Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available21.Nis.2024,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Panama Uçak BiletleriPanama Uçuşları Hakkında Bilgiler

Panama, Orta Amerika'nın en güneyinde bulunan bir ülkedir. Atlantik Okyanusu ve Büyük Okyanus arasındaki Panama Kanalı'nın yanı sıra tropikal ormanları, dağları ve plajlarıyla ünlüdür. İspanyolca resmi dil olup, yaklaşık 4 milyon nüfusu vardır.

Panama, dünya ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle Panama Kanalı, ülkenin en önemli gelir kaynağıdır. Panama, aynı zamanda finans, turizm ve lojistik sektörlerinde de önemli bir yere sahiptir. Başkenti Panama City, modern bir şehir olup, birçok turistik yer, müze ve restoran barındırmaktadır.

Panama'nın doğal güzellikleri de keşfedilmeye değerdir. Bocas del Toro, tropikal ormanları ve turkuaz sularıyla ünlü bir adalar bölgesidir. San Blas Adaları, beyaz kumlu plajları, mercan resifleri ve yerli Kuna halkının kültürüyle ziyaretçileri kendine çekmektedir. Boquete ise ülkenin en ünlü kahve üretim bölgelerinden biridir.

Panama'da yıl boyunca sıcak ve nemli bir iklim hüküm sürmektedir. Mayıs ve Kasım ayları arasında ise şiddetli yağışlar görülebilmektedir.

Panama'nın en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Tocumen Uluslararası Havalimanı - Ülkenin başkenti Panama City'de bulunan en büyük havalimanıdır. Dünya genelindeki birçok önemli havaalanına uçuşlar düzenlemektedir.
 2. Albrook "Marcos A. Gelabert" Uluslararası Havalimanı - Panama City'nin kuzeyinde bulunan ikinci büyük havalimanıdır. Özellikle yerli ve bölgesel uçuşlar için kullanılmaktadır.
 3. David Uluslararası Havalimanı - Ülkenin batısında bulunan David şehrinde yer alan havalimanıdır. Özellikle Boquete ve Bocas del Toro gibi turistik yerlere yakın olması nedeniyle turistler tarafından sıkça kullanılmaktadır.
 4. Scarlett Martinez Uluslararası Havalimanı - Ülkenin kuzeyinde bulunan kıyı kasabası Rio Hato'da yer almaktadır. Yakın zamanda açılan bu havalimanı, ülkeye gelen turist sayısını artırmayı amaçlamaktadır.

Bu havalimanları, Panama'nın içinde ve diğer Orta Amerika ülkeleri, ABD ve dünya genelindeki birçok önemli havaalanına düzenli uçuşlar düzenlemektedir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Panama ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Panama Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Panama uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Panama için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Panama uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Panama uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Panama uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done