Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Belarus Uçak BiletleriTürkiye Belarus Uçuşları Hakkında Bilgiler

Beyaz Rusya, diğer adıyla Belarus, Kuzey Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Eski bir SSCB ülkesi olan Belarus, ürettiği makine, tekstil, kimyasal ve metal ürünleriyle ekonomisini sürdürmektedir. Beyaz Ruslar, Polonyalılar, Ukraynalılar ve Ruslardan oluşan nüfusu ile Avrupa Birliği ve Rusya arasında stratejik bir konumda bulunmaktadır. Polonya, Litvanya, Letonya, Rusya ve Ukrayna ile sınır komşusudur.

Beyaz Rusya'nın başkenti Minsk, ülkenin en büyük şehri ve sanayi merkezidir. Ayrıca Gomel ve Vitebsk gibi şehirleri de turistik açıdan önemlidir. Her yıl temmuz ayında Vitebsk'te düzenlenen Slavianski Bazaar Sanat ve Müzik Festivali, tüm Slav ülkelerince önemi kabul edilen bir etkinliktir. Ülkenin diğer önemli etkinlikleri arasında Minsk Uluslararası Film Festivali ve Navinki Uluslararası Performans Festivali yer almaktadır.

Beyaz Rusya'da, domuz eti çok tüketilmektedir ve içerisinde et bulunan yemekler sipariş ederken domuz eti olup olmadığı konusunda teyit edilmesi gerekmektedir. Borç çorbası ve machanka etli yemeği gibi yerel lezzetleri denemek de önerilmektedir.

Türk vatandaşları, iki ülke arasında yapılan anlaşma gereği otuz güne kadar vizesiz olarak Beyaz Rusya'yı ziyaret edebilirler.  Uygun uçak biletlerini bulmak için martiGO arama motorundan hemen ucuz Beyaz Rusya uçak bileti karşılaştırması yapabilirsiniz.Türkiye Belarus Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Belarus uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Belarus için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Belarus uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Belarus uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Belarus uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.