Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Güney Afrika Uçak BiletleriTürkiye Güney Afrika Uçuşları Hakkında Bilgiler

Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika kıtasının en güneyinde yer alan bir ülkedir. Sınırları içinde Lesotho adlı bağımsız bir krallık da bulunur. Ülkenin yasama başkenti Cape Town, yürütme başkenti Pretoria, yargı başkenti ise Bloemfontein şehrindedir. İngilizce'nin yanı sıra Afrika dilleri de resmi diller arasında yer alır. Nüfusun çoğunluğu siyahiler, beyazlar ve melezlerden oluşur ve ülkede birçok farklı etnik grup yaşamaktadır.

Güney Afrika Cumhuriyeti, çeşitli yer şekillerine sahiptir ve bu nedenle farklı iklimler görülür. Bazı bölgelerde çöl iklimi hüküm sürerken kıyı bölgelerinde okyanus iklimi görülür. Ülkenin iç kesimlerinde karasal iklim etkilidir. Güney Afrika Cumhuriyeti'nin en yüksek noktası 3,450 metre yüksekliğindeki Mafadi Dağı'dır ve ünlü Ümit Burnu da ülkenin güneydoğu kıyılarında yer alır.

Ülkenin en popüler şehirleri arasında Cape Town ve Johannesburg yer alır. Cape Town, muhteşem plajları, göz alıcı caddeleri ve canlı gece hayatıyla turistlerin ilgisini çeker. Johannesburg ise 5 milyonluk nüfusuyla Afrika'nın en kalabalık üçüncü şehridir. Ayrıca, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin parkları, müzeleri ve doğal güzellikleri de turistlerin ziyaret etmekten keyif aldığı yerler arasındadır.

Seyahat öncesi, ülkenin salgın hastalıklar konusunda bazı riskleri olabileceği için aşılarınızın tam ve güncel olduğundan emin olmanız önemlidir. Ayrıca, seyahat edeceğiniz bölgeye göre hazırlık yapmanız gerekebilir.

Güney Afrika 'ya en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 • OR Tambo Uluslararası Havalimanı (JNB) - Johannesburg
 • Cape Town Uluslararası Havalimanı (CPT) - Cape Town
 • King Shaka Uluslararası Havalimanı (DUR) - Durban
 • Lanseria Uluslararası Havalimanı (HLA) - Johannesburg
 • Kruger Mpumalanga Uluslararası Havalimanı (MQP) - Nelspruit
 • Port Elizabeth Uluslararası Havalimanı (PLZ) - Port Elizabeth
 • East London Havalimanı (ELS) - East London
 • Bram Fischer Uluslararası Havalimanı (BFN) - Bloemfontein
 • Kimberley Havalimanı (KIM) - Kimberley
 • Upington Havalimanı (UTN) - Upington

Bu havalimanları, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin farklı bölgelerinde bulunur ve uluslararası ve yerel uçuşlara hizmet verirler. Seyahat planlamanızı yaparken, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin farklı bölgelerine ulaşım sağlayan bu havalimanlarını dikkate alabilirsiniz.Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Türkiye Güney Afrika Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Güney Afrika uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Güney Afrika için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Güney Afrika uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Güney Afrika uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Güney Afrika uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.