Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ryanair Uçak BiletleriRyanair Hakkında Bilgiler

Ryanair Uçak Bileti

Ryanair, Dublin merkezli İrlandalı düşük maliyetli bir havayolu şirketidir ve ana üssü Dublin Havaalanı'dır. 2017'de 129 milyon yolcu ile Lufthansa Group'tan sonra Avrupa'nın ikinci büyük havayoludur. Ryanair 1985 yılında kuruldu ve filosu tamamen Boeing 737 uçaklarından oluşuyor. Filo, 2020 Nisan ayı itibari ile yaş ortalaması 11,4 olan 273 uçaktan oluşmaktadır.

Ryanair Bagaj Hakkı

martiGO ile rezervasyon sırasında ekstra bagajınızı rezerve edebilirsiniz.

Standart ücrete kayıtlı bagaj dahil değildir. Plus ve Flex Plus tarifelerine 20 kg bagaj dahildir.

Kabin Bagajı

Standart tarifeli yolcular, uçağa bindiklerinde 40 x 20 x 25 cm boyutlarında küçük bir çanta alabilirler.

Plus ve Flexi Plus tarifeli yolcular, 40 x 20 x 25 cm boyutlarında küçük bir çanta ve maksimum 8 kg ve 55 x 40 x 20 cm boyutlarında tek parça el bagajı alabilirler.

Online Kayıt

Ryanair web sitesinde çevrimiçi check-in yapabilirsiniz. Online check-in, kalkıştan 60 gün ile 2 saat öncesine kadar açıktır.

Ryanair Havaalanı Check-in

Havaalanındaki Ryanair kontuarında check-in yapabilirsiniz. Ryanair yolcuları, kalkıştan en geç 30 dakika önce kapıda olmalıdır. Bu, kalkıştan 20 dakika önce kapanır. 

Ryanair Koltuk Seçimi

martiGO ile rezervasyon yaparken koltuğunuzu telefonla belirleyebilirsiniz. Rezervasyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, ücretsiz müşteri desteğimizi arayın. +43 1 909 45 00

martiGO haber bülteni aboneleri, ucuz ve güncel uçuşlardan ve seyahat tekliflerinden yararlanır.Ryanair Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ryanair Nereye Uçuyor?remove

Ryanair Avrupa, Orta doğu merkezli uçuşları genellikle sunmaktadır. 31 ülkede toplam 200 varış noktasında uçuş sağlamaktadır. Bu uçuşları sayısı 300’dan fazla olan Boening 737 ile yapmaktadır. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinde bulmak mümkündür.

Ryanair Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Ryanair müşterilerine el bagajı için 10 kilogram hak tanımaktadır. Diğer seçenekleri ücretsiz olarak sunmamaktadır. Firmadan bagaj hakkını bilet satın alır gibi online olarak almak gerekmektedir. Havalimanından alınacak olan bagaj hakkı için ödenecek olan ücret daha yüksektir. Uçuş noktasında göre istenen ücrette farklılıklar görülmektedir.

Ryanair Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Ryanair firması uçuş öncesi check-in işlemlerini sadece online olarak yapılmasına izin vermektedir. Bileti satın aldıktan sonra gelen e-mail içerisinde bulunan linke tıklayarak check-in işlemini uçuştan 15 gün önceden başlayarak uçuşa 4 saat kalana kadar devam etmek mümkündür.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done