Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available19.Tem.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Sirbistan Uçak BiletleriSirbistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Sırbistan, Avrupa’nın doğu tarafında Balkanlar olarak isimlendirilen bölgede yer alan bir ülkedir. Yugoslavya’nın dağılmasıyla birlikte Sırbistan-Karadağ olarak ayrılan ülke 2006 yılında Karadağ’ın ayrılmasıyla birlikte bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin sekiz farklı ülkeyle sınır komşuluğu vardır. Doğusunda Bulgaristan ve Romanya, kuzeyinde Macaristan, batısında Hırvatistan, Karadağ, güneyinde Kosova ile Makedonya ile komşuluğu bulunmaktadır. 

Sırbistan ucuz uçak bileti alarak gideceğiniz ülkede resmi dil Sırpça olsa da Makedonca, Hırvatça, Boşnakça ve Macarca dilleri de konuşulmaktadır. Ancak diğer dillerin konuşulması ülke de yasaklanmıştır. Birçok milletin yaşadığı bir ülkedir, ancak diğerlerinin bu ülkede azınlık olarak yaşadıkları çok az nokta bulunmaktadır. Ülkenin denize karşı bir sınırı yoktur. Bu nedenle ülkede görülen iklim karasaldır. Kış dönemi çok soğuk geçmektedir. Yaz dönemiyse sıcak geçen bir ülkedir. Seyahat için bu ülkeyi ziyaret edecekler genelde yaz dönemini tercih etmektedir. Ayrıca kış döneminde kayak tatili içinde ülkede uygun noktalar bulunmaktadır. 

Sırbistan uçak bileti alarak gidilecek olan ülkenin başkenti aynı zamanda en büyük şehri Belgrad ülkenin merkezinde bulunmaktadır. Bunun yanında önemli şehirleri arasında Niş, Novi Sad, Kragujevac, Subotica, Leskofça, Çaçak yer almaktadır. Ülkede gezilip görülebilecek çok sayıda doğal alan, tarihi nokta yer almaktadır. Ekonominin merkezi Belgrad, tarihi şehriyse Niş olarak kabul edilmektedir. Yaz döneminde ülkeyi ziyaret edecekler için çok sayıda festivale katılmak mümkündür. Birçok müzik dalıyla ilgili özel festivaller yapılmaktadır. Vino Wine festivali, Guitar Art festivalleriyse kış döneminde yapılmaktadır. Ülkeyi ziyaret etmeyi kolaylaştırma için birçok ülkeyle karşılıkla vize anlaşmaları yapılmıştır.

MartiGo üzerinden alınacak olan uçak bileti ile gidilecek ülkenin renkli ve çeşitli yemeklerin yer aldığı bir mutfağı bulunmaktadır. Hayvancılığın gelişmiş olduğu ülkede yemeklerde kırmızı et sıklıkla kullanılmaktadır. Denize kıyısı olmamasına rağmen Riblja Corba adında özel bir balık yemeği bulunmaktadır. Bu yemeklerin yanında sert bir alkol olarak bilinen ve yerel anlamda çok tüketilen Sırp Rakiyası diye özel bir içecek bulunmaktadır. Roma ve Osmanlı tarafından uzun dönem kontrol altına alınan ülkede birçok tarihi eser bulunmaktadır. Sırpların ardından Macarlar ülkede en kalabalık olan gruptur. 

Sırbistan Hakkında Uçuş Bilgileri 

Sırbistan uçuş anlamında misafirlerine çok fazla seçenek sunan bir ülke değildir. Ancak önemli uçuş noktaları ülkede bulunmaktadır. Geçiş noktasında olmasından dolayı Avrupa’nın batısından ve doğusundan araçla gelen çok sayıda insan vardır.

  • Beograd Airport (Belgrad)

  • Nis Airport (Niş)

 

Ülkenin başkenti ve en büyük şehri olan Belgrat’ta bulunan Beograd havalimanı ülkenin havayolu trafiğinin çoğunluğuna cevap vermektedir. Burada 25 farklı şirket hizmet vermektedir. Bunlar üzerinden dünyanın 40 farklı şehrine aktarmasız olarak uçuş yapılmaktadır. Nis Airport üzerinden 7 şehre aktarmasız uçuş yapılmaktadır. Buralar ülkenin en önemli havalimanları olarak öne çıkmaktadır.Sirbistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Sirbistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Sirbistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Sirbistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Sirbistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Sirbistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.