Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Nis.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz OLYMPIC AIR Uçak BiletleriOLYMPIC AIR Hakkında Bilgiler

Olympic Air Uçak Bileti

Olympic Air, merkezi Atina'da bulunan ve Atina-Eleftherios Venizelos Havalimanı'nda bulunan bir Yunan bölgesel havayolu şirketidir. Havayolu 2009 yılında kurulmuş olup, filosu ortalama 12,2 yıl olan 12 uçaktan oluşmaktadır.

Olympic Air Bagaj Hakkı

martiGO ile rezervasyon sırasında ekstra bagajınızı rezerve edebilirsiniz.

Hafif tarifeye kayıtlı bagaj dahil değildir.

Ekonomi Sınıfı, 23 kg ağırlığında tek parça bagajı ve izin verilen maksimum çevre uzunluğu (uzunluk + genişlik + yükseklik) 114 cm'yi içerir.

İşletme tarifesinde her biri maksimum 32 kg olmak üzere 2 adet bagaj bulunmaktadır.

Kabin Bagajı

Maksimum boyutlar 55 cm x 40 cm x 23 cm'yi ve maksimum 8 kg ağırlığı geçmemelidir.

Olympic Air Online kayıt

Havalimanında zaman kazanmak istiyorsanız online check-in'i kullanabilirsiniz. Kalkıştan 48 saat ile 30 dakika arasında açıktır. Cep telefonunuzla da kontrol edebilirsiniz.

Havaalanı Check-in

Havaalanında check-in, kalkıştan 2 saat önce ile 30 dakika arasında açıktır. Havaalanında check-in işlemini tamamlamak için yolcuların Olympic Air kontuarında veya bir makinede check-in yapmaları gerekir. MartiGO, havaalanında ek süreye izin vermenizi tavsiye eder.

Olympic Air Koltuk Seçimi

martiGO ile rezervasyon yaparken koltuğunuzu telefonla belirleyebilirsiniz. Rezervasyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, ücretsiz müşteri desteğimizi arayın. +43 1 909 45 00

martiGO haber bülteni aboneleri, ucuz ve güncel uçuşlardan ve seyahat tekliflerinden yararlanır.OLYMPIC AIR Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Olympic Air Nereye Uçuyor?remove

Atina merkezli havayolu şirketi Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika merkezli uçuşları gerçekleştirmektedir. Firma aktarmasız olarak 31 konuma uçuş gerçekleştirmektedir. Aktarmalı uçuşlarla birlikte bu sayının 100’u bulduğu bilinmektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden görme hakkınız vardır.

Olympic Air Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Olympic Air müşterilerine el bagajı olarak maksimum 8 kilogram taşıma, normal bagaj olaraksa 23 kilogram ile 32 kilogram ağırlıkları ücretsiz taşıma imkanı sunmaktadır. Ekstra kilogram içinse firma tarafından belirlenen ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

Olympic Air Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Check-in işlemlerini yapmak için firma müşterilerine online tercihleri sunuyor. Tablet, akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden uçuştan 48 saat önce başlayıp, uçuşa son 30 dakika kalana kadar bu fırsatı kullanmanız mümkündür. İsteyen yolcular havayolları üzerinden de bu hizmeti kullanabilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done