Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz TAP Portugal Uçak BiletleriTAP Portugal Hakkında Bilgiler

TAP Air Portugal

TAP Air Portugal firması merkezi Lizbon’da yer alan bir havayolu şirketidir. 1945 yılında hizmet vermeye başlayan firma dünya çapında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Star Alliance üyesi olan firmanın gittiği 93 farklı merkez bulunmaktadır. Firma uçuşlarını Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine yapmaktadır. Güvenlik açısından dünyanın en önde gelen dördüncü havayolu şirketi olmayı başarmıştır. Haftada 2000’in üzerinde uçuş gerçekleştirmesiyle dikkat çekmektedir.

TAP Air Portugal Avantajları

Check-in TAP Air Portugal firması check-in işlemlerini geleneksel yöntemlerin yanında online sitemler ile de yapılmasına izin vermektedir. Firma gidilecek noktaya göre farklı saatler sunmaktadır. Schengen üyesi olmayan noktalara uçuştan 90 dakika önce, Schengen üyesi ve Avrupa Birliği üyesi ülkelere yapılacak check-in işlemleri 1 saat önce yapılabilmektedir. Havalimanı check-in işlemleri uçuştan 90 dakika önce, online işlemler 72 saat ile 90 dakika süreler arasında yapılabilmektedir.

TAP Air Portugal Bagaj Hakları

Firma yolculara bagaj hakkı olarak maksimum 8 kilogram ve 1 çanta izni vermektedir. Kabinde taşınabilecek el çantalarına en fazla 2 kilograma kadar izin veriliyor. 8 kilogram ağırlıksa iki adet çantaya kadar izin verilmektedir. Executive Class yolcuları içinse ekstra bagaj hizmeti sunulmaktadır. Çantaların boyutları maksimum 115 cm kadar müsaade ediliyor.

TAP Air Portugal Koltuk Seçimi

TAP Air Portugal firması müşterilerine check-in işlemi sırasında koltuk seçim hakkı sunmaktadır. Hem ekonomik hem de business uçan yolcular için rahat koltuk seçimi bu sayede yapılmaktadır. Ayrıca firma Premium ve Lounge tercihini de yolculuk yapacak müşterilerine koltuk seçimi için sunmaktadır. İkramlar Firma yolculuk sırasında standart olarak sunulan menü üzerinden ikramlarını tüm yolcularına sunmaktadır. Bilet tercihinize göre ayrıca profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan yiyecek ve içecekleri ücreti karşılığında sipariş etme imkanı da sunmaktadır. Firmanın ikram menüsünde her türlü damak zevkine hitap edecek olan seçenekler yer almaktadır.TAP Portugal Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

TAP Air Portugal Nereye Uçuyor?remove

TAP Air Portugal firması Avrupa, Asya ve Afrika kıtasında 35’den fazla ülkeye 100’ün üzerinde farklı uçuş gerçekleştirmektedir. Amerika kıtasına yapılan yolculuklar için özel olarak belirlenen hizmetler sunulmaktadır. Firma ağına her zaman yeni seçenekler eklemeye devam etmektedir. Firmanın uçuş ağını MartiGo üzerinden bulmak mümkündür.

TAP Air Portugal Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Firma müşterilerine iki farklı bagaj hakkı sunmaktadır. El bagajları yani uçağa alınan bagajlar maksimum 8 kilogram ve 1 taşına imkanıyla sunulmaktadır. Executive Class yolcuları için bu ağırlık iki el bagajıyla sınırlanmıştır. Ücret verecek farklı rotalar için 23 kilogram ile 32 kilogram arasında bagaj taşıma imkanı verilmektedir. Bu ağırlıklar 1 veya 3 adet ürünle sınırlanmıştır.

TAP Air Portugal Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Uçuş ve koltuk check-in işlemleri için online hizmet ve havaalanı hizmetleri mevcuttur. Online hizmetler 36 saat önceden başlamaktadır. Ülkelere göre son check-in işlemi uçuşa 90 dakika veya 60 dakika kala son bulmaktadır. Online işlemler için başlangıç saati uçuştan 72 saat önceye kadar uzayabilmektedir. Portekiz’den uçuş gerçekleştirmek isteyenlere firma SKYBAGS sistemi ile ziyaret ederek işlemlerini halletmelerine yardımcı olmaktadır.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done