Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Rossiya Airlines Uçak BiletleriRossiya Airlines Hakkında Bilgiler

Rossiya Airlines Uçak Bileti

Rossiya Airlines merkezi Rusya’nın Saint Petersburg şehrinde olan bir havayolu şirketidir. Ülkenin en büyük havayolu taşıyıcılarından birisidir. 1932 yılında hizmet vermeye başlayan şirket Aeroflot grubunun bünyesinde hizmet vermektedir. Firma uçuşlarını Avrupa kıtası başta olmak üzere Orta Doğu, Batı Asya ülkelerine gerçekleştirmektedir. Ağını genişletmek için birçok havayolu şirketiyle anlaşmalar yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yurt içi olarak hizmet veren bir şirket olarak dikkat çekse de önemli noktalara uçuş gerçekleştiriyor.

Rossiya Airlines Avantajları

Check-in Rossiya Airlines firması uçuşlar öncesinde check-in işlemini online yöntemler ve havalimanı kiosk üzerinden yapılabilir. Havalimanında check-in işlemleri kalkıştan 24 saat önce başlayıp son 45 dakika kalana kadar yapılabilmektedir. Online check-in işlemleriyse havalimanlarında göre farklılık gösteren saatlerde yapılabilmektedir. Hepsinden kalkıştan 24 saat önce yapılmaya başlanırken, genelde son 45 dakika kalana kadar devam etmektedir. Bazı noktalarda uçuştan 4 veya 5 saat önce kapanmaktadır.

Rossiya Airlines Bagaj Hakları

Firma yolcularına ekonomi veya business bilet tercihine göre 5 ile 10 kilogram arasında el bagajı taşıma hakkı sunmaktadır. Normal bagaj içinde maksimum taşıma kapasitesi 32 kilogram olarak verilmektedir. Bu hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir. Rusya içi uçuşlarda ekstra kilogram için 750 RUB, Uluslararası uçuşlar içinse kilogram başına 10 Euro veya 12 Dolar ücret alınmaktadır. Koltuk Seçimi Koltuk aralıkları standart olan uçaklara sahip olan firma koltuk seçim işlemini ücretsiz olarak sunmaktadır. Özel noktaları tercih etmek isteyenler e-mail adreslerine gelecek olan ekran üzerinden istedikleri noktada tercihlerini yapabilmektedir. Cam kenarı, orta koridor veya acil çıkış noktalarını tercih edenler hızlı hareket etmelidir.

Rossiya Airlines İkramlar

Rossiya Airlines uçuş sırasında yolcularına özel menüler üzerinden sıcak ve soğuk yemek, içecek servisi sunmaktadır. Uçuştan sonra özel sipariş vermek ekstra ücrete dahil olarak sunulmaktadır. Bunun haricinde menü üzerinden istenilen bir yemeği ve içeceği uçuş esnasında talep etmenize imkan tanıyan bir sisteme sahiptir.Rossiya Airlines Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Rossiya Airlines Nereye Uçuyor?remove

Rossiya Airlines 60 yakın uçağıyla genelde Avrupa, Uzak Doğu ve Orta Doğu olmak üzere 53 farklı destinasyona uluslararası uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı sayıda uçuşu Rusya içerisinde de hizmet olarak vermektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden bulmak mümkündür.

Rossiya Airlines Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Firma bilet tercihine göre yolcularına 5 ile 10 kilogram arasında el bagajı taşıma hakkı sunmaktadır. Normal bagaj işlemini gene bilet tercihine göre 23 kilogram ile 32 kilogram arasında ücretsiz olarak vermektedir. Ekstra bagaj hakkı isteyenler uluslararası uçuşlarda kilogram başına 10 Euro veya 12 Dolar ödemek zorundadır.

Rossiya Airlines Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Check-in işlemleri online olarak veya kiosk üzerinden yapmak mümkündür. Bu işlem uçuştan 24 saat önce başlayıp uçuşa 45 dakika kalana kadar devam etmektedir. Havalimanına göre bu saatlerde değişiklik yaşanabilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done