Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Onur Air Uçak Bileti

IATA kodu8Q
En popüler destinasyon Istanbul New Airport
Uçtuğu ülke sayısı17

Onur Air Hakkında Bilgiler

1992 yılında kurulan ve ilk uçuşunu gerçekleştiren Onur Air, kısa sürede uçak filosunu ve yolcu kapasitesini arttırmıştır. Türkiye’de iç hatlarda uçuşa başlayan ilk özel havayolu olma özelliğini taşımaktadır. Düşük maliyetli hava taşımacılığına artan talebin karşılanması yönünde gelişmeler sağlayan ve kurulduğu günden beri 90 milyon yolcu taşıyan şirket Türkiye’de 14, dünyada 25 ülkede 120’den fazla noktaya uçuş seferleri düzenlemektedir. Bir yandan güçlenirken bir yandan da kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız avantajlı Onur Air uçak bileti fiyatlarını keşfedin.

Onur Air Avantajları

Check-in

24 saat önceden uçuşa 3 saat kalana kadar web sitesi üzerinden veya mobil uygulama ile online check-in yapılabilir. Havalimanında iç hatlarda uçuşa 30 dakika kala, dış hatlarda ise uçuşa 45 dakika kala tüm check-in işlemleri tamamlanmalıdır. İndirimli biletlerde işlemler online olarak gerçekleşse de biniş kartı kontuardan alınmalıdır. İşlemler için iç hatlarda kimliğiniz dış hatlar pasaportunuz yanınızda olmalıdır.

Bagaj hakları

Onur Air’da yetişkin, çocuk ve bebekler için Promosyon, Esnek ve Ekstra Esnek sınıflarında biletler bulunur. Farklı bilet sınıfları için bagaj ağırlıkları iç hatlar uçuşlarında 15, dış hatlar uçuşlarında 20 kg olarak belirlenmiştir. Belirlenen ağırlığı aşan bagajlar ekstra ücretlendirilmekte, ancak kabul edilen sınırı aşmamalıdır. Yanınıza alacağınız el bagajı 8 kg ağırlığına kadar 100 ml sıvı sınırlandırmasına uygun olmalıdır.

Koltuk seçimi

Koltuk seçimlerinizi web sitesi üzerinden Onur Air uçak bileti aldığınız sırada veya uçuşa en geç 2 saat kala yapacağınız check-in sırasında ekstra ücret karşılığında yapabilirsiniz. Aktarmalı uçuşlarınızda her bilet için ayrı koltuk satın alma hakkınız bulunmaktadır. Bilet değişikliği yapıldığında yeni uçuşta yer bulunuyorsa değişiklik otomatik olarak yapılır, mümkün yer olmadığı takdirde koltuk bedeli iade edilir.

İkramlar

Onur Air’da bulunan tüm ikramlar uçuş esnasında Cafeteria Onair Menüsü’nden veya yola çıkmadan önce internet üzerinden satın alınabilmektedir. Ancak internetten paket olarak satın aldığınız takdirde fiyatlar daha uygun olmaktadır. Menüde sıcak yemek, sıcak soğuk alkollü ve alkolsüz içecekler, sandviçlerin yanı sıra tatlı ve tuzlu atıştırmalık lezzetler bulunmaktadır. Özel yemek siparişlerinizi 36 saat önceden verebilirsiniz. 

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.