Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available4.Mar.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Almanya Uçak Biletleri


sell
En Uygun FiyatDüsseldorf - İstanbul
157.64 €
verified_user
En Uygun Fiyatlı HavayoluTurkish Airlines
TK
flight
En popüler havayolu

east

Türkiye Almanya Uçak Bilet Fiyatları

En uygun ucuz Türkiye Almanya gidiş - geliş uçak biletleri fırsatlarına göz at

Düsseldo(DUS)
minimize
İstanbul(IST)
11.Mar.2024,Pzt
158.00 €
Köln/Bon(CGN)
minimize
İstanbul(IST)
11.Mar.2024,Pzt
162.00 €
Frankfur(FRA)
minimize
İstanbul(IST)
11.Mar.2024,Pzt
170.00 €
Berlin(BER)
minimize
İstanbul(IST)
30.Nis.2024,Sal
183.00 €
Nürnberg(NUE)
minimize
İstanbul(IST)
13.Mar.2024,Çar
186.00 €
Hamburg(HAM)
minimize
İstanbul(IST)
22.Nis.2024,Pzt
191.00 €

Türkiye Almanya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Avrupa’nın ortasında güçlü ekonomisi ve geçmişiyle dikkat çeken bir ülke olan Almanya dünyanın en önemli ülkelerinden birisidir. 20. Yüzyılda gerçekleşen iki büyük dünya savaşına katılan ve iki savaşı da kaybetmesine rağmen iki savaş sonrasında da kendisini toplamayı başararak dünyanın en zengin ve dikkat çekici ülkelerinden birisi haline gelmiştir.

Ülke birçok sektörde dünyanın en önemli marklarına sahiptir. Otomotiv başta olmak üzere elektronik, teknoloji ve tekstil markalarının merkezi haline gelmiştir. Ülkenin gelişmişlik düzeyine etkileyen en önemli durum diğer ülkelerden gelen göçmenlerdir. Disiplinli yapısı ile bilinen ülke bu sayede her zaman ilerlemeyi ve başarılı bir yapıya sahip olmayı başarmıştır.

Geniş bir coğrafi alana sahip olan ülkenin bölgeleri arasında birçok iklim aynı anda yaşanmaktadır. Kuzey bölgelerine okyanus iklimi etkili olan ülkenin güney bölgelerinde ciddi bir karasal iklim dikkat çekmektedir. Ülkenin kuzey bölgesi yıl boyunca ciddi oranda yağış alması ile bilinmektedir. Almanya ucuz uçak bileti sayesinde seyahatinizi rahatça yapabilir, gideceğiniz bölgede ki önemli tarihi ve doğal güzellikleri görmeniz mümkün olur.  

Avrupa Birliği’nin lider ülkesi olan Almanya’nın birçok ülke ile sınırı vardır. Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Lüksemburg, Fransa, İsviçre, Hollanda ve Belçika sınırları olduğu ülkelerdir. Ülkenin başkenti olan Berlin tarihi, modern yapısı ve eğlence hayatı ile mutlaka gezilip görülmesi gereken şehirler arasında yer almaktadır.

Modern yapısının yanı sıra Berlin, birçok metropole göre çok fazla bulunan yeşil alanları, tarihi yapıları ve modern hayatı ev sahipliği yapması ile biliniyor. Almanya uçak bileti alıp ülkeyi gezmek isteyenler ilk olarak şehirlerarasında ülkenin sanayi şehri olan Hamburg, birçok müzeye ev sahipliği yapan Münih ve önemli bir ticaret şehri olan Frankfurt’u da gezebilir.

MartiGo’dan alacağınız ucuz uçak bileti ile ülkeyi gezmeye gitmek isteyenler için en uygun zaman aralığı festival dönemleridir. Ülkede dünyaca bilinen çok sayıda festival yıl boyunca yapılmaktadır. Bira ve geleneksel festival olan Oktoberfest, şarap festivali olan Dürkheimer Wurstmark gidilmesi gereken başlıca festivallerdir. Binlerce insanın ziyaret ettiği bu festivaller boyunca eğlence hiçbir zaman bitmemektedir. Bu festivaller Eylül ve Ekim aylarında düzenlenmektedir. Ülkede güzel ve eğlenceli bir zaman geçirmek isteyenler uçak bileti alacakları tarihleri bu aralıkta tercih etmeleri doğru olacaktır.

Almanya Hakkında Uçuş Bilgileri

Ucuz uçak bileti Almanya alarak gitmek isteyenler için ilk bilinmesi gereken ülkede 100 farklı hava alanı olduğudur. Bunların en dikkat çeken 5 tanesi aynı zamanda en çok uçuşa ve ziyaretçiye de ev sahipliği yapıyor.

·         Frankfurt Uluslararası Havalimanı (Frankfurt)

·         Frans Josef Strauss Havaalanı (Munih)

·         Tegel Airport (Berlin)

·         Fuhlsbuettel Havalimanı (Hamburg)

·         Düsseldorf Havalilanı (Düsseldorf)

En önemli havalimanı olan Frankfurt’da 89 farklı şehirden direkt uçuşa ev sahipliği yapıyor. 166 Almanya içi, 1399 uluslararası uçuş buradan gerçekleşiyor. 46 farklı havayolu şirketi direkt olarak Franz Josef Strauss Havaalanı üzerinden uçuş gerçekleştiriyor. Başkente gitmek isteyenlerse Tegel Airport’u tercih etmelidir.

 

Sanayi bölgesi olan Hamburg’a gitmek isteyenler 31 tane havayolu şirketinin tercih ettiği Fuhlsbuettel Havalimanı için ucuz uçak bileti alması gerekiyor. Her hafta 37 yurt içi, 171 uluslararası uçuşa sahip olan Düsseldorf havalimanını tercih etmekte mümkündür.

 Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.