Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Rossiya Airlines Uçak Bileti

IATA koduFV
En popüler destinasyon
Uçtuğu ülke sayısı0

Rossiya Airlines Hakkında Bilgiler

Rossiya Airlines

Rossiya Airlines merkezi Rusya’nın Saint Petersburg şehrinde olan bir havayolu şirketidir. Ülkenin en büyük havayolu taşıyıcılarından birisidir. 1932 yılında hizmet vermeye başlayan şirket Aeroflot grubunun bünyesinde hizmet vermektedir. Firma uçuşlarını Avrupa kıtası başta olmak üzere Orta Doğu, Batı Asya ülkelerine gerçekleştirmektedir. Ağını genişletmek için birçok havayolu şirketiyle anlaşmalar yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yurt içi olarak hizmet veren bir şirket olarak dikkat çekse de önemli noktalara uçuş gerçekleştiriyor.

Rossiya Airlines Avantajları

Check-in Rossiya Airlines firması uçuşlar öncesinde check-in işlemini online yöntemler ve havalimanı kiosk üzerinden yapılabilir. Havalimanında check-in işlemleri kalkıştan 24 saat önce başlayıp son 45 dakika kalana kadar yapılabilmektedir. Online check-in işlemleriyse havalimanlarında göre farklılık gösteren saatlerde yapılabilmektedir. Hepsinden kalkıştan 24 saat önce yapılmaya başlanırken, genelde son 45 dakika kalana kadar devam etmektedir. Bazı noktalarda uçuştan 4 veya 5 saat önce kapanmaktadır.

Bagaj Hakları

Firma yolcularına ekonomi veya business bilet tercihine göre 5 ile 10 kilogram arasında el bagajı taşıma hakkı sunmaktadır. Normal bagaj içinde maksimum taşıma kapasitesi 32 kilogram olarak verilmektedir. Bu hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir. Rusya içi uçuşlarda ekstra kilogram için 750 RUB, Uluslararası uçuşlar içinse kilogram başına 10 Euro veya 12 Dolar ücret alınmaktadır. Koltuk Seçimi Koltuk aralıkları standart olan uçaklara sahip olan firma koltuk seçim işlemini ücretsiz olarak sunmaktadır. Özel noktaları tercih etmek isteyenler e-mail adreslerine gelecek olan ekran üzerinden istedikleri noktada tercihlerini yapabilmektedir. Cam kenarı, orta koridor veya acil çıkış noktalarını tercih edenler hızlı hareket etmelidir.

İkramlar

Rossiya Airlines uçuş sırasında yolcularına özel menüler üzerinden sıcak ve soğuk yemek, içecek servisi sunmaktadır. Uçuştan sonra özel sipariş vermek ekstra ücrete dahil olarak sunulmaktadır. Bunun haricinde menü üzerinden istenilen bir yemeği ve içeceği uçuş esnasında talep etmenize imkan tanıyan bir sisteme sahiptir.

   Rossiya Airlines Hakkında Sık Sorulanlar

   Rossiya Airlines Nereye Uçuyor?

   Rossiya Airlines 60 yakın uçağıyla genelde Avrupa, Uzak Doğu ve Orta Doğu olmak üzere 53 farklı destinasyona uluslararası uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı sayıda uçuşu Rusya içerisinde de hizmet olarak vermektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden bulmak mümkündür.

   Rossiya Airlines Bagaj Hakkı Ne Kadar?

   Firma bilet tercihine göre yolcularına 5 ile 10 kilogram arasında el bagajı taşıma hakkı sunmaktadır. Normal bagaj işlemini gene bilet tercihine göre 23 kilogram ile 32 kilogram arasında ücretsiz olarak vermektedir. Ekstra bagaj hakkı isteyenler uluslararası uçuşlarda kilogram başına 10 Euro veya 12 Dolar ödemek zorundadır.

   Rossiya Airlines Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

   Check-in işlemleri online olarak veya kiosk üzerinden yapmak mümkündür. Bu işlem uçuştan 24 saat önce başlayıp uçuşa 45 dakika kalana kadar devam etmektedir. Havalimanına göre bu saatlerde değişiklik yaşanabilmektedir.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.