Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available11.Ağu.2022,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Odessa Uçak BiletleriOdessa Uçuşları Hakkında Bilgiler

Odessa  yolcuğuna çıkmadan önce gideceğiniz yer hakkında bilgi almanız faydalı olacaktır. Odesa, ülkenin Karadeniz kıyısında bulunan ve sıcak denizlere açılma konusunda ihtiyaç duyduğu noktalardan birisidir. Bulunduğu konum itibariyle Asya, Avrupa ve Akrika’yı birbirine bağlayan çok önemli bir liman kenttir. Şehir kozmopolitan bir yapıya sahiptir. Rus, Ukrayna ve Musevi karşımızı bir halk burada yaşamaktadır.

Odesa’da yaşam daha çok Musevi ve rus kültürlerine göre şekillenmektedir. Bu gelenekler günlük yaşamı önemli ölçüde etkilemektedir. Şehir de yaşayan hatırı sayılır miktar Türk’te bulunmaktadır. Bir milyona yakın insanın yaşadığı bu şehirde hareket hiçbir zaman bitmemektedir. Rus tarihinde her zaman önemli bir yer olmuştur. Çünkü Rus imparatorluğunun sıcak denizlere inme planlarında ki en önemli şehirlerden birisidir.

Odesa havalimanı şehir merkezine ulaşmak için uçak yolunu kullanmanıza imkan tanıyor. Şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan havalimanını kullanarak bir saat 50 dakika içerisinde bu şehre ulaşabilirsiniz. Sadece Kararedeniz’in diğer tarafında geçmeniz gerekiyor. Çok hızlı ve basit bir şekilde seyahatinizi tamamlamış olursunuz. Şehir içi ulaşım yolları hakkında bilgi vermeye çalışalım.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Odesa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Odessa Odesa seyahatiniz de ilk durak noktanız Odesa uluslar arası havalimanı olacaktır. Şehir merkezinin 7 km dışında yer alan bu havalimanından konaklayacağınız otel ya da başka bir noktaya ulaşmak için farklı ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Otobüs, taksi, havaalanı servisi, Troleybüs ve minibüs hizmetleri size yardım edecektir. 7 km’lik mesafeyi bu araçlar ile kat ederken dikkat etmeniz gerekenleri paylaşalım.

Taksi

En hızlı ulaşım seçeneğidir. 10-15 dakika arasında şehir merkezinde ki trafiğe göre ulaşımı kat edebilirsiniz. Havalimanının etrafında sürekli olarak bir taksi hizmeti bulunmaktadır. Şehir içine ulaşırken kullanacağınız bu araçlara gideceğiniz mesafeye göre 6 ile 7 dolar arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Otobüs

Terminalden dışarı çıktığınızda karşınıza hemen bir park yeri gelecektir. Otobüsler şehir içine bu noktadan sürekli olarak hareket etmektedir. İki farklı otobüs şehrin farklı noktalarına gitmektedir. 101 numarasına sahip olan Odessa kent meydanına giderken, 129 numaralı olan ise tren garına ulaşmaktadır. Biletleri otobüslerden ya da gişeden temin edebilirsiniz.

Minibüs

Ukrayna halkı minibüslere marshrutkas adını vermiştir. Bu araçlarda havalimanı ulaşımı için hizmet içerisinde bulunuyor. Kişi başı sadece 5 Grivna vererek Odesa kent merkezine ulaşabilirsiniz. Bu minibüsler arasında bineceğiniz olan numara ise 117 olacaktır.

Havaalanı Servisi

Havaalanından bulunan firmalar tarafından düzenli aralıklarla belirli bir ücret karşılığında şehir merkezine servis yapılmaktadır. Bu servis sayesinde çok kısa bir sürede merkeze uygun bir fiyat ile ulaşabilirsiniz. Gidecekleri nokta belli olduğu için sizin ulaşmak istediğiniz noktaya oradan nasıl gideceğinizi öğrenmelisiniz.

Troleybüs

Şehir içinde ulaşım ya da şehir içine ulaşım için kullanabileceğiniz toplu taşıma araçlarından birisidir. Bizde ki metrobüslere benzetilebilir. Elektrikli oldukları için sabit bir hat üzerinde gitmektedir. Hızlı olmaları, sık aralıklarla hareket etmeleri ve sadece 2 grivna olmaları nedeniyle tercih edilmektedir.


Odessa Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Odessa uçak bileti ne kadar??remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Odessa şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Odessa şehrine uçan havayolları hangileridir?add
Odessa şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add
Odessa uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add
Odessa şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add
Odessa uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.