Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available21.Tem.2024,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Suudi Arabistan Uçak BiletleriSuudi Arabistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Suudi Arabistan, Orta Doğu'da bulunan bir ülkedir ve dünya petrol rezervlerinin yaklaşık %20'sine sahiptir. Ülke aynı zamanda İslam'ın kutsal yerleri olan Mekke ve Medine'ye ev sahipliği yapar.

Suudi Arabistan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, çöl manzaraları, modern şehirleri, lüks alışveriş merkezleri ve yüksek yaşam standartları ile tanınır. Riyad, ülkenin başkenti ve en büyük şehridir. Diğer önemli şehirler arasında Cidde, Dammam ve Mekke yer alır.

Suudi Arabistan'da İslam'ın iki kutsal şehri Mekke ve Medine, yıl boyunca yüz binlerce Müslüman hacı adayı tarafından ziyaret edilir. Ayrıca, Ülkenin doğu kısmında yer alan Al-Ahsa bölgesi, dünyanın en büyük doğal palmiye bahçelerine sahiptir.

Suudi Arabistan'ın iklimi çöl iklimidir ve yıl boyunca sıcak ve kuraktır. Yaz aylarında sıcaklıklar genellikle 40°C üzerindedir. Kış aylarında ise sıcaklıklar daha ılımandır.

Suudi Arabistan, turistler için birçok cazibe merkezi sunar. Bunlar arasında Mada'in Saleh Antik Kenti, Kızıldeniz kıyıları, Rub al-Khali (Boş Çeyrek) Çölü, Riyad Müzesi ve Cidde'nin tarihi kent merkezi gibi yerler yer alır.

Suudi Arabistan, aynı zamanda iş dünyası için de birçok fırsat sunar. Petrol ve gaz endüstrileri, ülkenin ekonomisinin belkemiğini oluştururken, inşaat, telekomünikasyon ve finans sektörleri de önemli iş fırsatları sunar.

Sonuç olarak, Suudi Arabistan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, modern şehirleri ve iş fırsatları ile turistler ve iş seyahati yapanlar için ilgi çekici bir destinasyondur.

Suudi Arabistan 'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  • King Abdulaziz Uluslararası Havalimanı (JED) - Cidde
  • King Khalid Uluslararası Havalimanı (RUH) - Riyad
  • King Fahd Uluslararası Havalimanı (DMM) - Dammam

King Abdulaziz Uluslararası Havalimanı, Suudi Arabistan'ın en büyük havalimanıdır ve ülkenin batısındaki Cidde kentinde yer almaktadır. Hem iç hatlar hem de uluslararası uçuşlar için hizmet vermektedir.

King Khalid Uluslararası Havalimanı, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bulunur ve ülkenin en işlek ikinci havalimanıdır. Hem iç hatlar hem de uluslararası uçuşlar için hizmet vermektedir.

King Fahd Uluslararası Havalimanı, Suudi Arabistan'ın doğusundaki Dammam kentinde yer almaktadır ve ülkenin en büyük havalimanlarından biridir. Hem iç hatlar hem de uluslararası uçuşlar için hizmet vermektedir.

Bu üç havalimanı, Suudi Arabistan'ın en büyük şehirlerinde yer alır ve ülkenin diğer bölgelerine seyahat etmek için kullanılabilir. Ayrıca, Suudi Arabistan'da birçok diğer havalimanı da bulunmaktadır, ancak bunlar daha küçük havalimanlarıdır ve genellikle iç hat uçuşları için kullanılır.Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Suudi Arabistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Suudi Arabistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Suudi Arabistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Suudi Arabistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Suudi Arabistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Suudi Arabistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.