Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.May.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Togo Uçak BiletleriTogo Uçuşları Hakkında Bilgiler

Batı Afrika'da yer alan Togo, yaklaşık 8 milyon nüfusuyla küçük bir ülkedir. Togo, Gana, Benin ve Burkina Faso ile sınır komşusudur. Ülkenin resmi dili Fransızca olsa da, farklı etnik gruplar tarafından konuşulan diğer diller de yaygın olarak kullanılır. Togo'nun en büyük etnik grupları arasında Ewe, Kabre ve Mina yer almaktadır.

Togo, ekonomisinde tarım ve madencilik faaliyetlerine dayanmaktadır. Ülkenin en önemli tarım ürünleri arasında kahve, kakao, pamuk, mısır ve nohut bulunmaktadır. Togo, ayrıca fosfat, altın ve diğer madenlerin üretimiyle de tanınır.

Togo'nun başkenti Lomé, aynı zamanda ülkenin en büyük şehridir ve denize kıyısı bulunan tek şehridir. Lomé, beyaz kumlu plajları, tarihi yapıları, pazarları ve gece hayatıyla turistlerin ilgisini çeker. Ayrıca Lomé'deki Togo Ulusal Müzesi, ülkenin tarihini, kültürünü ve sanatını sergiler.

Togo'nun diğer önemli şehirleri arasında Kara, Atakpame ve Sokode bulunmaktadır. Kara, Togo'nun en büyük kuzey şehridir ve yakınlarındaki Koutammakou'da UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Tamberma Vadisi'nin bulunduğu yerdir. Atakpame, Togo'nun ortasında yer alan bir kasabadır ve çevresi dağlık bir alana sahiptir. Sokode, Togo'nun en önemli ticaret merkezlerinden biridir ve tarihi Sokode Kalesi de ziyaret edilebilir.

Togo'nun yüksek sıcaklık ve nem oranlarına sahip tropikal bir iklimi vardır. Nisan ve Mayıs ayları arasında mevsimsel yağmurlar düşer. Togo'nun mutfağı, Batı Afrika'nın diğer ülkelerinde olduğu gibi, yerel baharatlar ve soslarla lezzetlendirilmiş et ve balık yemekleriyle ünlüdür. Togo'nun en popüler yemekleri arasında akara (bakla köftesi), fufu (yuvarlak hamur parçaları) ve yassa (limonlu soğan soslu tavuk veya balık) bulunmaktadır.

Togo, Afrika'nın batısında yer aldığından, Batı Afrika'daki diğer ülkelerle benzer sağlık riskleri taşımaktadır. Seyahat öncesi seyahat sağlık sigortası yaptırmak ve aşılarınızın güncel olduğundan emin olmak önemlidir.Togo Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Togo uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Togo için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Togo uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Togo uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Togo uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done