Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Carsamba Airport Uçak Bileti

Carsamba Airport Hakkında Bilgiler

Samsun Çarşamba Havalimanı

Samsun Çarşamba Havalimanı, şehirde 1958 yılında kurulan havalimanı yetersiz kalması üzerinde 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Çarşamba ilçesinde bulunmasından dolayı bu ismin eklenmesi uygun görülmüştür. Samsun şehir merkezinin doğusunda yer almaktadır. D010 karayolu iler merkeze ulaşımı sağlanmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Samsun Çarşamba Havalimanı merkezin doğusunda, Çarşamba ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Samsun’un doğusunda Çarşamba’nın batısında yer almaktadır. Merkeze uzaklığı 23 kilometredir. 25 dakika içerisinde merkeze ulaşımı mümkündür. Havalimanı içerisinde yolculara sayısız hizmet verilmektedir. Ücretsiz internet, banka, ATM, büfe, restoran, emanet eşya ve kafe hizmetleri sunulmaktadır. Bekleme salonlarında eğlenceli oyun alanları, okuma noktaları ve dinlenme alanları mevcuttur.

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi, havalimanı servisleri, araç kiralama ve otobüs hizmetleri kullanılmaktadır. En hızlı yöntemler taksi ve araç kiralama, en uygun yöntemlerse otobüs ve havalimanı servis hizmetleridir.

·         Taksi

Samsun şehir merkezine ulaşım için taksi hizmeti kullanılabilir. Yaklaşık 25-30 dakika içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Konforlu ve hızlı bir yolculuk hizmeti sunulmasına rağmen pahalı bir seçim olarak görülmektedir. 100 TL ile 120 TL arasında bir ücret ödeyerek şehirde farklı merkezi noktalara ulaşım hizmeti sunuluyor.

·         Otobüs

Şehir merkezine ulaşım için kullanılacak toplu taşım araçlarından birisi otobüs hizmetidir. BAFAŞ isimli şirket tarafından bu ulaşım hizmeti sunulmaktadır. 5 TL bir ücret ödeyerek şehir merkezine ulaşım imkanı sunuluyor. Bu hizmet ortalama 40-45 dakika arasında merkezi noktalara yolcuları ulaştırmaktadır.

·         Havalimanı Servisleri

Terminal binasının hemen yanında uçak iniş saatlerine göre düzenli olarak havalimanı servis hizmeti verilmektedir. HAVAŞ tarafından sunulan bu hizmet için 15 TL ücret ödemek yeterli olmaktadır. Şehre direkt ulaşım sağlayan bir toplu taşıma aracı olduğu için ulaşım 30-35 dakika içerisinde sağlanabilmektedir. Bazı oteller bu hizmeti müşterilerine ücretsiz olarak vermektedir.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama hizmetinden yararlanarak Samsun merkeze ulaşım için araç kiralayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde en uygun, en ideal ve en konforlu araçları listeleyebilir, tercihinizi yapabilirsiniz. Erken rezervasyon hizmeti sayesinde aracınızı hazır hale getirebilirsiniz.

https://www.martigo.com/search/cars

Samsun Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Samsun şehir içerisinde ulaşım için alternatif ulaşım araçlarını ve popüler ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. Ülkenin kuzeyinde yer alan en büyük şehir olması nedeniyle metro, tramvay, otobüs, araç kiralama ve taksi hizmetlerini kullanmak mümkündür. En geniş ulaşım ağı otobüs olduğu için bu hizmet şehirde en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. 2,5 TL ücret ödeyerek bu hizmetten yararlanabilir.

Sahil boyunca uzanan tramvay hattını kullanarak belirli noktalar arasında şehirde seyahat etmek mümkündür. Araç kiralama ve taksi hizmeti şehir ulaşımında tercih edilebiliyor. Alternatif ulaşım aracı olarak minibüs hizmeti sunulmaktadır.

   Carsamba Airport Hakkında Sık Sorulanlar

   Samsun Çarşamba Havalimanı Nerede?

   Samsun Çarşamba havalimanı merkeze 22 kilometre uzaklıkta, Çarşamba ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Merkezin doğusunda yer almakta ve D010 karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

   Samsun Çarşamba Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?

   Moskova – Samsun Çarşamba Havalimanı: 6 Saat

   Berlin – Samsun Çarşamba Havalimanı: 3 Saat 20 Dakika

   Kiev – Samsun Çarşamba Havalimanı: 3 Saat

   Amsterdam – Samsun Çarşamba Havalimanı: 6 Saat 50 Dakika

   Paris – Samsun Çarşamba Havalimanı: 6 Saat 15 Dakika

   Zürih – Samsun Çarşamba Havalimanı: 5 Saat 50 Dakika

   Viyana – Samsun Çarşamba Havalimanı: 5 Saat 15 Dakika

   Budapeşte – Samsun Çarşamba Havalimanı: 5 Saat

   Hangi Havayolları Samsun Çarşamba Havalimanına Uçuyor?

   Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus Airlines, SunExpress, Qatar Airways, Emirates, Eurowings, SWISS, Air France, LOT, KLM ve British Airways firmaları buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

   Samsun Çarşamba Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?

   Samsun Çarşamba havalimanından merkeze olan uzaklık 24 kilometre, Atakum’a olan uzaklık 34 kilometre ve Çarşamba’ya olan uzaklık 19 kilometredir.

   Samsun Çarşamba Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

   Samsun Çarşamba havalimanından şehir merkezine ulaşım için tercih edilecek araçlar arasında araç kiralama, taksi, otobüs ve havalimanı servisleri vardır. En uygun ve en çok tercih edilen otobüs hizmetidir. Bu hizmet en uygun olmasının yanında en yavaş ulaşım hizmetidir.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.