Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Nis.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Sudan Uçak BiletleriSudan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Sudan, Kuzey Afrika'da yer alan bir ülkedir ve Mısır, Libya, Çad, Orta Afrika Cumhuriyeti, Güney Sudan, Eritre, Etiyopya ve Kızıldeniz ile komşudur. Ülke, Nil Nehri'nin batısında yer alır ve Sahra Çölü'nün büyük bir bölümünü kaplar.

Sudan, genellikle eski medeniyetlerin merkezi olarak kabul edilir. Eski Nubia medeniyeti ve Mısır'ın doğu Akdeniz kıyısında yer alan antik kentleri, ülkenin tarihi turistik yerlerinden bazılarıdır. Sudan, ayrıca dünyanın en büyük piramitlerinden bazılarına ev sahipliği yapar.

Ülkenin başkenti Hartum, ülkenin en büyük şehridir ve ülkenin ekonomik, ticari ve kültürel merkezi olarak hizmet verir. Sudan'ın diğer büyük şehirleri arasında Omdurman, Khartoum North ve Port Sudan yer alır.

Sudan, aynı zamanda çok sayıda milli parka ve koruma alanına sahiptir ve bu alanlar, zengin doğal yaşamı ve vahşi yaşamı korur. Örneğin, Dinder Milli Parkı, ülkenin doğusundaki Sudan Savanası'nda yer alır ve büyük bir yaban hayatı popülasyonuna ev sahipliği yapar. Dünyanın en büyük sürüngen popülasyonlarından biri olan Nil timsahlarının yaşadığı Sudd bataklıkları da Sudan'da bulunur.

Sudan, tarım, petrol ve madencilik gibi endüstrilerle ilgili kaynaklarıyla zengindir. Tarım, Sudan'ın ekonomisinin büyük bir bölümünü oluşturur ve pamuk, tütün, buğday, mısır, darı, yerfıstığı ve şeker kamışı dahil birçok ürün yetiştirilir. Sudan, aynı zamanda petrol ve altın gibi çeşitli minerallerin çıkarıldığı bir ülkedir.

Sudan'ın dini çoğunluğu İslam'dır ve ülkenin büyük bir bölümü Arap kültürüne sahiptir. Bununla birlikte, Sudan, yerli halkların ve Nubia, Nilotic ve diğer etnik grupların yanı sıra Copt, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu gibi diğer kültürlerin etkisi altındadır.

Sonuç olarak, Sudan, zengin tarihi, doğal güzellikleri ve kaynakları ile dikkat çekici bir ülkedir. Bununla birlikte, ülkenin güvenlik ve siyasi durumu son yıllarda değişkenlik göstermiştir ve uçuş  öncesi güvenlik durumunun değerlendirilmesi tavsiye ediyoruz.

Sudan 'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  • Hartum Uluslararası Havalimanı (KRT) - Hartum
  • Port Sudan Uluslararası Havalimanı (PZU) - Port Sudan
  • El Fasher Havalimanı (ELF) - El Fasher

Hartum Uluslararası Havalimanı, Sudan'ın başkenti Hartum'da bulunur ve ülkenin en büyük ve en işlek havalimanıdır. Bu havalimanı, iç ve dış hat uçuşları için hizmet verir ve Afrika, Orta Doğu ve Avrupa'nın birçok şehrine uçuş seferleri düzenlenir.

Port Sudan Uluslararası Havalimanı, ülkenin doğu kıyısındaki Port Sudan şehrinde bulunur ve ülkenin en büyük ikinci havalimanıdır. Bu havalimanı, iç ve dış hat uçuşları için hizmet verir ve Mısır, Suudi Arabistan, Bahreyn ve Türkiye gibi ülkelere uçuşlar düzenlenir.

El Fasher Havalimanı, Sudan'ın kuzeybatısındaki El Fasher şehrinde yer alır ve Darfur bölgesindeki barış gücü misyonları için kullanılır. Bu havalimanı, iç ve dış hat uçuşları için hizmet verir ve Hartum ve Khartoum North gibi diğer Sudan şehirlerine düzenli seferleri vardır.

Sudan'da diğer önemli havalimanları arasında Khartoum North Havalimanı, Nyala Havalimanı, Kassala Havalimanı, Juba Havalimanı ve Wadi Halfa Havalimanı yer almaktadır.Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Sudan en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Sudan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Sudan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Sudan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Sudan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Sudan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Sudan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.