Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Afganistan Uçak BiletleriTürkiye Afganistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Afganistan, Orta Asya'da yer alan bir ülkedir. Pakistan, İran, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan ve Çin ile sınır komşusudur. Nüfusu yaklaşık 38 milyondur ve ülkenin resmi dili Darice'dir. Afganistan'ın başkenti Kabil'dir.

Afganistan, tarihi boyunca birçok medeniyetin izlerini taşımıştır. İpek Yolu'nun önemli bir parçası olarak Orta Asya ile ticaret yapmıştır. Günümüzde ise ülke, özellikle son yıllarda yaşanan savaşlar nedeniyle sık sık gündeme gelmektedir.

Afganistan ekonomisi temel olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Bu sektörler, ülkenin GSYİH'sının büyük bir kısmını oluşturur. Ayrıca Afganistan'da doğal gaz, petrol, kömür ve altın gibi maden kaynakları da bulunmaktadır.

Afganistan'da iklim çeşitli olmakla birlikte genellikle kara iklimi hakimdir. Yazları oldukça sıcak ve kurak geçerken, kışları soğuk ve karlıdır.

Afganistan'da turizm pek gelişmiş değildir ancak ülkenin tarihi ve kültürel zenginlikleri turistler tarafından ilgi görmektedir. Bunlar arasında Bamiyan'daki devasa Budist heykelleri, Kabil'deki Babür Bahçeleri ve Herat'taki tarihi camiler ve medreseler yer alır.

Afgan mutfağı, genellikle et ağırlıklıdır ve Türk mutfağına benzerlik gösterir. Özellikle kebab ve pilav çeşitleri yaygın olarak tüketilir.

Afganistan'a seyahat edecek Türk vatandaşları vize almak zorundadır ve ülke, güvenlik nedeniyle ziyaret edilmesi riskli bir yer olarak kabul edilir.

Afganistan `daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı - Kabil
 2. Herat Havalimanı - Herat
 3. Mazar-ı Şerif Uluslararası Havalimanı - Mazar-ı Şerif
 4. Kandahar Uluslararası Havalimanı - Kandahar
 5. Kunduz Havalimanı - Kunduz

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Afganistan uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Türkiye Afganistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Afganistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Afganistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Afganistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Afganistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Afganistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.