norwegian Air Shuttle Uçak BiletleriNorwegian Air Shuttle Hakkında Bilgiler

Norwegian Air Havayolları

Norwegian Air Shuttle, merkezi Fornebu'da bulunan ve Oslo-Gardermoen Havalimanı'nda bulunan Norveçli düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Şirket 1993 yılında kurulmuştur ve filosu 21 Boeing ve Airbus uçağından oluşmaktadır. Uçağın ortalama yaşı 6'dır.

Norwegian Bagaj Hakkı

martiGO ile rezervasyon sırasında ek bagajınızı rezerve edebilirsiniz.

LowFare tarifesine herhangi bir bagaj parçası dahil değildir.

LowFare + tarifesine 23 kg ağırlığında 1 parça bagaj dahildir.

Flex, Premium ve PremiumFlex tarifeleri, her biri 23 kg ağırlığında 2 parça valiz içerir.

Bagajın maksimum boyutları 250 x 79 x 112 cm'yi ve çevresi 300 cm'yi geçmemelidir.

Norwegian Kabin Bagajı Hakkı

LowFare sınıfı yolcuların uçakta maksimum 30 x 20 x 38 cm boyutlarında ve maksimum 10 kg ağırlığında küçük bir çanta almalarına izin verilir.

LowFare + sınıfı yolcuların 55 x 40 x 23 cm boyutlarında küçük bir çanta ve bir parça el bagajı almalarına izin verilmektedir. Toplam ağırlık 10 kg'ı geçmemelidir.

Flex, Premium ve PremiumFlex yolcularının uçağa toplam ağırlığı 15 kg olan küçük bir çanta ve bir parça el bagajı almalarına izin verilir.

Norwegian Havayolları Check-in

Norwegian  online check-in çoğu uçuş için mevcuttur ve kalkıştan 24 saat önce açılır. Web sitesinde, mobil uygulama ile ve SMS ile Norveççe'ye online check-in yapabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgiler için lütfen Norveç web sitesini ziyaret edin.

Havaalanı Check-in

Havaalanında check-in işlemini tamamlamak için yolcuların Norwegian havayolları kontuarında check-in yapmaları gerekir. Check-in, kalkıştan 2-4 saat önce açılır ve uçuşun rotasına bağlıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri web sitesinde bulabilirsiniz.

Norwegian Havayolları Koltuk Seçimi

MartiGO ile rezervasyon yaparken telefonla koltuğunuzu belirleyebilirsiniz. Rezervasyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, ücretsiz müşteri desteğimizi arayın. +43 1 909 45 00

martiGO haber bülteni aboneleri, ucuz ve güncel uçuşlardan ve seyahat tekliflerinden yararlanır.Norwegian Air Shuttle Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Norwegian Nereye Uçuyor?remove

Norwegian firması daha son iş merkezi olan noktalara ve Akdeniz bölgesinde bulunan tatil rotalarına sıklıkla uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bunun yanında Amerika kıtasında farklı noktalara uçuş hizmeti sunmaktadır. Uçak sayısını her gün arttıran firma dünya üzerinde 163 farklı noktaya ulaşma imkanı vermektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden bakmak mümkündür.

Norwegian Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Firma müşterilerine el bagajı olarak maksimum 8 kilogram taşıma hakkı, normal bagaj olarak 20 kilogram ile 64 kilogram arasında taşıma hakkı sunmaktadır. Ekstra her iki kilogram içinse 9 Sterlin ücret alınmaktadır. Ekstra bagaj hakkı 20 kilogramı geçememektedir.

Norwegian Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Firma müşterilerine uçuştan 24 saat önce Check-in işlemi yapma imkanı sunmaktadır. Uçuş rotasına göre bu işlemin son saati değişmektedir. Online yöntemler üzerinden ve havayolu kontuar üzerinden check-in işlemini yapmak mümkündür.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done