Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz San Sebastian/Gomera Uçak Bileti

San Sebastian/Gomera Hakkında Bilgiler

San Sebastian Gomeraİspanya’nın özerk bölgesi Kanarya adalarında bulunan Tenerife özerk bölgesine bağlı bir ada kasabasıdır.  Adanın bütünü 354 kilometre kare alana yayılmış durumdadır. Son yapılan nüfus sayımına göre adada 25 bin kişi yaşamaktadır. Adanın merkezinde bulunan La Gomera’da ise 10 bin kişi yaşamaktadır. Burası en kalabalık bölgedir. Turistik bir ada olmasının yanında aktif yanardağlar adada bulunmaktadır. Ada da çok sayıda yükselti vardır. Bu adaya özgü olan defneyaprağı yağmur ormanları vardır. Bu bölge UNESCO tarafından Dünya mirası doğa listesinde bulunmaktadır. Adada yaşayanlar geçimlerini tarım ve turizm faaliyetleri ile sağlamaktadır. Ada ziyaretinizde gezilecek yerler arasında dünyaca ünlü plajlar ve doğa turları bulunmaktadır. Ziyaret edilecek yerler arasında tarihi yerleşimler olduğu gibi daha çok doğal oluşumlar ilk sırada yer almaktadır. Burayı ziyaret etmek istiyorsanız doğa ile iç içe bir tatili amaçlamış olmanız gerekiyor. Adanın her noktasından sert dalgalar nedeniyle denize girilemiyor. Sadece kuzeye bakan kıyılarında bulunan plajları tercih etmeniz gerekiyor. Turist çeken bir bölge olduğu için çok sayıda otel bulunmaktadır. Ulaşım tercihinizi uçak değil deniz yolu ile yapmayı tercih ederseniz çok sayıda mavi tur bu adaya uğradığını söyleyebiliriz.

 • La Gomera Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Ulaşım konusunda diğer Kanarya Adalarında olduğu gibi kullanabileceğiniz yöntemler sınırlıdır. Havayolu ile bu adaya geldiğinizde şehir merkezine ulaşmak için 18 kilometreyi kat etmeniz gerekiyor. Bunun için kullanacağınız yöntemler arasında taksi, kiralık araba ve otobüsler bulunmaktadır. Size en uygun olan ise şu an taksi gibi gözüküyor. Çünkü bu yöntem ile şehir merkezine 40 dakikalık bir yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz.

  Otobüs

  Küçük bir yerleşim bölgesi ve dağlık bir alan olduğu için otobüs ile yolculuk çok yorucu olabiliyor. Ancak en uygun ulaşım yollarından birisidir. Her saat otobüs bulmakta zorluk çekebilirsiniz. O nedenle önceliğiniz otobüs saatlerini öğrenmek olmalıdır. Günde 4 ya da 5 kez otobüs seferleri düzenlenmektedir.

  Taksi

  Yerel taksiciler sizi uygun fiyatlara istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır. Bu yöntem hem şehir merkezine ulaşmak hem de adanın turistik her noktasına gitmek için tercih edilebilecekler arasında ilk sıradadır. Sürekli olarak gelişen ada bölgesinde şu an ulaşım için çok fazla alternatif bulunmuyor. O nedenle kısıtlı imkanlarla seyahat edeceğinizi unutmayın.

  Araç Kiralama

  Turistlerin uğrak noktalarından birisi olan ve her yıl gelen turist sayısının arttığı bölgede turlarınızı araç kiralama hizmetinden yararlanarak yapabilirsiniz. Şu an için hizmet veren iki adet araç kiralama firması bulunuyor. CICAR ve Gomer  a rent a car firmasından araç kiralayabilirsiniz. Bu araç kiralama firmaları genelde feribot terminalinin etrafından konumlanmıştır. Petrol fiyatları İspanya’da bulunandan daha ucuz olduğu için gezmek için bu yöntem mantıklı bir tercih olacaktır. Ancak dediğimiz gibi dağlık bir alan olduğu için çok hızlı gitme şansınız yok.

 • La Gomera Tenerife’de Gezilecek Yerler

  San Sebastian/Gomera uçak bileti aldıktan sonra uzun bir seyahatin ardından küçük kanarya adasına ulaşabilirsiniz. Adanın tamamı dağlık bir bölgedir. Etrafında sert kayalar, tektonik oluşumların sayısı çoktur. Günümüzde yanardağ faaliyetleri bulunmasa da eski faaliyetlerini yerinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca doğa turlarına katılabilir. Doğa ile iç içe yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Bunun için yapılan yürüyüş yolları bulunuyor. Bu adada gezebileceğiniz yerlerin bazılarını sizlere sıralamaya çalışalım.

  Garayonay National Park

  Bu parkın içerisinde adaya özgü defne yapraklı ağaçlardan oluşan yağmur ormanı bulunmaktadır. Turistik geziler için yerel yönetimler tarafından özel bir yürüyüş yolu hazırlanmıştır. İsterseniz tek başınıza isterseniz de özel düzenlenen turlara katılarak gezintiye çıkabilirsiniz. 3 bin metrekarelik bir alana yayılan bu bölgede gezintiye çıkacaksanız üzerinize uzun bir şeyler almanızda var. Sıcak bir mevsimde gitseniz dahi bu bölge adanın diğer noktalarına göre soğuk olabiliyor. Bu bölgede çok büyük bir bölüm 2012’de çıkan bir yangın ile yok oldu. Düzelmesi için 30 yıl geçmesi gerektiği yetkililer tarafından söyleniyor.

  Alto de Garajonay

  Adayı kuş bakışı izlemek istiyorsanız bu noktaya mutlaka çıkmanız gerekiyor. 1487 metre yüksekliğinde bulunan adanın zirve noktasında turistler için 360 derece görüş açısına bir balkon yapılmıştır. Güzel fotoğraflar çekmek, adanın doğal güzelliğini panoramik olarak görebilmek için bu doğal terasa mutlaka uğramalısınız. Ayrıca bu bölgede yılın bazı zamanlarında sis bulutları olabilir. Doğru zamanda zirveye çıkarsanız bulutların üzerinde olduğunuzu hissetme şansınız var.

  La Fortaleza

  Dağcılık faaliyetlerini seviyorsanız burayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. La Gomera bölgesi içerisinde Alajero bölgesinde bulunmaktadır. Doğal kaya oluşumlarından oluşan bu bölgede dağcılık esnasında ilginç oluşumlar ile karşılaşma şansınız var. Ayrıca yeterli seviyeye çıktığınızda sizi küçük de bir kilise karşılayacaktır. Zorlu ancak zevkli olan bu yolculuğu yapılacaklar arasında mutlaka yer almalıdır.

  Los Organos – Bazalt Sahil Kayalıkları

  Adada teknonik oluşumları yerinde inceleme ve görme şanınız var. Bunun için bir yürüyüş ya da araba ile ulaşma şansınız yok. Adanın kuzey kısmında bulunan bu harika oluşumları yerinde incelemek için bir tekne turuna katılmanız geriyor. Oluşumları gördüğünüzde gerçekten hayret edeceksiniz. Ve çekeceğiniz sayısız fotoğraf ile bu anı ölümsüzleştirmeye çalışacaksınız. Bu bölgenin üst tarafından küçük bir yürüyüş alanı bulunuyor. Ancak çok uzun ve yorucu bir yolcuğun ardından bu noktaya ulaşabilirsiniz.

  Guenche Antik Kenti

  Kanarya adalarının ilk yerleşimcisi olan topluluğa yerel halk arasında Guenche adı verilmektedir. Günümüzde ada üzerinde onlardan çok da bir şey geriye kalmadı. Ancak yerel yetkililer bu konuda yapılan araştırmaların ardından onların nasıl bir hayat sürdüklerini ziyaretçilere göstermek için yaşadıkları yerlerin bir kopyasını yapmıştır. Burası Grajonay dağının zirvesinde bulunmaktadır.

  Mirador Cesar Manrique

  Harika dağ manzarasını bir mağara oluşumu içerisinden elinizde sıcak çayınız ile izlemek istiyorsanız bu noktayı da uğrayacağınız noktalar arasında eklemelisiniz. 2009 yılında tekrar restore edilen bu noktanın etrafına güzel bir görünüm kazandırıldı.

  Mirador de Abrante

  Tenerife adasını görebileceğiniz bir teras bulunmaktadır. Ayrıca bu noktaya uzun bir cam teras eklenmiştir. Ve insanların üzerine çıkmalarına izin verilmektedir. Eğer yükseklik korkunuz yoksa harika bir görüntü ve heyecan için mutlaka bunu denemelisiniz.

 • La Gomera Tenerife’de Ne Yenir?

  Buraya yapacağınız ziyarette yöresel birçok yemeği tatma şansınız var. En ünlü yemeklerinin başında Gofio adı verilen mısır unundan yapılan bir çorba vardır. İnsana su terapisi yaptığını söylenmektedir. Tüm yemeklerin içerisinde palmiye balı bulunmaktadır. Miel de Palma adı verilen bu şurubu tek olarak tüketebileceğiniz gibi yemekler ile de tadabilirsiniz. Genelde et yemekleri için kanarya adalarına özgü olan mojo sosu yapılmaktadır. Baharatın yanında kişniş ve sarımsak sosun içerisinde bulunmaktadır. Et için kırmızı renk, balıklar için yeşil renkli sos yapılmaktadır. Papas arrugadas’ı da mutlaka denemelisiniz. Yöresel kızarmış patates yemeğini de denemelisiniz.

 • La Gomera Tenerife’de Kültür ve Eğlence

  San Sebastian/Gomera ucuz uçak bileti ile şehre ulaştıktan sonra yapılacaklar arasında eğlence mekanlarını öğrenmek ilk sırada yer almaktadır. Ancak bu küçük yerleşimde çok fazla eğlence imkanı bulunmuyor. Daha çok doğa iç içe bir tatil arayanların gitmesi gereken bir yer olarak göze çarpıyor. Şehir merkezinde eğlenmek yerine otellerin barları tercih edilebilir. Şehir merkezinde birkaç adet içkili mekan bulunmaktadır. Buralarda yöresel içkiler ile farklı bir eğlence yaşayabilirsiniz. San Sebastian/Gomera en uygun uçak bileti fiyatları yapılan çalışmalar sayesinde giderek ucuzlamaktadır. Eğer okyanus da balina ve yunusları izlemek, eşi benzeri görülmemiş dağlık oluşumlara tanık olmak ve doğanın içinde dinlendirici bir tatil yapmak istiyorsanız La Gomera Tenerife doğru tercih olacaktır.

San Sebastian/Gomera Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz San Sebastian/Gomera ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak San Sebastian/Gomera en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

San Sebastian/Gomera uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

San Sebastian/Gomera uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. San Sebastian/Gomera  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. San Sebastian/Gomera 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

San Sebastian/Gomera uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, San Sebastian/Gomera uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

San Sebastian/Gomera uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  San Sebastian/Gomera uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

San Sebastian/Gomera uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

San Sebastian/Gomera şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.