Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Scandinavian Uçak Bileti

IATA koduSK
En popüler destinasyon
Uçtuğu ülke sayısı0

Scandinavian Hakkında Bilgiler

Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines İskandinavya olarak bilinen ülkelerde hizmet veren bir havayolu şirketidir. Firma kısaltma olarak SAS olarak bilinmektedir. 1946 yılında hizmet vermeye başlayan şirketin merkezi İsveç’in Stockholm şehridir. Firma uçuşlarını genelde Avrupa kıtasında yapsa da dünyanın farklı noktalarına uçuş hizmeti vermektedir. Star Allience kurucu üyelerinden birisidir. İsveç, Danimarka ve Norveç merkezli çok sayıda uluslararası uçuşa ev sahipliği yapmaktadır.

Scandinavian Airlines Avantajları

Check-in SAS havayolları müşterilerine farklı check-in işlemleri sunmaktadır. Mobil, havaalanı kioslarından ve havaalanları kontuar görevlileri aracılığıyla bu işlemi yapma hakkı sunmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemler uçuş saatinden 60 dakikaya kadar yapmak mümkündür. Kontuar veya kioks üzerinden yapılacak işlemlerse son 30 dakikaya kadar mümkün olmaktadır. Kapılar uçuştan 20-25 dakika önce açılmaktadır.

Bagaj Hakları

Scandinavian Airlines müşterilerine uçuş noktalarına göre ücretli ve ücretsiz bagaj hakkı hizmeti sunmaktadır. Ekonomi class ve plus yolcuları 23 kilogram, Business Class yolcularına 32 kilogram bagaj hakkı sunmaktadır. El bagajı veya kabin bagajı için maksimum 8 kilogram hak verilmektedir Bebek arabaları bu kilograma dahil edilmeyip ücretsiz olarak taşıma hakkı verilmektedir. SAS bagaj hakkı aşımları için 34 dolardan başlayıp 90 dolara kadar ücret talep etmektedir. Koltuk Seçimi Firma müşterilerine uçuştan en az 22 saat önceden başlayarak koltuk seçim işlemlerinizi yapmanızı istemektedir. Online işlemler üzerinden uçağın her noktasında tercih yapmak mümkündür. Özel koltuk tercihleri içinse ekstra bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

İkramlar

SAS havayolları devamlı olan müşterilerine ücretsiz olarak lezzetli menülerden yararlanma şansı sunmaktadır. Normal yolculardan çay ve kahve dışında kalan tüm istekleri için ücret talep edilmektedir. İkramların yanında eğlence sistemleri de alınan bilet sınıfına göre farklılıklar göstermektedir. Uzun yolculuklarda dünyanın en önemli mutfaklarından seçenekler yolculara sunulmaktadır.

   Scandinavian Hakkında Sık Sorulanlar

   Scandinavian Airlines Nereye Uçuyor?

   Scandinavian Airlines firması dünyanın 4 kıtasında, 35 farklı ülkede 180 farklı noktaya sürekli olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya ülkeleri buna dahildir. Hong Kong, Paris, Washington, Malaga, Miami ve Kiev uçuş yaptığı bazı önemli şehirlerdir. Yaptığı anlaşmalarla uçuş ağı sürekli olarak genişlemektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden görmek mümkündür.

   Scandinavian Airlines Bagaj Hakkı Ne Kadar?

   SAS Havayolları müşterine el bagajı olarak 8 kilogram taşıma imkanı sunmaktadır. Özel bilete göre 23 ile 32 kilograma kadar bagaj hakkı sunulmaktadır. Bunların yanında bazı ürünler firma tarafından ücret taşınmaktadır. Ekstra bagaj alma hakkı 34 dolar ile 90 dolar arasında değişmektedir.

   Scandinavian Airlines Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

   Firmayla uçuş gerçekleştirecekler online check-in işlemlerini uçuştan en az 60 dakika önce yapılmasını istiyor. Mobil üzerinden, kioks ve kontuar noktalarında bu işlemi yapmak mümkündür. Firma uçuştan 20-25 dakika önce kapılarını açmaktadır.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.