Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available4.Mar.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Sili Uçak BiletleriSili Uçuşları Hakkında Bilgiler

Şili, Güney Amerika kıtasında yer alan ve doğuda Arjantin, kuzeyinde Peru, kuzeydoğusunda Bolivya, batısında ise Büyük Okyanus ile sınırlı bir ülkedir. Resmi adı Şili Cumhuriyeti olan ülkenin başkenti Santiago, aynı zamanda en gelişmiş şehirlerinden biridir ve tüm Güney Amerika'da önemli bir konuma sahiptir.

Şili'nin adı yerel dilde "dünyanın sonu" anlamına gelir ve bu ülke, Güney Amerika'nın en güney ucunda yer alır. İspanyolca, Şili'nin resmi dili olarak kabul edilir ve 17 milyondan fazla insanın yaşadığı ülke, Atacama, Los Lagos, Coquimbo ve Tarapaca gibi farklı bölgelere ayrılmıştır.

Şili, doğusunda And Dağları'nın yer aldığı bir bölgeye sahip olduğu için, zıtlıklar ülkesi olarak bilinir. Bu nedenle ülkede, farklı iklim koşulları ve bitki örtüsü bulunmaktadır. Kuzey bölgelerinde geniş çöller varken, güneyde daha serin hava koşulları hâkimdir. Orta bölümde ise Akdeniz iklimine benzer bir iklimle karşılaşılmaktadır. Şili'de yıl boyunca sıcaklıklar, ziyaret edilecek bölgeye göre değişebilir.

Şili, dağlık bir arazi üzerinde kurulmuştur ve bu nedenle dağ manzaraları oldukça etkileyicidir. Ojos del Salado, dünyanın en yüksek volkanı olarak ün kazanmıştır.

Ekonomik olarak, Şili'nin ormancılık ve sanayi ürünleri en önemli faaliyet alanlarındandır. Ayrıca, deniz ürünleri de önemli bir kaynaktır ve lezzetli balıkları ve deniz ürünleri, turizm sektöründe de önemli bir rol oynamaktadır. Şili ayrıca dünyaca ünlü şaraplarıyla da tanınır.

Şili, aynı zamanda ünlü sanatçıları, yazarları ve şairleriyle de tanınır. Pablo Neruda ve Gabriela Mistral gibi sanatçılar, ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Şili'de, her yıl klasik müzik ve caz gibi farklı müzik türlerinde düzenlenen festivaller ve konserler de dünya çapında ziyaretçileri çeker.

Kuzeyden güneye inildikçe farklı iklim koşulları, coğrafi özellikleri ve zengin tarihi ile Şili, etkileyici bir seyahat rotası sunar.Sili Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Sili uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Sili için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Sili uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Sili uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Sili uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.