Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available26.Haz.2022,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Trabzon Harstad-Narvik Uçak BiletleriTrabzon Harstad-Narvik Uçuşları Hakkında Bilgiler

Trabzon Harstad-Narvik arası seyahat edenler huzurlu ve sakin bir tatil için Norveç’in en uygun şehrinin Evenes olduğunu söyleyeceklerdir. Kuzey Sami dilinde Evenassi olarak bilinen Evenes, Nordland ‘a bağlı, tarihi Evenes Kilisesi’ni de içerisinde barındıran egzotik bir şehirdir. 1 Ocak 1884 tarihinde kurulan şehir o yıllarda yalnızca 2.397 kişilik bir nüfusa sahiptir. 1 Temmuz 1925 yılından itibaren Evenes çeşitli topraklarını başka şehirlere vermiş ve çeşitli şehirlerden bazı toprakları bünyesine katmıştır. 1999 yılında küçük bir Narvik bölgesinin de bünyesine katılması sonucu Evenes günümüzdeki haline kavuşmuştur. Küçük ölçekli olarak tarıma da yatırım yapan şehirde yerli halk genellikle kamu hizmetlerinde çalışmaktadır. Ahşap yapılara sahip olan şehir tarih boyunca birçok yangına maruz kalarak tahrip olmuş bunun sonucunda bazı yapıları değiştirerek yerine taş ve ateş taşından yapılan binalar inşa etmiştir. 1250 yılında tarihi Evenes Kilisesi de yangına kurban gitmiş, 1800’lü yıllarda kilise yeniden inşa edilmiştir. Şehirde 13. Yüzyıldan kalma vaftiz yazı tipinde taşlar ve önemli tarihi yapılar bulunmaktadır. Eşsiz bir doğal güzelliğe ve büyüleyici tarihi yapıtlara ev sahipliği yapan şehir Norveç’in turistler tarafında oldukça rağbet gören bir şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Vahşi doğasını korumayı başaran şehirde doğal alanlar büyük önem görmekte ve bu alanların korunması için büyük yatırımlar yapılmaktadır. Şehirde balıkçılık önemli bir yer tutmakta ve zengin balık çeşitleri sofraları süslemektedir. Kış aylarında genellikle karlı olan Evenes yazları ılıman bir iklime sahiptir. Nüfus yoğunluğu fazla olmayan şehir dingin bir tatilin tadını çıkarmak isteyenler için bulunmaz bir cennetin kapılarını aralamaktadır. Yer yer köy hayatının devam ettiği şehirde betonlaşma çok fazla görülmemektedir. Eski ahşap evlerinde yer aldığı şehirde genellikle renkli ve etkileyici binalar göz doldurmaktadır. Mimari alanında büyüleyici görünümü yakalamayı hedefleyen şehir bunun yanı sıra doğal alanlara çok fazla müdahale etmemeyi de göz önünde bulundurmaktadır.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Trabzon Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Karadeniz bölgesinde dağlar denize paralel uzanmaktadır. Trabzon Havalimanı da Türkiye’de denize paralel olarak konumlanmış tek havaalanı olma özelliğini taşır. Şehir merkezine sadece 6 km uzaklığındaki Trabzon Havalimanı 24 saat boyunca dış ve iç hatlar uçuşlarıyla hava trafiğine açıktır. Yıllık yolcu taşıma kapasitesi ortalama 3.5 milyon olan Trabzon Havalimanı’nda farklı havayolu şirketlerinin sunduğu Trabzon Harstad-Narvik uçak bileti avantajlarını inceleyebilirsiniz. Havaalanından şehir merkezine özel havaalanı otobüsleri, taksi ve özel araçlarla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Trabzon Harstad-Narvik Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Harstad-Narvik uçak bileti ne kadar??remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Harstad-Narvik şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Harstad-Narvik şehrine uçan havayolları hangileridir?add
Harstad-Narvik şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add
Harstad-Narvik uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add
Harstad-Narvik şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add
Harstad-Narvik uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.