Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Angola Uçak BiletleriTürkiye Angola Uçuşları Hakkında Bilgiler

Angola, Batı Afrika'da yer alan ve Atlas Okyanusu'na kıyısı olan bir ülkedir. 18 bölgeden oluşan Angola, Portekizce resmi dilini kullanmaktadır ve nüfusu yaklaşık 33 milyondur. Ülkenin başkenti Luanda, aynı zamanda en büyük şehridir ve Angola'nın kültürel, ekonomik ve siyasi merkezidir.

Angola'nın ekonomisi, petrol ve elmas gibi doğal kaynaklara dayanmaktadır. Aynı zamanda tarım da önemli bir gelir kaynağıdır ve pamuk, kahve, mısır, şeker kamışı ve palmiye yağı gibi ürünler yetiştirilir. Angola, Afrika'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak kabul edilir, ancak yoksulluk ve sosyal adaletsizlik hala önemli sorunlar arasındadır.

Angola'nın doğal güzellikleri arasında, ülkenin güneyinde yer alan ve Namib Çölü'nün bir parçası olan Kalahari Çölü, Kasai Nehri, Kissama Ulusal Parkı ve Kalandula Şelaleleri bulunur. Angola'nın kültürel mirası, Portekizli kolonilerin etkisiyle şekillenmiştir ve dil, müzik ve dans gibi unsurların yanı sıra Angola'nın geleneksel sanatları, takıları ve el işi ürünleri de ünlüdür.

Ülkenin tarihi, Portekizlilerin sömürge dönemiyle başlar ve 1975 yılında bağımsızlık kazanmasıyla son bulur. Bağımsızlık sonrası dönemde, ülke iç savaş ve siyasi istikrarsızlıkla mücadele etmek zorunda kaldı. 2002'de iç savaş sona erdi ve ülke, son yıllarda barış ve istikrar yolunda ilerleme kaydetti.

Angola, ziyaretçiler için henüz turistik bir destinasyon olarak popüler değildir. Ancak ülkenin doğal güzellikleri, kültürel mirası ve gelişen ekonomisi, turizm endüstrisi için büyük potansiyel taşımaktadır. Angola'ya seyahat için martiGO  ile en uygun uçak bileti fırsatlarını karşılaştırabilir ucuz fiyatla satın alabilirsiniz.Türkiye Angola Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Angola uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Angola için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Angola uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Angola uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Angola uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Yakın Ülkeler
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done