Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Trapani Uçak Bileti

Trapani Hakkında Bilgiler

MartGo ile en uygun fiyatlı Trapani arasında seyahat gerçekleştiren kişiler bu şehrin eşsiiz güzelliğine hayran olacaklardır. İtalya’nın Sicilya Özerk Bölgesinde bulunan Trapani Birgi, kendi adını taşıyan Trapani il merkeziyle Sicilyanın başkenti Palermondan kara yolu ile 97 kilometre uzaklıktadır. Bir komün olan Trapani Birgi’nin 100 bine yaklaşan nüfusu bulunmaktadır. Deniz kenarında olan bu kent ekonomisini turizmden sağlamaktadır. Şehirde önemli balıkçılık filoları bulunmaktadır ve balık konserveciliği bu şehirin önemli geçim kaynaklarından bir tanesidir. Aynı zamanda Trapani takı ve süs eşyalarında kullanılan mercanların çıkarıldığı ve ihracatının yapıldığı bir şehirdir. Sıcak yaz iklimi ve cazip plajları sayesinde bölge ideal bir turizm merkezidir. Trapani şehri Elymians tarafından Eryx kentinin limanı olarak hizmet etmek üzere kurulmuştur. Kent Akdenize uzanan bir çıkıntının üzerinde bulunmaktadır. Kartaca’dan sonra bölgenin en önemli deniz üssü olan kent orak şeklinde olmasından ötürü Drepana ismiyle anılmaktaydı.

 • Vincenzo Florio Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Trapani uçak seyahatleri gerçekleştirmek isteyen kişiler aktarmalı olarak şehre gidebilirler. Roma üzerinden Ryanair firması ile Trapani Birgi’ye seyahat etmek mümkündür. Trapani Birgi Vincenzo Florio Havaalanı hem sivil, hem askeri havalimanı olarak kullanılmaktadır. Havalimanından düzenlenen uygun fiyatlı uçak seferleri sebebiyle her geçen gün yolcu sayısında artış yaşanmaktadır. Sicilya bölgesinin en yoğun havalimanı olan Vincenzo Florio Havaalanı yılda yaklaşık olarak 1 milyon yolcu ağırlamaktadır. Havalimanı Trapani ilçesinin 15 km güneyinde bulunmaktadır. Trapani Vincenzo Florio Havaalanından şehre otobüs, servis araçları, taksi ve araç kiralama yoluyla seyahat etmek mümkündür.

  Otobüs

  AST firmasına ait olan otobüslerle Vincenzo Florio Havaalanından bölgedeki  Marsala, Palermo, Sciacca, Agrigento gibi şehirlere gidilebilir. Biletler havalimanının içinden temin edilebilir.

  Havaalanı Servisleri

  Vincenzo Florio Havaalanından Salemi Autoservizi ve Salvotore Lumia firmaları servis düzenlemektedir. Salemi Autoservizi firması için +39 0923981120 numaralı telefondan, Salvatore Lumia firması için +39 0922-20414 numaralı telefondan rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Havalimanı Transfer Hizmeti

  Antonio Fiorino firması tarafından havalimanı transfer hizmeti sunulmaktadır. www.fiorinotransfer.it internet adresinden firmanın sayfasına ulaşılabilir.

  Taksi

  Taksi durakları ana kapının karşısında, havalimanının dışında bulunmaktadır. Havalimanı için standart bir ücret tarifesi uygulanmaktadır.

  Araç Kiralama

  Vincenzo Florio Havaalanında birçok ulusal ve uluslararası firma araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Havaalanının içinden Goldcar, Auto4com s.r.l., Essepirent, Winrent, Sicily Rent a Car, Maggiore, Sicily By Car, Hertz, Locauto, Europcar, Avis firmalarından araç kiralanabilir.

 • Trapani Birgi’de Gezilecek Yerler

  Trapani (Birgi) uygun fiyatlı uçak bileti satın alan kişiler tarihi ve turistik bir şehre seyahat etmiş olurlar. Trapani Birgi geçmişe uzanan dokusuyla ziyaretçilerine pek çok gezi olanağı sunmaktadır. Şehirde katedraller, kuleler, doğal mağaralar, ören yerleri, müzeler ve daha birçok mekan bulunur. Kültür turizmi yapmak ve bu arada deniz, güneş ve kumun tadını çıkarmak isteyenler için Trapani Birgi tatili ideal bir seçenek olacaktır.

  Museo Regionale Agostino Pepoli

  Bölge müzeri olarak Türkçeleştirilebilecek Museo regionale Agostino Pepoli, Sicilya bölgesindeki en önemli müzelerden bir tanesidir. 20. Yüzyılda Agostino Pepoli Sera tarafından inşa edilen müzenin hemen yanında bir karmelit manastırı olan Maria Santissima Annunziata yer almaktadır. Müzede birçok heykel ve dekoratif sanat eserleri yer almaktadır. Özellikle St. Francis Stigmata tarafından yapılan Titan resmi oldukça ünlüdür. Aynı zamanda bölgede bulunan çeşitli arkeolojik kalıntılar müzede sergilenmektedir.

  Trapani Cathedral

  Katedral Trapani katatolik piskoposluğu tarafından Aziz Lawrence adanmıştır. Kilise , 1421'de Magnacimous Alfonso'nun emriyle inşa edilmiş ve on beşinci yüzyılın ikinci yarısında bir kilise olarak kullanılmaya başlanmıştır. 1844 yılında Trapani Başpiskoposluğu kurulduğunda kilise piskoposluğun merkezi haline gelmiştir. Sonraki yüzyıllarda değişime uğrayan bina mevcut görünümünü 18. Yüzyılda Giovanni Biagio Amico’nun yenilemesiyle almıştır.

  Grotte di Scurati

  Scurati mağaraları tarih öncesi dönemden kalmıştır. Mağaranın ortasında köy evleri bulunmaktadır. Mağarada yapılan kazılarda Paleolitik döneme ait bulgulara rastlanmıştır. Bölgede tam dokuz mağara bulunmaktadır. Bunlar; Mangiapane, Buffa, Del Crocifisso, Rumena, Miceli, Cufuni, Della Clava, Maria Santissima, e Abisso del Purgatorio’dur. En büyük mağara olan Mangiapane 70 metre yüksekliğe sahiptir. Mağaraların içerisinde antik dönemden kalma mağara resimleri ve hayvan iskeletleri bulunmuştur.

  Trapani Port

  Trapani bölgesinde revaçta gezi mekanlarından bir tanesi de Trapani Limanıdır. Liman birçok büyük gemiye ev sahipliği yapmaktadır. Trapani limanı Süveyş kanalına ve Cebelitarık Boğazına eşit uzaklıktaki pozisyonu sayesinde oldukça önemli bir merkezdir. Çevresinde tren istasyonunun bulunmasından ötürü gemi ile şehre gelenler, tren ile İtalya’nın iç bölgelerine seyahatlerini sürdürebilir.

  Ligny Tower

  Ligny kulesi Trapani’de kurulmuş olan bir kıyı gözetleme kulesidir. 1671-1672 yılları arasında inşa edilen kule şehrin batı sahilleri için stratejik bir öneme sahiptir. Kule oldukça iyi korunmuş durumdadır ve günümüzde müze olarak ziyaretlere açıktır. Ligny Tower şehri barbar korsanlardan korumak amacıyla inşa edilmiştir. 2. Dünya savaşı yıllarında kule uçak savar silahlarıyla donatılmış ve bu amaçla kullanılmıştır. Kule 1979'da mimar Francesco Terranova tarafından restore edildi. 1983'ten beri kule, Museo civico Torre di Ligny olarak bilinen bir arkeoloji müzesi olmuştur .

 • Trapani Birgi’de Ne Yenir?

  Trapani Birgi yemek kültürü açısından oldukça zengindir. Şehre özel bazı yemekler buradan tüm İtalya’ya yayılmıştır. İtalya’yemek kültürünün genel manada izlerini taşıyan Trapani pizza ve makarnanın yanında bolca balık tüketilen bir şehirdir. Özellikle Fish Cous Cous ve Pesto alla Trapanese şehrin en ünlü yemekleridir. Ahtabotla yapılan değişik yiyecekler ve balık konserveleri şehirde oldukça yaygındır. Trapani’de uygun fiyatlı yemek isteyenler Pizzeria Calvino, Trattoria Safina gibi restoranlarda yemek yiyebilir. Ristorante Da Peppe, Ai Lumi Tavernetta, Trattoria Fontana, Antiche Sapori Trattoria gibi restoranlar orta fiyat aralığında yemekler sunan mekanlardır. Taverna Paradiso, Osteria la Bettolaccia restoranları ise fiyat olarak yüksek olmakla birlikte oldukça lezzetli yemekler sunmaktadır.

 • Trapani Birgi’de Kültür ve Eğlence

  İstanbul Trapani Birgi ucuz uçak bileti satın alan kişiler şehirde düzenlenen ve dünyaca meşhur olan paskalya kutsal haftası etkinliklerinde şahane zaman geçirebilirler. Özellikle Good Friday ve Holy Saturday etkinlikleri Trapani’nin geleneksel etkinlikleri arasındadır. Şehirde La Provia dizisinin bir sezonu çekilmiştir. Trapanide oldukça canlı bir gece hayatı vardır. Barlar ve diskolar oldukça revaçtadır. Diskolarda ünlü DJ’lerin geceleri düzenlenmektedir. Merkezde en iyi mekanlar Via Garibaldi, Via Torrearsa ve Corso Vittorio Emanuelle’de bulunur. Barlar akşam yaklaşık olarak 3 saat boyunca doludur. Trapani Birgi plaj kulüpleriyle de ünlüdür. Lido Paradiso, Isla Blanca, Lido Marausa gibi plaj kulüpleri revaçtadır. Bunun yanı sıra şehirde 8.5 Clup oldukça ünlüdür. Şarap evleri ve barlarda gençlerin uğrak mekanları arasındadır. Tarapani’de sokaklarda eğlenmek oldukça popülerdir.

  En uygun Trapani Trapani Birgi uçak bileti fiyatı sitemiz üzeriden aktarmalı uçuşlarla temin edilebilir. Hangi aktarmaları kullanarak şehre gidebileceğinizi tespit edebilir, rezervasyonlarınızı yaptırarak uygun fiyatlı uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Trapani Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Trapani ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Trapani en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Trapani uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Trapani uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Trapani  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Trapani 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Trapani uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Trapani uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Trapani uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Trapani uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Trapani uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Trapani şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.