Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Porto Riko Uçak BiletleriPorto Riko Uçuşları Hakkında Bilgiler

Porto Riko, Karayipler'de bir ABD bağımlı bölgesidir. Başkenti San Juan'dır ve İspanyol kökenli kültürü, tarihi ve güzel plajlarıyla ünlüdür. Ayrıca, Porto Riko'nun milli parkları ve biyosfer rezervleri, doğal güzellikleri ile ziyaretçileri büyülemektedir.

Porto Riko'nun turistik yerleri arasında El Yunque Milli Ormanı, La Fortaleza ve San Juan Kalesi, Arecibo Gözlemevi, Biyosfer Rezervi ve Culebra Adası bulunmaktadır. San Juan, ayrıca tarihi sokakları, muhteşem mimarisi ve renkli evleri ile bilinmektedir.

Porto Riko, salsa müziği, dansı ve yemekleri ile de ünlüdür. Bu ülke, salsa'nın doğum yerlerinden biri olarak kabul edilir ve her yıl Temmuz ayında ünlü San Juan Salsa Festivali'ne ev sahipliği yapar. Ayrıca, Porto Riko yemekleri arasında mofongo, arroz con gandules ve lechon gibi yemekler bulunmaktadır.

Porto Riko, ABD doları kullanılan ve turistler için uygun bir destinasyondur. Yılın herhangi bir zamanında ziyaret edilebilir, ancak Aralık ve Nisan ayları arasındaki dönem en popüler turizm sezonudur. Ayrıca Porto Riko, ABD vatandaşları için vizesiz bir destinasyondur.

Porto Riko 'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  1. Luis Muñoz Marín Uluslararası Havalimanı: San Juan şehrinde yer alan bu havalimanı, Porto Riko'nun en büyük ve en işlek havalimanıdır. ABD'nin önemli bir kavşak noktası olan bu havalimanı, dünyanın birçok yerine doğrudan uçuşlar düzenlemektedir.
  2. Rafael Hernández Uluslararası Havalimanı: Aguadilla şehrinde yer alan bu havalimanı, Porto Riko'nun kuzeybatısında yer almaktadır. Luis Muñoz Marín Uluslararası Havalimanı'na göre daha küçük bir havalimanıdır ve ABD'nin bazı şehirlerine doğrudan uçuşlar düzenlemektedir.

Her iki havalimanı da Porto Riko'daki diğer şehirlere ve turistik yerlere ulaşım için hava taşımacılığı sağlamaktadır. Luis Muñoz Marín Uluslararası Havalimanı, Porto Riko'ya gelen turistlerin genellikle tercih ettiği havalimanıdır ve birçok havayolu şirketi tarafından düzenli olarak uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Porto Rıko ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Porto Riko Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Porto Riko uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Porto Riko için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Porto Riko uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Porto Riko uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Porto Riko uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.