Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Rusya Türkiye Uçak BiletleriRusya Türkiye Uçuşları Hakkında Bilgiler

Türkiye, Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği noktada kurulu olan bir ülkedir. Ülke bulunduğu coğrafya itibariyle dünyanın en güzel noktalarından biriside yer almaktadır. Ülkenin tarihi, kültürü, coğrafi özellikleri ve doğası ile misafirlerine birçok seçeneği aynı anda yaşama şansı sunmaktadır. Ülkenin üç tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen Kafkasya bölgesinde Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Orta Doğu bölgesinde İran, Irak, Suriye, Balkan bölgesinde Bulgaristan ve Yunanistan ile sınırları vardır.

Ülkenin kuzeyinde Karadeniz, batısında Marmara ve Ege Denizi, güneyinde Akdeniz uzanmaktadır. Yarım ada şeklinde olan ülkenin kıyı kesimleri yaz aylarında milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Birçok medeniyetin yaşamış olduğu ülkede çok sayıda tarihi yapı ve eser bulunmaktadır. Adeta bir açık hava müzesi olarak ziyaretlerini ağırlamaktadır.

Türkiye ucuz uçak bileti alarak buraya gitmek için her mevsim uygundur. Günlük olarak ülkede yaz, kış ve bahar aynı anda yaşanmaktadır. Güney ve batı kıyılarında sıcak iklim etkili olurken, kuzey bölgelerinde ılıman iklim etkili olurken, ülkenin iç kesimlerinde karasal iklimin etkisi görülmektedir. 84 milyona yakın nüfusu ile 1923 yılından bu tarafa cumhuriyet ile yönetilmektedir. Dünyanın en kalabalık 18. ülkesi olan ülke ekonomik anlamda dünyanın en büyük 17. ekonomisine sahiptir.

Gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye’de sanayi, turizm, otomotiv, tarım ve hayvancılık önemli gelir kalemleridir. Türkiye uçak bileti alarak gidilebilecek olan ülkede görülmesi gerekene tarihi ve doğal birçok güzellik vardır. İstanbul tarihi ve güzelliği ile ülkenin en kalabalık ve en çok ziyaret çeken ülkesidir. Ülkenin kalbi olan İstanbul’da boğazda dolaşmak ve tarihi yerleri ziyaret etmek yapılması gereken en önemli aktivitedir. 

martiGo sayesinde uçak bileti alarak gidilecek olan ülkenin her noktasında farklı bir güzellik yer alıyor. Topkapı Sarayı, Efes Antik Kenti, Tuz Gölü, Kapadokya, güney sahilleri en çok ilgi çeken noktalardır. Mutfak kültürü anlamda en zengin ülkelerden birisidir. Kırmızı et, balık eti, yeşillikler her zaman yemeklerde tercih edilen ürünlerdir. Geniş bir coğrafyaya yayılan ülkenin her bölgesinde özgü bir yemek bulmak mümkündür.

Türkiye Hakkında Uçuş Bilgileri

Türkiye transit geçiş güzergahında olmasından dolayı ülkenin her noktasında havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanlarına her gün yenileri eklenerek yurt içi uçuşlar ve uluslararası uçuşlar rahatlatılmaktadır. Ülkenin en önemli ve en büyük havalimanları bu şekildedir.

·         İstanbul Havalimanı (İstanbul)

·         Sabiha Gökçen Havalimanı (İstanbul)

·         Antalya Havalimanı (Antalya)

·         İzmir Adnan Menderes Havalimanı (İzmir)

·         Esenboğa Uluslararası Havalimanı (Ankara)

Türkiye’nin en büyük havalimanı İstanbul Havalimanı’dır. Burada 49 farklı hava yolu şirketi tarafından uçuş hizmeti verilmektedir. Dünyanın direkt uçuş anlamında 191 şehre gidebilen havayolu bu açıdan zirvede yer almaktadır. Bir haftada 600’e yakın yurt içi, 2100’den fazla uluslararası uçuş direkt ve aktarma olarak yapılmaktadır.

 Rusya Türkiye Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Türkiye uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Türkiye için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Türkiye uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Türkiye uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Türkiye uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.