Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available21.Nis.2024,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Senegal Uçak BiletleriSenegal Uçuşları Hakkında Bilgiler

Senegal, Batı Afrika'da bulunan bir ülkedir ve Atlantik Okyanusu'na kıyısı bulunur. Komşuları arasında Gambiya, Mali, Moritanya, Guinea-Bissau ve Fas bulunur. Fransa'nın bir sömürgesi olarak 1960 yılında bağımsızlığını kazanmıştır.

Senegal, kültürü, müziği, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir ülkedir. Başkenti Dakar, ülkenin en büyük şehri ve ekonomik merkezidir. Dakar, tarihi binaları, müzeleri, plajları ve yemekleri ile ziyaretçiler için birçok cazibe merkezi sunar.

Senegal'in ünlü doğal parklarından biri, dünyanın en büyük kuş rezervleri olan Djoudj Kuşları Ulusal Parkı'dır. Bu park, ülkenin kuzeybatısındaki Senegal Nehri Deltası'nda bulunur ve binlerce kuş türüne ev sahipliği yapar.

Diğer turistik yerler arasında Goree Adası, Saint Louis şehri, Ngor Adası, Bandia Vahşi Yaşam Koruma Alanı ve Senegal Nehri'nin bir kolu olan Saloum Deltası bulunur.

Senegal, ayrıca Batı Afrika'da birçok etnik gruba ev sahipliği yapar ve Wolof, Serer, Pulaar, Jola, Mandinka ve Soninke gibi farklı etnik gruplar arasında farklı diller, gelenekler ve el sanatları bulunur. Ülke, Batı Afrika müziğinin en önemli merkezlerinden biri olarak da ünlüdür.

Senegal'in ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayalıdır. Ülke, yer fıstığı, mısır, sorgum, arpa, pirinç, sebze, meyve, balıkçılık ve hayvancılık gibi birçok ürün üretir. Ayrıca turizm de önemli bir gelir kaynağıdır.

Sonuç olarak, Senegal, kültürü, tarihi ve doğal güzellikleriyle Batı Afrika'da turizm açısından önemli bir yere sahip olan bir ülkedir. Ancak, turistlerin seyahat öncesi güvenlik durumunu değerlendirmeleri ve gerekli önlemleri almaları tavsiye edilir.

 

Senegal 'de en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 

  1. Dakar Yoff Uluslararası Havalimanı (DKR) - Dakar
  2. Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı (DSS) - Dakar
  3. Ziguinchor Havalimanı (ZIG) - Ziguinchor

Dakar Yoff Uluslararası Havalimanı, Senegal'in başkenti Dakar'da yer alır ve ülkenin en büyük havalimanıdır. Bu havalimanı, iç ve dış hat uçuşları için hizmet verir ve Paris, New York, İstanbul, Dubai, Abidjan ve diğer Afrika ve Avrupa şehirlerine düzenli seferleri vardır.

Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı, Dakar'ın kuzeydoğusunda, Diass kasabasında yer alır. Bu havalimanı, 2017 yılında açılmıştır ve Senegal'in en modern havalimanıdır. İç ve dış hat uçuşları için hizmet verir ve Paris, İstanbul, Abidjan, Bamako ve diğer Afrika ve Avrupa şehirlerine düzenli seferleri vardır.

Ziguinchor Havalimanı, Senegal'in güneybatısındaki Ziguinchor şehrinde yer alır ve iç hat uçuşları için hizmet verir. Havalimanı, Dakar'dan yaklaşık 350 kilometre uzaklıkta ve Senegal'in diğer şehirleriyle ulaşım için önemlidir.

Senegal'de diğer önemli havalimanları arasında Saint-Louis Havalimanı, Cap Skirring Havalimanı, Kolda Havalimanı ve Kaolack Havalimanı yer almaktadır.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Senegal uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Senegal Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Senegal uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Senegal için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Senegal uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Senegal uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Senegal uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.