Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Sirbistan Uçak Bileti

Para birimi
RSD
En popüler havayoluAir Serbia
BaşkentBelgrad

Ucuz Sirbistan Uçak Bileti

Sirbistan Hakkında Bilgiler

Sırbistan, Avrupa’nın doğu tarafında Balkanlar olarak isimlendirilen bölgede yer alan bir ülkedir. Yugoslavya’nın dağılmasıyla birlikte Sırbistan-Karadağ olarak ayrılan ülke 2006 yılında Karadağ’ın ayrılmasıyla birlikte bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin sekiz farklı ülkeyle sınır komşuluğu vardır. Doğusunda Bulgaristan ve Romanya, kuzeyinde Macaristan, batısında Hırvatistan, Karadağ, güneyinde Kosova ile Makedonya ile komşuluğu bulunmaktadır. 

Sırbistan ucuz uçak bileti alarak gideceğiniz ülkede resmi dil Sırpça olsa da Makedonca, Hırvatça, Boşnakça ve Macarca dilleri de konuşulmaktadır. Ancak diğer dillerin konuşulması ülke de yasaklanmıştır. Birçok milletin yaşadığı bir ülkedir, ancak diğerlerinin bu ülkede azınlık olarak yaşadıkları çok az nokta bulunmaktadır. Ülkenin denize karşı bir sınırı yoktur. Bu nedenle ülkede görülen iklim karasaldır. Kış dönemi çok soğuk geçmektedir. Yaz dönemiyse sıcak geçen bir ülkedir. Seyahat için bu ülkeyi ziyaret edecekler genelde yaz dönemini tercih etmektedir. Ayrıca kış döneminde kayak tatili içinde ülkede uygun noktalar bulunmaktadır. 

Sırbistan uçak bileti alarak gidilecek olan ülkenin başkenti aynı zamanda en büyük şehri Belgrad ülkenin merkezinde bulunmaktadır. Bunun yanında önemli şehirleri arasında Niş, Novi Sad, Kragujevac, Subotica, Leskofça, Çaçak yer almaktadır. Ülkede gezilip görülebilecek çok sayıda doğal alan, tarihi nokta yer almaktadır. Ekonominin merkezi Belgrad, tarihi şehriyse Niş olarak kabul edilmektedir. Yaz döneminde ülkeyi ziyaret edecekler için çok sayıda festivale katılmak mümkündür. Birçok müzik dalıyla ilgili özel festivaller yapılmaktadır. Vino Wine festivali, Guitar Art festivalleriyse kış döneminde yapılmaktadır. Ülkeyi ziyaret etmeyi kolaylaştırma için birçok ülkeyle karşılıkla vize anlaşmaları yapılmıştır.

MartiGo üzerinden alınacak olan uçak bileti ile gidilecek ülkenin renkli ve çeşitli yemeklerin yer aldığı bir mutfağı bulunmaktadır. Hayvancılığın gelişmiş olduğu ülkede yemeklerde kırmızı et sıklıkla kullanılmaktadır. Denize kıyısı olmamasına rağmen Riblja Corba adında özel bir balık yemeği bulunmaktadır. Bu yemeklerin yanında sert bir alkol olarak bilinen ve yerel anlamda çok tüketilen Sırp Rakiyası diye özel bir içecek bulunmaktadır. Roma ve Osmanlı tarafından uzun dönem kontrol altına alınan ülkede birçok tarihi eser bulunmaktadır. Sırpların ardından Macarlar ülkede en kalabalık olan gruptur. 

Sırbistan Hakkında Uçuş Bilgileri 

Sırbistan uçuş anlamında misafirlerine çok fazla seçenek sunan bir ülke değildir. Ancak önemli uçuş noktaları ülkede bulunmaktadır. Geçiş noktasında olmasından dolayı Avrupa’nın batısından ve doğusundan araçla gelen çok sayıda insan vardır.

 • Beograd Airport (Belgrad)

 • Nis Airport (Niş)

 

Ülkenin başkenti ve en büyük şehri olan Belgrat’ta bulunan Beograd havalimanı ülkenin havayolu trafiğinin çoğunluğuna cevap vermektedir. Burada 25 farklı şirket hizmet vermektedir. Bunlar üzerinden dünyanın 40 farklı şehrine aktarmasız olarak uçuş yapılmaktadır. Nis Airport üzerinden 7 şehre aktarmasız uçuş yapılmaktadır. Buralar ülkenin en önemli havalimanları olarak öne çıkmaktadır.

   Sirbistan Hakkında Sık Sorulanlar

   En ucuz Sirbistan uçak bileti ne kadar??

   martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Sirbistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

   Sirbistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

   Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

   Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

   Ülke

   Telefon Numarası

   Türkiye

   +90 850 840 62 91

   Avusturya

   +43 1 909 45 00

   Almanya

   +49 69 333 98 011

   Diğer Ülkeler

   +43 1 909 45 00

   Sirbistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

   Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Sirbistan  uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.