Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Filistin Uçak BiletleriTürkiye Filistin Uçuşları Hakkında Bilgiler

Filistin, Batı Asya'da yer alan bir bölgedir ve Levant olarak da bilinir. Coğrafi olarak İsrail, Ürdün ve Mısır'a sınır komşusudur. Filistin, dünya tarihinin en eski yerleşim yerlerinden biridir ve tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlüdür. Filistin, Yahudi, Hristiyan ve Müslümanlar için kutsal mekanlar ve dinler arasında tarihi ve kültürel bağlantılar sunmaktadır.

Filistin, üç ana bölgeye ayrılmıştır: Batı Şeria, Gazze Şeridi ve Doğu Kudüs. Batı Şeria, Ramallah, Nablus ve Hebron gibi birçok tarihi şehre ev sahipliği yapar. Gazze Şeridi, sahil şeridi boyunca uzanır ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Doğu Kudüs ise Yahudi, Hristiyan ve Müslümanların kutsal mekanlarına ev sahipliği yapar.

Filistin ayrıca tarihi ve arkeolojik sitelerle doludur. Örneğin, Beytüllahim'deki doğum kilisesi, Kudüs'teki Kubbet'üs-Sahra ve İslam Peygamberi Muhammed'in Mirac'ına inildiği yer olan Kudüs'teki Mescid-i Aksa gibi birçok dini ve tarihi yer vardır. Filistin mutfağı, Akdeniz mutfağı ile etkileşim içinde olan bir mutfaktır ve humus, falafel ve kebap gibi yemekler ünlüdür.

Filistin, birçok siyasi ve sosyal sorunla da karşı karşıyadır ve İsrail-Filistin çatışması nedeniyle uluslararası alanda dikkat çekmektedir.

Filistin 'de en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  1. Filistin Uluslararası Havalimanı: Batı Şeria'da yer alan bu havalimanı, Ramallah şehrine yakın bir konumdadır. 1998 yılında açılan havalimanı, 2000 yılında İsrail-Filistin çatışması nedeniyle kapatılmıştır. Ancak, daha sonra yeniden açılması için çeşitli girişimlerde bulunulmuştur.
  2. Gazze Uluslararası Havalimanı: Gazze Şeridi'nde yer alan bu havalimanı, 1998 yılında açılmış ve 2001 yılında İsrail-Filistin çatışması nedeniyle kapatılmıştır. Havalimanı daha sonra İsrail tarafından hava saldırılarıyla zarar görerek kullanılamaz hale getirilmiştir.

Filistin'deki havalimanları, İsrail kontrolündeki hava sahası ve sınır kapıları nedeniyle sınırlı bir şekilde kullanılabilmektedir. Filistin hükümeti, Filistin Uluslararası Havalimanı'nın yeniden açılması için çalışmalar yürütmektedir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Filistin ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Türkiye Filistin Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Filistin uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Filistin için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Filistin uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Filistin uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Filistin uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.